اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من هر سورسی را که میخوام نصب کنم این پیغام را میده
    لطفاً کمک کنید

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

نظر

• [QUOTE=aliakbar sh;934347]سلام
      من هر سورسی را که میخوام نصب کنم این پیغام را میده
      لطفاً کمک کنید

سلام..برای رفرش کردن سایدیا باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید !! اگه از اون 2 تا سورس اول که با رنگ زرد توی عکس پیدا هستند , برنامه یا توییکی نصب نکردید بهتره حذفشون کنید

نظر

• سلام...من به طور اشتباه restart seting رو زدم (نه all erase all contact and seting)...وسطش خودم فهميدم اشتباه كردم سريع ريست كردم....(دكمه home و power رو گرفتم)...حالا أيكون cydia...ifile...و بقيه برنامه هاي cydia پاك شده،،،،اما فايلشون تا اونجايي كه ميدونم با تويينگ هاشون پاك نشده...حتي همشون تو منو seting هستن....حالا چكار كنم ايكونشون نصب شه....(راه نصب فايل dep مال cydia كه از پوشه auto instal رو هم امتحان كردم...با نصب دوبارش هم نمياد)....كمكم كنيد
        با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام cydia من تو reloading گیر گرد یعنی گوشی هنگ کرد مجبور شدم گوشی رو ریست کنم الان cydia رو که باز میکنم همه پکیجها پاک شده و رفرش هم که میکنم error دیتابیس میده و اصلا کار نمیکنه . مشکل کجاست ؟؟؟
          ios 7.0.6 iphone 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط bia2Error نمایش پست ها
            سلام cydia من تو reloading گیر گرد یعنی گوشی هنگ کرد مجبور شدم گوشی رو ریست کنم الان cydia رو که باز میکنم همه پکیجها پاک شده و رفرش هم که میکنم error دیتابیس میده و اصلا کار نمیکنه . مشکل کجاست ؟؟؟
            ios 7.0.6 iphone 5s
            دوست عزيز چنتا از سورسا رو پاك كن درست ميشه

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• اقا ایپد من 7.0.4 جیل شدس یهو ریست شد و رو لوگو گیر کرده volum up هر چی میگیرم کار نمیکنه و سیف مد نمیاد برنامه semi restore هم دسگارو نمیشناسه unknow device میزنه نمیخوام جیلبریکمو از دس بدم خواهشا بگید چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                اقا ایپد من 7.0.4 جیل شدس یهو ریست شد و رو لوگو گیر کرده volum up هر چی میگیرم کار نمیکنه و سیف مد نمیاد برنامه semi restore هم دسگارو نمیشناسه unknow device میزنه نمیخوام جیلبریکمو از دس بدم خواهشا بگید چیکار کنم ؟
                سلام دوست عزیز !! برای رفتن به safe mode باید زمانی که گوشی کاملا خاموش میشه و قبل از اینکه روشن بشه دکمه ولوم + رو نگه دارید !! البته باید قبل از کرش کردن دیوایس substarte safe mode رو آپدیت کرده باشید که معمولا همه آپدیت میکنن !! دوباره امتحان کنید حتما میشه خیالتون راحت من بارها تست کردم روی همین 7.0.4 !! اگه نشه مشکل دیگه از جیلبریک و تداخل توییک و اینا نیستش و خود ios مشکل پیدا کرده که باید حتما ریستور کنید متاسفانه به آخرین ورژن !!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen.experex نمایش پست ها
                  سلام...من به طور اشتباه restart seting رو زدم (نه all erase all contact and seting)...وسطش خودم فهميدم اشتباه كردم سريع ريست كردم....(دكمه home و power رو گرفتم)...حالا أيكون cydia...ifile...و بقيه برنامه هاي cydia پاك شده،،،،اما فايلشون تا اونجايي كه ميدونم با تويينگ هاشون پاك نشده...حتي همشون تو منو seting هستن....حالا چكار كنم ايكونشون نصب شه....(راه نصب فايل dep مال cydia كه از پوشه auto instal رو هم امتحان كردم...با نصب دوبارش هم نمياد)....كمكم كنيد
                  با تشكر

كسي كمك نميكنه😓

نظر

• سلام سال نو مبارک
                    آیا راهی هست که بشه توییکی رو پاک کنم بدون اینکه به سیدیا برم
                    گوشی من به حالت safe mode نمیرود

نظر

• نوشته اصلی توسط hn00 نمایش پست ها
                      سلام سال نو مبارک
                      چه اجباری که به سیف مود بره ؟
                      مشکله خاصی واسه سیدیا پیش اومده و باز نمیشه که نمیخواین به سیدیا برید؟

نظر

سلام سال نو مبارک
                        دوست من سال نو شما هم مبارك
                        مطمئني نميرود؟قبل اينكه دكمه پاور رو بگيري بايد دكمه افزايش ولوم رو گرفته باشي
                        ي بار ديگه امتحان كن

نظر

• تو سیدیا چیزی سرچ نمیشه و سورس ها هم خالی هستند و نمیشه توییکی رو پاک کرد

نظر

تو سیدیا چیزی سرچ نمیشه و سورس ها هم خالی هستند و نمیشه توییکی رو پاک کرد
                            احتمالا تعداد سورس هایی که ادد کردین زیاده
                            سورس هایه غیر ضروری رو پاک کنید و بعد از ریبوت مجدد بزنید سیدیا رفرش شه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              احتمالا تعداد سورس هایی که ادد کردین زیاده
                              سورس هایه غیر ضروری رو پاک کنید و بعد از ریبوت مجدد بزنید سیدیا رفرش شه
                              بازم درست نشد
                              البته تعداد سورسها زیاد نبود الان 8 تا سورس هست
                              چجوری میتونم عکس بزارم که ببیند چه مشکلی داره؟
                              ویرایش توسط hn00 : https://i-phone.ir/forums/member/154274-hn00 در ساعت 25-03-2014, 01:48 AM دلیل: توضیحات کاملتر

نظر

بازم درست نشد
                                چجوری میتونم عکس بزارم که ببیند چه مشکلی داره؟
                                كليد هوم و پاور رو برا ي لحظه بگير بعد ول كن

نظر

صبر کنید ..
                                X