اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
    صحبت در اینباره در انجمن ممنوعه.
    پس میشه تو پیام خصوصی بم همراه اون سوالم بگید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bizbbiz نمایش پست ها
      پس میشه تو پیام خصوصی بم همراه اون سوالم بگید؟
      خیر،صحبت در اینباره در انجمن ممنوعه.
      به من میل بزنید.
      Aidination@live.com

نظر

• برنامه مفاتیح الجنان

برنامه مفاتیح الجنان رو میخواستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen.experex نمایش پست ها
          برنامه مفاتیح الجنان رو میخواستم.
          iJenan for iPhone - Free iPhone software downloads and software reviews - CNET Download.com

نظر

• سلام به همگی
            بهترین برنامه drawing که کیفیتشم خوب باشه برای ایپد چی هست؟
            ممنون

نظر

• به نظر من sketchbook

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                خیر،بنده که 5 ساله حرفه ای عکاسی میکنم و تمام اپ استور رو برای نرم افزار ادیت عکس زیرورو کردم،متاسفانه حتی ادیت level توی نرم افزارها امکان پذیر نیست.
                اگه میخواید یه action براتون بسازم توی فوتوشاپ که high dynamic range درست کنه براتون.
                چون هیچ نرم افزار خوبی برای عکاسی توی اپ استور وجود نداره.
                ولی اینا با آیفون عکسای high dynamic میگیرن:
                TrueHDR for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
                Pro HDR for iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch (4th generation), iPad 2 Wi-Fi, and iPad 2 Wi-Fi + 3G on the iTunes App Store
                اینم پیدا کردم که برای آیفونه،ولی حرفه ای نیست و سایزشم تو آیپد کوچیکه.
                در هر صورت:
                HDR for Free for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
                خیلی ممنونم که وقت گذاشتین. برای فتوشاپ دارم برای ایپد لازم داشتم که متاسفانه موجود نیست. چون مسافرم و نمیخوام لپتاپم را با خودم ببرم میخواستم کارم را با ایپد راه بندازم. کاش یک نفر دست به کار میشد و یک برنامه مینوشت. البته نمیدونم سخت افزار ایپد جواب میده یا نه؟
                البته منم عکاس حرفه ای هستم این چند روزه دنبال نرم افزار عکاسی حرفه ای اینترنت را زیر و رو کردم. یک برنامه به نام photopal پیدا کردم که تقریبا همه تنظیمات را داره حتی level حتما امتحانش کن.
                ویرایش توسط hamed57 : https://i-phone.ir/forums/member/21726-hamed57 در ساعت 01-08-2011, 01:11 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                  خیلی ممنونم که وقت گذاشتین. برای فتوشاپ دارم برای ایپد لازم داشتم که متاسفانه موجود نیست. چون مسافرم و نمیخوام لپتاپم را با خودم ببرم میخواستم کارم را با ایپد راه بندازم. کاش یک نفر دست به کار میشد و یک برنامه مینوشت. البته نمیدونم سخت افزار ایپد جواب میده یا نه؟
                  البته منم عکاس حرفه ای هستم این چند روزه دنبال نرم افزار عکاسی حرفه ای اینترنت را زیر و رو کردم. یک برنامه به نام photopal پیدا کردم که تقریبا همه تنظیمات را داره حتی level حتما امتحانش کن.
                  ممنونم،
                  این نرم افزار و تست کردم.به دلم نشست در حقیقت!
                  والا نوشتنش به حرفه.
                  یه نرم افزاری مثل این،چندین نفر برنامه نویس میخواد و هزینش سر به فلک میکشه.
                  اونوقت کرک میشه و توی Apptrackr همه DL میکنن!پول برنامه نویس بدبختم که هیچی.
                  دلیل ننوشته شدن اینجور برنامه ها ی گرونقیمت اینه.
                  بهتر بود همون لپ تابو میبردید!
                  هم سینک شاتر داشتید،هم ادیتور!
                  ممنونم از راهنمایی شما.
                  موفق باشید.

نظر

• سلام
                    کسی برنامه ای برای خوندن بارکد با ایپد 2 میشناسه
                    خودمbarcode finder proرو از اینستالوس گرفتم اما لیست کالاهاش خیلی ضعیفه

نظر

• يه ديكشنري فارسي به انگليسي و انگليسي به فارسي برا آيپد.
                      حالا فقط انگليسي به فارسي هم باشه خوبه!
                      ممنون.
                      -----
                      اديت:
                      علاوه بر يه ديكشنري HD يه تقويم شمسي ميخوام كه تو آيپد تمام صفحه باشه در واقع همون HD.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 01-08-2011, 09:01 PM

نظر

• اگه دیکشینری انلاین میخوای از سورس علیرضا شفایی لوتوس رو بگیر.
                        توی اینستالوسtranslator رو بگیر
                        از سورس انجمن هم calender90رو بگیر calenderخود آیپد شمسی میشه.
                        ویرایش توسط Behrooz58 : https://i-phone.ir/forums/member/27915-behrooz58 در ساعت 02-08-2011, 09:28 AM دلیل: 1

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrooz58 نمایش پست ها
                          سلام
                          کسی برنامه ای برای خوندن بارکد با ایپد 2 میشناسه
                          خودمbarcode finder proرو از اینستالوس گرفتم اما لیست کالاهاش خیلی ضعیفه
                          کسی نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrooz58 نمایش پست ها
                            اگه دیکشینری انلاین میخوای از سورس علیرضا شفایی لوتوس رو بگیر.
                            توی اینستالوسtranslator رو بگیر
                            از سورس انجمن هم calender90رو بگیر calenderخود آیپد شمسی میشه.
                            سلام
                            فقط سعي نكنيد برنامه calender 90 رو با mac سينك كنيد چون برنامه ical رو به هم ميريزه و بعضي از وقايع اون جابه جا شدن

نظر

• سلام
                              من یه برنامه شبیه wifi sunc می خوام که برای ipad 2 باشه خود wifi sync رو دارم ولی به ipad 2 نمیخوره ارور میده .....

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                                دوستان اسم برنامه ارسال مسیج تو آیپد۲؟؟؟ سورس؟؟؟ وضعیتش از لحاظ قیمت؟؟؟ کرکش موجوده؟؟ کار میده؟؟؟؟
                                همین دیگه...

Sent from my iPad using Tapatalk
                                دوستان مساعدتی بفرمایید ممنون میشم!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X