اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamintory نمایش پست ها
    "audio cambridge advanced learner's dictionary"
    بیا عزیز دل جسدتو تحویل بگیر.

Cambridge Advanced Learner’s Talking Dictionary Version 3.1.1

فقط متاسفانه لینکش از سایت zshare هستش.

لینک دانلود از سایت zshare.net با حجم 209 مگ

آها راستی این ورژن آیفون و آیپاد تاچه، ولی تو Appstore نوشته که رو آیپد هم نصب میشه.

لینک سایت itunes مربوط به این دیکشنری.

Requirements:Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iPhone OS 3.0 or later.

اگه تو سایت زیر قیمت رو نیگا کنی، میبینی که نوشته به آیپد هم میخوره.
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 18-08-2010, 03:45 PM

نظر

• یه سوال . کسی میدونه برنامه اسکایپ و یاهو مسنجر شبیه آیفون مخصوص آیپد هست یا نه ؟
      با تشکر از زحمات همه شما دوستان .

نظر

• نوشته اصلی توسط contactzoom2005 نمایش پست ها
        یه سوال . کسی میدونه برنامه اسکایپ و یاهو مسنجر شبیه آیفون مخصوص آیپد هست یا نه ؟
        با تشکر از زحمات همه شما دوستان .
        این از Skype برای آیپد.

Skype Version 2.0.1

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 7.4 مگ

اینم برای چت کردن که یاهو، گوگل، MSN, AIM, ICQ, My Space, Twitter, Facebook, Jabber و حتی Skype رو هم ساپورت میکنه.

IM+ Pro Version 4.3

لینک دانلود از سایت Mediafire با حجم 14.4 مگ

من خودم IM+ رو نصب کردم، خیلی خوب کار میکرد، حتی وقتی صفحه خاموش باشه، pm هاتو میگیره ( البته تو Settings آیپد میتونی خاموشش کنی.).
        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 18-08-2010, 07:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          آخ آخ، ببخشین که تست نکردم. الان جایگزین کردم، میتونی بری و دانلود کنی، اگه بازم نشد من دانلود شده اشو دارم، ایمیلتو بهم pm کم، من خودم برات میل میکنم.

لان تستم کردم، یعنی پیج دانلود رو آورد، ولی متاسفانه نت من با filedude.com مشکل داره،

خب الان دارم دانلود میکنم و این لینک جدید هیچ مشکلی نداره.
          ایول داداش
          دستت درد نکنه.لینکش کاملا سالم بود و من دانلود کردم و بسیار عالی بود...
          دمت گرم !

نظر

• سلام به دوستان
            لطفا زحمت کرک شده این نرم افزار رو هم بکشید
            IELTS Master Vocab Guide (English) powered by Cambridge University Press

پایین همون دیکشنری که زحمتش رو کشیدین تبلیغ شده اینم لینکش
            IELTS Master Vocab Guide (English) powered by Cambridge University Press for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
              سلام به دوستان
              لطفا زحمت کرک شده این نرم افزار رو هم بکشید
              IELTS Master Vocab Guide (English) powered by Cambridge University Press

پایین همون دیکشنری که زحمتش رو کشیدین تبلیغ شده اینم لینکش
              IELTS Master Vocab Guide (English) powered by Cambridge University Press for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

ممنون

چشم، بفرما.

IELTS Master Vocab Guide (English) powered by Cambridge University Press Version 1.4

لینک دانلود از سایت Filedude.com با حجم 23 مگ

نبود دیگه. بدجور رو دور برنامه گذاشتنم ها.

زود زود بیاین درخواست بدین.

نظر

زود زود بیاین درخواست بدین.
                آقا شما که اینقدر کارت درسته ، می شه ورژن آیپد نرم افزار iFile رو برامون بذاری؟
                خیلی ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط rappoor نمایش پست ها
                  آقا شما که اینقدر کارت درسته ، می شه ورژن آیپد نرم افزار iFile رو برامون بذاری؟
                  خیلی ممنون
                  ها ؟ ok..... میگردم، ولی iFile رو باید از تو Cydia نصب کنی ها.

نظر

• iFile (file storage, document viewer) Version 1.4

REQUIREMENTS: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iPhone OS 2.2.1 or later
                    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 19-08-2010, 12:03 PM

نظر

• دوستان ميشه از طريقي روي آيپدv--p--nقرار داد ؟

نظر

بیا عزیز دل جسدتو تحویل بگیر.

Cambridge Advanced Learner’s Talking Dictionary Version 3.1.1

فقط متاسفانه لینکش از سایت zshare هستش.

لینک دانلود از سایت zshare.net با حجم 209 مگ

آها راستی این ورژن آیفون و آیپاد تاچه، ولی تو Appstore نوشته که رو آیپد هم نصب میشه.

لینک سایت itunes مربوط به این دیکشنری.

اگه تو سایت زیر قیمت رو نیگا کنی، میبینی که نوشته به آیپد هم میخوره.
                        دم شما گرم . ولی این دو تا با هم فرق دارن. اگه audio cambridge.... بود خیلی خوب بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamintory نمایش پست ها
                          "audio cambridge advanced learner's dictionary"
                          گشتم نبود، شما لااقل لینک itunes شو پیدا کن، تا منم کرک شده شو بزارم.

نظر

• اگه ممکنه لینک سالم skype رو بذارید .

thanx @ll
                            بچه ها این پست رو ویرایش کردم چون یه سوال واسم پیش اومده ! اصلا skype واسه ipad هست؟!!! تو itunes که فقط واسه iphone هست !
                            ویرایش توسط mehran_hot : https://i-phone.ir/forums/member/18056-mehran_hot در ساعت 19-08-2010, 11:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
                              اگه ممکنه لینک سالم skype رو بذارید .

بچه ها این پست رو ویرایش کردم چون یه سوال واسم پیش اومده ! اصلا skype واسه ipad هست؟!!! تو itunes که فقط واسه iphone هست !
                              بعله عزیز دل، ساپورت میکنه.

اگه زیاد دنبال آیپد بوده باشی و زیادم سر به یوتیوب زده باشی؛ اون اوایل که آیپد 3g اومده بود، میگفتن که تو آمریکا امکان مکالمه رایگان با آیپد هست..... که از طریق برنامه Skype زنگ

میزدن به سرویس تلفن رایگان شرکت google و از طریق این سرویس شماره مورد نظر رو میگرفتن. البته این امکان گوگل محدود هستش ولی زنگ زدن با آیپد لذت خاص خودش رو داشت و داره.

در صفحه قبل من لینک آخرین ورژن موجود برنامه Skype رو گذاشتم، و در ادامه این پست هم لینک سایت itunes رو برای برنامه Skype میزارم.... اونجا میتونی کامل ببینی

که Skype برای آیپد هم ساپورت میشه. این برنامه جزء اولین برنامه های پورت شده برای آپید بود.

لینک سایت itnues برای مشاهده برنامه Skype.

راهمایی هم میکنم، که در سمت چپ صفحه اونجایی که نوشته این برنامه Free هستش، همچنین زیر عکسشم میافته، اگه اون خط ها رو ادامه بدی

میبینی که نوشته

Requirements:Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iPhone OS 3.0 or later

بازم سوالی بود در خدمتم.

نظر

• این موارد رو تو این سایت مطرح نکنید.واسه همه گرون تموم میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X