اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه عکاسی توسط دو آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه عکاسی توسط دو آیفون

دوستان برنامه ای میشناسید که بشه باهاش از یک آیفون به عنوان شاتر دوربین آیفون دیگه ای استفاده کرد؟
    البته نه فقط شاتر٬ تصویر هم باشه ... (مثل GoPro با این تفاوت که جای خود دوربین ٬ آیفون باشه)
    یعنی آیفون اول رو مونوپاد باشه ٬ با آیفون دوم تصویر دوربین رو بشه دید و بشه عکس گرفت.

سلام. نوید جان پیشنهاد میکنم عنوان تاپیک رو تغییر بدی. چیزی مثل : " درخواست معرفی نرم افزار برای استفاده از دوربین آیفون دیگر " یا همچین چیزی :d

من خودم هم دنبال همچین برنامه ای هستم، اما پیدا نکردم. اگه کسی میدونه و بگه خیلی خوب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      سلام. نوید جان پیشنهاد میکنم عنوان تاپیک رو تغییر بدی. چیزی مثل : " درخواست معرفی نرم افزار برای استفاده از دوربین آیفون دیگر " یا همچین چیزی :d

من خودم هم دنبال همچین برنامه ای هستم، اما پیدا نکردم. اگه کسی میدونه و بگه خیلی خوب میشه
      دسترسی برای تغییر نام تاپیک ندارم :دی

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

حالا انشالله دوستان میشناسن میان معرفی میکنن

نظر

سلام. اگه درست منظورتون رو فهميده باشم با اپليكشن هاى blux كه ٢-٣ تا هستند و رو ديوايس هاى مختلفت نصب مى شن كارت راه بيوفته من خودم از اپ استور خريدمشون

نظر

درخواست برنامه عکاسی توسط دو آیفون

نوشته اصلی توسط sepehr7 نمایش پست ها
          سلام. اگه درست منظورتون رو فهميده باشم با اپليكشن هاى blux كه ٢-٣ تا هستند و رو ديوايس هاى مختلفت نصب مى شن كارت راه بيوفته من خودم از اپ استور خريدمشون
          ممنون از راهنماییتون دوست عزیز.

https://itunes.apple.com/us/app/blux...598230244?mt=8
          با توجه به راهنماییتون متوجه شدم بلاکس لنز مخصوص این کاره از بین دو سه تا برنامه شون.

ادیت:
          روی یک گوسی باید بلاکس لنز نصب باشه روی اون یکی بلاکس کمرا
          ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 29-12-2014, 02:54 PM

نظر

صبر کنید ..
          X