اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست بازی برای iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی home 3D for ipad رو داره ؟؟؟ورژن جدیدش رو من ریختم ولی کرش میکرد
    برای همه اینجوریه یا کرکش مشکل داشت؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.pali نمایش پست ها
      سلام، ببخشید بازیه shadow guardian hd رو میخاستم، apptrackr نداره متاسفانه، ممنون میشم دوستان یه لینک درست درمون بدن
      Shadow Guardian HD

اینجا برو
      رو لینک آبی کلیک کن
      ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 13-06-2011, 06:43 PM

نظر

• دوستان بازی doodle jump رو برای آیپد میخواستم ..

تو آیتونز پولیه !

کرک شدش رو کسی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein90 نمایش پست ها
          دوستان بازی doodle jump رو برای آیپد میخواستم ..

تو آیتونز پولیه !

کرک شدش رو کسی داره؟
          doodle jump فقط برای ایفون هست نسخه ایپد نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein90 نمایش پست ها
            دوستان بازی doodle jump رو برای آیپد میخواستم ..

تو آیتونز پولیه !

کرک شدش رو کسی داره؟
            DoodJump-v2.5-Skylineman.ipa

REQUIREMENTS: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.0 or later

نظر

• نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
              کسی home 3D for ipad رو داره ؟؟؟ورژن جدیدش رو من ریختم ولی کرش میکرد
              برای همه اینجوریه یا کرکش مشکل داشت؟؟
              FileDude - Super Simple File Hosting
              fileape » download

نظر

• سلام دوستان...

یکی لطف میکنه و لیست (به همراه لینک) کل بازی هایی که با موتور گرافیکی ue ساخته شده رو بزاره...

ممنون

نظر

• منم بازی های ساخته شده با موتور های ue رو می خواهم

و همچنین بازی هایی که بشه بدون گیم سنتر و اینترنت بشه با ایدیوایس های دیگه بازی کرد

ممنون

نظر

• دوستان من الان بازی real racing 2 hd رو بصورت تورنت دانلود کردم و ریختم رو آیپدم . 300 مگی هم مجبور به دانلود شدم . الان مشکلی که دارم اینه که این بازی اصلا صدا نداره تو دستگاهم . می خواستم ببینم دوستان کسی قبلا به این مشکل در مورد این بازی برخورده؟ من شک دارم که نکنه ورژن آیفونش رو دانلود کرده باشم , چون فایلی که دانلود کرده بودم نوشته بود , iphone , ipod touch , ipad .

نظر

• نوشته اصلی توسط xmsh نمایش پست ها
                      sharmande man khoundam vali man macbook pro daram hanouz natounestam roush fonte farsi bezaram bain hal tamame talashamo mikonam sorry
                      کاربر عزیز لطفا از زیبایی زبان پارسی استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط m0j1 نمایش پست ها
                        دوستان من الان بازی real racing 2 hd رو بصورت تورنت دانلود کردم و ریختم رو آیپدم . 300 مگی هم مجبور به دانلود شدم . الان مشکلی که دارم اینه که این بازی اصلا صدا نداره تو دستگاهم . می خواستم ببینم دوستان کسی قبلا به این مشکل در مورد این بازی برخورده؟ من شک دارم که نکنه ورژن آیفونش رو دانلود کرده باشم , چون فایلی که دانلود کرده بودم نوشته بود , iphone , ipod touch , ipad .
                        مشکل نفهمیدم چی بود , اما با یه بار ریبوت کردن درست شد !

نظر

• نوشته اصلی توسط m0j1 نمایش پست ها
                          مشکل نفهمیدم چی بود , اما با یه بار ریبوت کردن درست شد !
                          خوش به حالت. من تا حالا ٥ بار سعي كردم اونو با infinity blade , fifa 11 رو دانلود كنم اما همش درصداي آخر قطع ميشه ترافيكم پرت ميشه
                          ايكاش ميشد ازتون اينارو به هر هزينه اي بگيرم

نظر

• كسي تو تهران بازي هاي خوب رو دانلود كرده؟ ي مرد هست ipa هارو به من بده؟. هرجا بخاد ميام و هزينش هرقدر بشه ميدم. بدجور لنگ موندم

اين شمارمه. ثواب داره. 09354774207

نظر

• نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                              كسي تو تهران بازي هاي خوب رو دانلود كرده؟ ي مرد هست ipa هارو به من بده؟. هرجا بخاد ميام و هزينش هرقدر بشه ميدم. بدجور لنگ موندم

اين شمارمه. ثواب داره. 09354774207
                              داداش من ١٤ gig بازي دنلود كردمهير ١٥٠ مگ نيست بازيي
                              فقط من تهران نيستم ولي پنجم ميام اگه بخواي لييييييست بازي ها رو هم برات ميفرستم

نظر

• دوستان بازی Labyrinth 2 HD را می خوام ، کسی نداره؟

این هم لینک itunes
                                Labyrinth 2 HD for iPad on the iTunes App Store

نظر

صبر کنید ..
                                X