اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با درود من توپیک arrange statusbar رو نصب کردم اما هیچی داخلش نیست؟

نظر

• دوستان سلام
      من گوشی آیفون 4 اس روی ورژن خودش دانگرید کردم.
      متاسفانه مشکلی که دارم وقتی Androidlock XT از سیدیا نصب کردم ، توی قسمت Setting آیکونش اضافه نشده. هرچند موقع خاموش و روشن کردن پیام میده که به تنظیمات برین و قفلتونو فعال کنید.
      ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mtcivil نمایش پست ها
        دوستان سلام
        من گوشی آیفون 4 اس روی ورژن خودش دانگرید کردم.
        متاسفانه مشکلی که دارم وقتی Androidlock XT از سیدیا نصب کردم ، توی قسمت Setting آیکونش اضافه نشده. هرچند موقع خاموش و روشن کردن پیام میده که به تنظیمات برین و قفلتونو فعال کنید.
        ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
        به مسیر زیر برید و passcode رو فعال کنید

کد:
        setting>general>passcode lock

نظر

• سلام خدمت تمتمی دوستان. چند وقت پیش داشتم توی i file کار میکردم که اشتباهی یکی از فایل های cydia پاک شد الان cydia رو که باز میکنم خراب شده میخواستم ببینم راه حلی هست که بتونم درستش کنم یا cydia رو ار اول نصب کنم یا نه ؟ 4s unluck 6.1
          lvsd

- - - - - - - - - -

سلام خدمت تمتمی دوستان. چند وقت پیش داشتم توی i file کار میکردم که اشتباهی یکی از فایل های cydia پاک شد الان cydia رو که باز میکنم خراب شده میخواستم ببینم راه حلی هست که بتونم درستش کنم یا cydia رو ار اول نصب کنم یا نه ؟ 4s unluck 6.1
          مرسی

نظر

• سلام
            من امروز که داخل سیدیا شدم بعد از رفرش شدن قسمت changes دیگه سیدیا خالی شده هیچی نشون نمیشدهفقط سورس هایی که ادد کردمو نشون میده
            ولی قسمت changes و packages خالیه
            سیدیا رو که باز می کنم همچین اروری میده

چجوری میشه مشکل قسمتی رو که ذکر کرده تو ارور حل کرد ؟

نظر

• درود
              چند روزه هر چی سورس ادد میکنم این پیغام میاد
              a server wait the secified hostname could not be found
              ??????????????//

نظر

• درود
                تو سیدیا ۱۶ تا آپدیت هست بعضی ها رو میدونم چیه بعضی ها رو هم نه،اون آپگریدی که اون بالا هست رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria_h نمایش پست ها
                  سلام
                  من امروز که داخل سیدیا شدم بعد از رفرش شدن قسمت changes دیگه سیدیا خالی شده هیچی نشون نمیشدهفقط سورس هایی که ادد کردمو نشون میده
                  ولی قسمت changes و packages خالیه
                  سیدیا رو که باز می کنم همچین اروری میده

چجوری میشه مشکل قسمتی رو که ذکر کرده تو ارور حل کرد ؟
                  شما مقدار پکیج ها و سورس هایی رو که ادد کردی زیاده و سیدیا نمیتونه
                  همه رو لود کنده سورس های که زیاد جا گرفتن رو پاک کن دوباره دورست
                  میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
                    درود
                    تو سیدیا ۱۶ تا آپدیت هست بعضی ها رو میدونم چیه بعضی ها رو هم نه،اون آپگریدی که اون بالا هست رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
                    abstergo loader این که تم هستش
                    activator ااین هم اپ هیج مشکلی پیش نمیره
                    applist این هم اپ هیج مشکلی پیش نمیره
                    battery doctorpro این توییک هم مشکلی نداره
                    اخری مربوط به جیلبریک که باگ رو تو نسخه قبلی
                    برطرف کرده . فقط شما این ها رو یکی یکی اپ کن
                    بیا بیرون ری اسپرینگ بکن بعد برو سراغ اپ بعدی

