اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ی برنامه میخواستم که بشه wifi آیپد2 رو router کنه؟؟؟

نظر

• یه برنامه میخوام برای قفل کردن App ها در نسخه 4.3.1
      اگه باید از Cydia بگیرم لطفا سورسش رو هم بگید چیه
      ممنون

نظر

• سلام
        کسی کرک شده این دو تا بازی آیپد رو داره؟؟
        ***g Fu Panda 2: Be The Master for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
        و
        Red Ball 3 HD for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
        ممنونم

نظر

• سلام کیبرد فارسی برای ایپد رو باید از کدوم سورس گرفت ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
            سلام کیبرد فارسی برای ایپد رو باید از کدوم سورس گرفت ممنون میشم کمکم کنید
            از سورس سایت(iphone.i)میتونید بگیرید....

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
              سلام کیبرد فارسی برای ایپد رو باید از کدوم سورس گرفت ممنون میشم کمکم کنید
              از سورس سایت(http://apt.i-phone.ir)میتونید بگیرید....

نظر

• كسي بازي شبيه به tilian wars ميتونه آپ كنه؟

نظر

• باتوجه به اینکه آیپد۲ هنوز جیلبریک نشده آیا برنامه ای برای تماس تلفنی وارسال اس ام اس بصورت پولی موجود است یا نه؟ واگر است لطفا لینک رو زحمت بکشید وبگذارید

نظر

• ببلهههههه،چرا نباشه؟Apptrackr.org
                    فقط باید تو سکشن آیپد باشی.
                    بهترین برنامه ی موسیقی برای آیپد Virtual Dj هستش که نیاز به یه کامپیوتر داره.برای اینکه بخاین بقول خودتون دوقل بزنید،صفحه ی آیپد ساپورت نمیکنه.اگه سوال داشتید در خدمتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                      ببلهههههه،چرا نباشه؟apptrackr.org
                      فقط باید تو سکشن آیپد باشی.
                      بهترین برنامه ی موسیقی برای آیپد virtual dj هستش که نیاز به یه کامپیوتر داره.برای اینکه بخاین بقول خودتون دوقل بزنید،صفحه ی آیپد ساپورت نمیکنه.اگه سوال داشتید در خدمتم.
                      دوست عزيز اين سايت براي جلبريك شده است من گفتم آيپد ٢ كه هنوز جلبريك نشده

نظر

• من با sn0wbreze rc15 4.3.3 رو JB کردم.فکر کنم میشه ولی من ریست کردم.این سایتو برای اون عزیزایی گذاشتم که سایت Cracked IPA میخواستن.

نظر

• Textie Messaging - Beautiful free text chat unlimited (SMS) for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
                          اینم برنامه ی شما سعید جان.من تست نکردم ولی تو appstore بود.امیدوارم کمکی کرده باشم.

نظر

• راستی برنامه ی کرک شده ی Swirley message هم هست ولی فکر نکنم به درد شما بخوره.Swirlymessage för iPad - Apple iPad Forum

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                              textie messaging - beautiful free text chat unlimited (sms) for iphone, ipod touch, and ipad on the itunes app store
                              اینم برنامه ی شما سعید جان.من تست نکردم ولی تو appstore بود.امیدوارم کمکی کرده باشم.
                              ممنون ولی این ارسال توسط شبکه اینترنت است واون یکی مخصوصا جیل شده است

نظر

• یه نرم افزار میخوام که بتونم توسط اون کامپیوترم رو کنترل کنم. نرم افزار های زیر رو پیدا کردم شما پیشنهادتون چیه؟
                                Air Display
                                Remote Desktop
                                Air Sharing HD
                                Maxivista

در ضمن میخواستم بدونم این نرم افزارها نیاز به سخت افزار خاصی دارن و نحوه ارتباطشون با کامپیوتر به چه صورته.
                                ویرایش توسط sm2azimi : https://i-phone.ir/forums/member/56991-sm2azimi در ساعت 26-06-2011, 10:33 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X