اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من هم appsync و هم PP ipa iOS7.X رو امتحان کردم ولی هنوز نمیتونم برنامه کرک شده بریزم
    چه کنم دوستان؟ البته بعضی از اپا ریخته میشن ولی اونایی که حجمشون بالاس کلا نمیشن!
    توروخدا نگین دوباره ری استور کنو دوباره جیلبرک کنو از این حرفا !!!
    iphone 5s
    ویرایش توسط pico : https://i-phone.ir/forums/member/24933-pico در ساعت 29-12-2013, 03:44 AM

نظر

• برای نصب نرم‌افزارهای کرک شده:
      ۱- اول این پکیج رو از سیدیا نصب کنید:
      afc2add
      ۲- بعد این سورس رو نصب کنید:
      cydia.appaddict.org
      ۳- از این سورس، پکیج زیر رو نصب کنید:
      Appsync for ios7+

تمام. حالا می تونید نرم‌افزارهای کرک شده رو نصب کنید. منابع این نرم‌افزارها متعدده، و می‌تونید از اینترنت یا همین فورم پیداشون کنید.

نظر

• سلام ، دوستان IAPfree شما کار میکنه؟ پس از این آپدیت جدیدی که برای cydia اومد دیگه کار نمیکنه برای من !
        کمک میکنید درستش کنم؟ ایپد 4

نظر

• نوشته اصلی توسط y@shar نمایش پست ها
          سلام ، دوستان IAPfree شما کار میکنه؟ پس از این آپدیت جدیدی که برای cydia اومد دیگه کار نمیکنه برای من !
          کمک میکنید درستش کنم؟ ایپد 4
          به جاش از اپ‌ادیکت استفاده کنید:
          appaddict.org

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
            به جاش از اپ‌ادیکت استفاده کنید:
            appaddict.org
            این چطوریه؟ میشه راهنمایی کنید؟
            IAPfreeم کار نمیکنه ! این سایت بازی داره واسه دانلود ! میشه یه راهنمایی کنید

نظر

• مسیری رو که در بالا (دو سه پست قبل) نوشتم طی کنید. بعد با سافاری در آیفون یا آیپد به این آدرس برید:
              https://app.appaddict.org
              و "اسلاید تو اینستال" رو به سمت راست صفحه بکشید تا اپلیکیشن نصب بشه. حالا هر بازی‌ای رو‌ که دوست دارید انتخاب و نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
                ینی تانگبو اگه برنامه ها رو از اپ استور مخصوصش دانلنود کنم و بعد برنامه هایی رو هم که با اپل ایدی خودم وانلود کردم باعث نمیشه برنامه های تانگبو کراش بشه و بپره بیرون

Sent from my iPhone using Tapatalk
                قاعدتا نباید مشکلی باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان و اساتید عزیز چرا من وقتی بعد از ریستور و جیلبرک موفق و بدون مشکل ریستور بکاپ میکنم سیدیا ناپدید میشه ولی هنوز جیلبرک هست و اپ سینک هم خوب کار میکنه؟!!!؟

نظر

• سلام گوشی رو جیلبریک کردم از سایدیا فک کنم فایل اصلی رو پاک کردم الان روشن که میشه میاد بالا تو صفحه اپل ومیمونه دوباره ارم اپل میاید خواموش میشه باز ارمه میاد

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                      دوستان و اساتید عزیز چرا من وقتی بعد از ریستور و جیلبرک موفق و بدون مشکل ریستور بکاپ میکنم سیدیا ناپدید میشه ولی هنوز جیلبرک هست و اپ سینک هم خوب کار میکنه؟!!!؟
                      با ورژن جدید ایویژن ۱.۰.۱ مجددا جیل بریک کنید. یا اگر سیدیا رو ‌می بینید، بذارید ریلود بشه و ایویژن رو از سیدیا آپگرید کنید.
                      ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 31-12-2013, 01:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram20s نمایش پست ها
                        سلام گوشی رو جیلبریک کردم از سایدیا فک کنم فایل اصلی رو پاک کردم الان روشن که میشه میاد بالا تو صفحه اپل ومیمونه دوباره ارم اپل میاید خواموش میشه باز ارمه میاد
                        دستگاه رو به آیتونز وصل کنید و به ورژن ۷.۰.۴ ریستور کنید. جیلبریک کنید و از بکاپ مجددا ریستور کنید. این کار رو هر چه سریع تر (تاکید می کنم: همین الان) انجام بدید، تا اپل ۷.۰.۴ رو نبسته.

نظر

• دارم همین کار رو میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            با ورژن جدید اینویژن ۱.۰.۱ مجددا جیل بریک کنید. یا اگر سیدیا رو ‌می بینید، بذارید ریلود بشه و اینویژن رو از سیدیا آپگرید کنید.
                            سیدیا رو نمیبینم
                            یعنی باید دوباره ریستور کنم و دوباره جیلبرک کنم؟!؟!؟ دیگه راهی نداره؟
                            اخه دوبار تالا ریستور و جیل کردم وقتی بکاپ برگردوندم سیدیا غیبش زده.
                            تو ios6 سیدیام بود ولی بعد یه مدت (وقتی بکاپ میگرفتم) دیگه کار نمیکرد.

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                              سیدیا رو نمیبینم
                              یعنی باید دوباره ریستور کنم و دوباره جیلبرک کنم؟!؟!؟ دیگه راهی نداره؟
                              اخه دوبار تالا ریستور و جیل کردم وقتی بکاپ برگردوندم سیدیا غیبش زده.
                              تو ios6 سیدیام بود ولی بعد یه مدت (وقتی بکاپ میگرفتم) دیگه کار نمیکرد.
                              نه ریستور نمی خواد. به سایت
                              evasi0n.com
                              برید و ورژن جدیدش (۱.۰.۱) رو دانلود کنید و دوباره جیلبریک کنید. مثل دفعه ی قبل. کمتر از یه دقیقه کار داره.
                              ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 30-12-2013, 03:43 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram20s نمایش پست ها
                                دارم همین کار رو میکنم
                                اگه تو ریستور مشکل پیدا کردید، اول دستگاه رو به ریکاوری ببرید و بعد ریستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X