نظر

• دوستان
                      نیاز به راهنمایی دارم بدجور گیج شدم من یه آیفون 5 دارم با ورژن 6.0.2
                      اولا که هر توییکی میخواهم نصب کنم خودش velox رو هم میذاره جز پیش نیاز ها
                      در صورتی که من velox دارم و به صورت کامل داره اجرا میشه و بعد هم توییک من ربطی به velox نداره مثلا bite sms ربطی به velox نداره اما امروز وقتی خواستم نصب کنم نسخه 7.5 رو دیدم باز هم velox رو جز پیش نیاز ها گذاشته
                      کاش مشکل فقط همین بود و با دوباره دانلود و نصب کردنش تموم میشد
                      مشکل اصلی اینه که دانلود کامل میشه اما وقتی شروع به نصب میکنه روی velox ارور میده و کلا طبق معمول سیدیا بعد از 2 ارور برای نصب هر توییک نصب انجام نمیشه و کلا اجاز نصب نمیده و اسپرینگ بورد رو میخواد که دوباره راه اندازی کنم
                      پیشنهادتون چیه دوستان؟
                      الان من تموم سورسهایی رو که خودم add کرده بودم رو پاک کردم ولی باز نشد و وقتی میخوام همونا رو add کنم دباره add میشن ولی خالین چه کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yas64co نمایش پست ها
                        دوستان
                        نیاز به راهنمایی دارم بدجور گیج شدم من یه آیفون 5 دارم با ورژن 6.0.2
                        اولا که هر توییکی میخواهم نصب کنم خودش velox رو هم میذاره جز پیش نیاز ها
                        در صورتی که من velox دارم و به صورت کامل داره اجرا میشه و بعد هم توییک من ربطی به velox نداره مثلا bite sms ربطی به velox نداره اما امروز وقتی خواستم نصب کنم نسخه 7.5 رو دیدم باز هم velox رو جز پیش نیاز ها گذاشته
                        کاش مشکل فقط همین بود و با دوباره دانلود و نصب کردنش تموم میشد
                        مشکل اصلی اینه که دانلود کامل میشه اما وقتی شروع به نصب میکنه روی velox ارور میده و کلا طبق معمول سیدیا بعد از 2 ارور برای نصب هر توییک نصب انجام نمیشه و کلا اجاز نصب نمیده و اسپرینگ بورد رو میخواد که دوباره راه اندازی کنم
                        پیشنهادتون چیه دوستان؟
                        الان من تموم سورسهایی رو که خودم add کرده بودم رو پاک کردم ولی باز نشد و وقتی میخوام همونا رو add کنم دباره add میشن ولی خالین چه کنم؟
                        Velox افزونه های فراوانی برای توئیک ها داره که با توجه به نصب بودن خود Velox این افزونه ها برای هماهنگی با توئیک مورد نظر بصورت اتوماتیک نصب میشه.برای رفع این مشکل اول Velox رو پاک کن و توئیک هات رو نصب کن و بعد مجدد اونو نصب کن.ضمناً اون اروری که گفتی رو هم بزار تا بیشتر بشه راهنمایی کرد.

نظر

• سلام
                          متاسفانه من نمی تونم پکیج repo666 را اضافه کنم تا ultrasn0w را نصب کنم و آنتنم بیاد . لطفا راهنمایی بفرمایید.

- - - - - - - - - -

سلام
                          متاسفانه من نمی تونم پکیج repo666 را اضافه کنم تا ultrasn0w را نصب کنم و آنتنم بیاد . لطفا راهنمایی بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amiram100 نمایش پست ها
                            سلام

- - - - - - - - - -

سلام
                            ممکنه ایراد از اینترنت باشه.من چک کردم بدون مشکل اضافه شد.اگه ارور خاصی میده اعلام کنید.
                            کد HTML:
                            repo666.ultrasn0w.com

نظر

• سلام دوست من
                              این پیغام رو میده !!!
                              Did not find Repository
                              متاسفانه نتونستم از گزینه اضافه کردن عکس استفاده کنم!

نظر

• سلام میخواستم بدونم توییکی داریم که وقتی اپلیکیشن در بک گراند در حال دنلود هست بعد از مدتی دنلود قطع نشه و ادامه پیدا کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X