اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hosseinhd2 نمایش پست ها
    فایل زیرنویس و خود فیلمی که جزو ساپورت های آیپد نیست رو چه جوری میریزید تو آیپد ؟
    نمیذاره که خودش ؟
    توسط آیتیونز یا برنامه های جانبی دیگر مثل iFunBOx فایل های تصویری مورد نظر رو درون پوشه برنامه کپی کنید. سپس فایل زیرنویس رو که باید حتما همنام با فایل تصویری باشه توی همون پوشه کپی کنید.

توجه کنید که اسم هر دو فایل باسد یکی باشه فقط پسوند آنها باید متفاوت باشه. مثلا فیلم پسوندش AVI هستش ولی زیرنویس srt :

filename.avi

filename.srt

نظر

• نوشته اصلی توسط sunman
      oplayer hd

- support ".sub" and ".srt"subtitle.

من خودم از اين برنامه استفاده ميكنم بايد اسم فيلم و زيرنويس يكي باشه
      موفق باشيد
      اقا میشه یه لینک سالم از این برنامه بزارید ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amoo_milad نمایش پست ها
        اقا میشه یه لینک سالم از این برنامه بزارید ؟؟؟
        OPlayer HD

نظر

• نوشته اصلی توسط amoo_milad نمایش پست ها
          به شدت نیازمند یه برنامه ام که بتونم افلاین با gps کار کنم
          ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
          با لینک دنلود لطفا
          آقا من هم همین رو نیاز دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط yazdizadeh نمایش پست ها
            آقا من هم همین رو نیاز دارم
            من که هنوز چیزی پیدا نکردم
            اگه پیدا کردم چشم ، به شما هم خبر میدم

نظر

• از دوستان کسی خبر داره که ایا برای آیپد برنامه ایی هست که با قلم خاصی بشه توی کلاس مثل ورق آ4 نوشت و نوشته هات عینیا ذخیره شه...
              به عبارتی بشه نت برداری سرکلاس را مستقیم روی آیپد انجام داد؟
              ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
              ویرایش توسط alihps : https://i-phone.ir/forums/member/2954-alihps در ساعت 07-03-2011, 07:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                از دوستان کسی خبر داره که ایا برای آیپد برنامه ایی هست که با قلم خاصی بشه توی کلاس مثل ورق آ4 نوشت و نوشته هات عینیا ذخیره شه...
                به عبارتی بشه نت برداری سرکلاس را مستقیم روی آیپد انجام داد؟
                ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                دوست عزیز یه کم جستجو میکردین زیر همین تاپیک بود.

برنامه ای برای جزوه نویسی مخصوص دانشجویان

در ضمن من روش تهیه قلم رو از نت گرفتم یک بار هم درست کردم ۵ دقیقه کار کرد نمیدونم چرا یهو از کار افتاد.

من با اون برنامه با انگست هم سر کلاس جزوه نوشتم چه برسه به قلم.

نظر

• نه منظورم یه برنامه واقعا کاربردی بود...نه برنامه ایی که شما استفاده کردی ولی 5 دقیقه بیشتر نتیجه نداشت...
                  در ضمن میخواستم بدونم برای ایپد قلم وجود داره که تولید شده و بشه خریدش؟

نظر

نه منظورم یه برنامه واقعا کاربردی بود...نه برنامه ایی که شما استفاده کردی ولی 5 دقیقه بیشتر نتیجه نداشت...
                    در ضمن میخواستم بدونم برای ایپد قلم وجود داره که تولید شده و بشه خریدش؟
                    من متوجه نشدم منظور اولتون رو. من با این برنامه زیاد جزوه نوشتم. رو ضمن برنامه Penunltimate هم هست. اونم خوبه ولی این که من معرفی کردم خیلی برای جزوه نویسی از اون بهتره.

آره قلمم خیلی وقته تولید شده. ت خارج بین ۱۵ تا ۳۰ دلار قیمتشونه.... اینجا از ۴۰ تومن شروع میشه.

نظر

• با قلم میشه توی برنامه notes هم نوشت یا فقط میشه توی همون برنامه خاص از قلم استفاده کرد؟

نظر

• نه من قلمشو دارم سیستم خازنی با قلم هم راحت نمیشه نوشت...

نظر

با قلم میشه توی برنامه notes هم نوشت یا فقط میشه توی همون برنامه خاص از قلم استفاده کرد؟
                          هر برنامه ایی که قابلیت اینو داشته باشه که بتونی با دست بنویسی با قلم میتونی باهاش کار کنی.

در ضمن قلم کلا کار دست رو میکنه و هر جا بخوای میتونی ازش استفاده کنی. مثلا حتی برای Unlock کردن صفحه قفل.

نوشته اصلی توسط yazdizadeh نمایش پست ها
                          نه من قلمشو دارم سیستم خازنی با قلم هم راحت نمیشه نوشت...
                          نه این خارنی نیست. این بر اساس الکتریسته ساکن بدن کار میکنه. به همین خاطره به جز بدن انسان با چیز دیگه ایی کار نمیکنه.

قلم های مخصوص آیپد هم این الکتریسیته رو از دست شما میگیرن به نوک قلم میبرن.

نظر

• سلام دوستان لينك يه برنامه كه ويديو فرمت wmv رو پشتيباني ميكنه رو ميخواستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
                              سلام دوستان لينك يه برنامه كه ويديو فرمت wmv رو پشتيباني ميكنه رو ميخواستم.
                              wmv player

fileape

نظر

• ميشه برنامه Piano Complete رو كرك شده بگذاريد ؟
                                اسم كاملش : Piano Complete with 500+ Songs
                                من پيداش كردم ، ولي همه لينكاش ف_-_ي_-_ل_-_ت_-_ر بودن !!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X