اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamix نمایش پست ها
    سلام. برنامه VSee واسه ایپد رو هیچ جا پیدا نکردم اگه میشه لینکشو بدید. فقط itunes نباشه.
    یه برنامه مثله instalous و IPASTORE می خوام. مرسی
    برای instalous و ipastore اینجا جاش نیست!
    ولی میتونید با ipad به لینک زیر برید و برنامه رو دانلود کنید v.appvv.com

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
      دوست عزیز تمامی idevice ها نرم افزار weather به صورت پیش فرض روش نصبه!

شما دقیقا چه نرم افزاری میخواید نرم افزار های هواشناسی خیلی زیاد هستن
      دوست عزيز من آيپد ميني دارم ٦.٠.٢ ولي خود اپ whethaer رو به صورت پيش فرض نداره! تو اپ clock وقتي ساعت شهر هاي مختلف رو انتخاب مي كني قسمت پايين روي نقشه اسم شهر و وضعيت هوايي رو نشون مي ده! ولي خود whethaer مثل آيفون به صورت مجزا نيست!

نظر

• نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
        دوست عزيز من آيپد ميني دارم ٦.٠.٢ ولي خود اپ whethaer رو به صورت پيش فرض نداره! تو اپ clock وقتي ساعت شهر هاي مختلف رو انتخاب مي كني قسمت پايين روي نقشه اسم شهر و وضعيت هوايي رو نشون مي ده! ولي خود whethaer مثل آيفون به صورت مجزا نيست!
        درسته در ايپد ها برنامه whether به صورت مجزا نيست اما برنامه هاي جايگزيتي وجود داره

نظر

• سال نو مبارك !
          مدت مديديه كه iاينستالوس من كار نميكنه... ميخوام ببينم رو دستگاه من قطعه يا كلا نميشه باهاش كار كرد ؟؟! اگه نرم افزار ديگه اى هست كه بشه باهاش برنامه هاى پولى رو گرفت چي هست و بايد از كجا دانلودش كنم ؟
          يه خواهش ديگم دارم، برنامه اى هست كه بشه باهاش كل كانال هاى ماهولره هارو گرفت يا نه ؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط eghods نمایش پست ها
            سال نو مبارك !
            مدت مديديه كه iاينستالوس من كار نميكنه... ميخوام ببينم رو دستگاه من قطعه يا كلا نميشه باهاش كار كرد ؟؟! اگه نرم افزار ديگه اى هست كه بشه باهاش برنامه هاى پولى رو گرفت چي هست و بايد از كجا دانلودش كنم ؟
            يه خواهش ديگم دارم، برنامه اى هست كه بشه باهاش كل كانال هاى ماهولره هارو گرفت يا نه ؟
            ممنون
            دوست عزيز اينستالوز كلن قطع شده شما مي تونين از برنامه هاي مشابه استفاده كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
              دوست عزيز اينستالوز كلن قطع شده شما مي تونين از برنامه هاي مشابه استفاده كنيد
              ميشه اسم ٢ تا برنامه هاى مشابهش رو بگيد ؟ درضمن برنامه اي كه بشه باهاش كانالهاي ماهولره هاى مختلف رو گرفت نميشناسي ؟
              ممنون
              ویرایش توسط eghods : https://i-phone.ir/forums/member/69878-eghods در ساعت 21-03-2013, 12:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط eghods نمایش پست ها
                ميشه اسم ٢ تا برنامه هاى مشابهش رو بگيد ؟ درضمن برنامه اي كه بشه باهاش كانالهاي ماهولره هاى مختلف رو گرفت نميشناسي ؟
                ممنون
                Locallapstore
                در سرور system.in-appstore.com/repo
                اين برنامش عاليه

نظر

• سلام
                  برنامه traktor DJ رو میخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                    سلام
                    برنامه traktor DJ رو میخوام
                    خدمت شما

زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• بفرماييد
                      لينك ايتونز

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                        خدمت شما

لینک کار نمیکنه اگه ممکنه یک لینک دیگه بدین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                          لینک کار نمیکنه اگه ممکنه یک لینک دیگه بدین ممنون میشم
                          درسته من خودم داونلود كردم.دوباره تست كن

داداش خودم برات اپلود كردم

ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 26-03-2013, 07:04 AM
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام و خسته نباشید.برنامه ی tunnelbear رو می خواستم.لطفا لینک آیتونز نباشه.ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط aslan68 نمایش پست ها
                              سلام و خسته نباشید.برنامه ی tunnelbear رو می خواستم.لطفا لینک آیتونز نباشه.ممنون.
                              من نصب کردم ولی کار نمیکنه! یعنی توی قسمت v-p-nn اضافه نمیشه! اگه واسه تو کار کرد یه خبر بده!: دی
                              از خود سایتش برو بگیر

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
                                من نصب کردم ولی کار نمیکنه! یعنی توی قسمت v-p-nn اضافه نمیشه! اگه واسه تو کار کرد یه خبر بده!: دی
                                از خود سایتش برو بگیر
                                بالاخره گیر آوردم چون هیلتر شکنم کار نمی کرد.از 25pp گرفتم.خیلی سرعتش بالا هستش.توی 4-5 ثانیه کانکت میشه.عالیه کلن.

نظر

صبر کنید ..
                                X