اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های بانکی برای آیفون(ملت،سپه)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه های بانکی برای آیفون(ملت،سپه)

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت کلیه دوستان
    می خواستم ببینم این برنامه های بانکی رو برای آیفون هست که برای دانلود بزارین یا نه ؟

فکر کنم تو تاپیک درخواست برنامه مطرح میکردین بهتر بود

نظر

نه نيست

نظر

منم واسه پارسیان و ملی رو میخوام

نظر

منم برای پارسیان میخواستم اما هیچی پیدا نکردم!!

نظر

اصلا برای هیچ بانک ایرانی چنین برنامه ای نیست. فکر کنم علتش تحریم ایرانه چون نمیتونه به طور رسمی تو اپل استور برنامهای برای ارگان های دولتی کشور ایران را بذارن بذارن هم شاید برای بانکهای شخصی

نظر

این برنامه ها را خود بانک ها ازایه میدهند و علت اصلی آن هم امنیت هست و همه بانکها فعلا در محیط جاوا ارایه دادند و چون اپل هم جاوا را ساپورت نمی کند در نتیجه برای آیفن موجود نیست

نظر

تو گوشی i9000 یه برنامه هست که جاوا را تبدیل میکنه به ipk و رو گوشی نصب میشه
                ولی آیفون.....

من چند هفته ای هست آیفون 4 خریدم ولی سیم کارت اصلیم و گوشی قبلیم (نوکیا) هنوز دستمه به خاطر نرم افزار بانک های ملت و صادرات..

واقعا هیچ راهی نداره نه؟!!

نظر

بعید هم میدونم بانکها پولی برای ساخت برنامه مخصوص آیفون به برنامه نویس ها بدن
                  چون این گوشی دست عموم مردم نیست و فرهنگ استفاده از همراه بانک هم هنوز جا نیفتاده

مجبوریم از خدمات اینترنتی بانک رو گوشی استفاده کنیم که محدودیتها و هزینه هاش بیشتره

نظر

فقط بانک سامان یه امکان گذاشته که در حال حاضر فقط با خطوط ایرانسل و تالیا کار میکنه و بدون نرم افزاره با زدن #724* فعال میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      فقط بانک سامان یه امکان گذاشته که در حال حاضر فقط با خطوط ایرانسل و تالیا کار میکنه و بدون نرم افزاره با زدن #724* فعال میشه
                      چقدر سیستمِ خوبی راه اندازی کردند. من خبر نداشتم. دوستانی که حساب بانک سامان دارند حتما امتحان کنن

نظر

کسی نمیدونه از کجا باید همچنین درخواستی را به گوشی بانکها رسوند؟

نظر

نیاز نیستش که حتما حساب بانک سامان داشته باشید شما هر حسابی داشته باشید میشه فقط از درگاه بانک سامان انجام میشه من الان خودم کارت عابر بانکهای ملت و ملی و پارسیان را دادم به این سیستم راحت استفاده میکنم خیلی کاربردی هستش و به زودی امکانات بیشتر هم اضافه میشه

نظر

میشه بیشتر توضیح بدی ؟
                            الان چه امکاناتی داری؟
                            من میتونم برای ملت و صادرات ازش استفاده کنم؟
                            مثلا 3 گردش؟

نظر

خدمات بانکداری همراه

انجام خدمات بانکی ایمن از طریق تلفن همراه...همیشه، همه جا!
                              شرکت ایرانسل با ارائه سرویس «خدمات بانکداری همراه» خود، قسمت دیگری از خدمات نوین تلفن همراه را به شما مشترکین عزیز ارائه می*نماید.
                              با استفاده از این سرویس، کلیه مشترکین ایرانسل که دارای کارت*های عضو شبکه شتاب بوده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نموده*اند می*توانند تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه خود و بدون نیاز به نصب هرگونه نرم*افزار، تنها با یک بار ثبت نام آنلاین به آسانی نسبت به انجام موارد زیر از طریق تلفن همراه خود اقدام نمایند:

خرید شارژ
                              پرداخت قبوض (آب، برق، گاز، ...)

جهت استفاده از این سرویس کافیست:
                              ۱. کد دستوری #۷۲۴* را از تلفن همراه خود شماره گیری نمایید.
                              ۲. منتظر دریافت پیام کوتاه حاوی کد ثبت*نام** و نشانی اینترنتی بانک باشید.
                              ۳. پس از دریافت اطلاعات فوق، به نشانی اینترنتی مذکور مراجعه کرده و با وارد نمودن شماره تلفن همراه خود و کد ثبت نام دریافت شده، مراحل ساده ثبت نام را طی کنید.
                              ۴. در پایان، سیستم پیامی را نمایش می*دهد که نشان از موفقیت* آمیز بودن ثبت نام شما دارد.

نکته: ثبت نام در این سرویس کاملا رایگان است.
                              پس از انجام مراحل فوق، شماره تلفن همراه و کد ثبت*نام را برای ورود به سیستم وارد کرده و با انتخاب گزینه ثبت کارت از منوی بالای صفحه، اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد نمایید. کافیست اطمینان حاصل نمایید که کارت(های) انتخابی دارای رمز دوم (کد پرداخت اینترنتی) می*باشند.
                              لازم به ذکر است که در منوی فوق، می*توانید نام کارت را تغییر دهید. نام کارت به این منظور استفاده می*شود که شما بتوانید چندین کارت با نام*های مختلف داشته باشید و در حین استفاده از این سرویس از طریق تلفن همراه برای هر خرید یا خدمات بانکی دیگر، منویی از نام کارت های مختلف خود مشاهده خواهید کرد که می*توانید پرداخت را از هر کدام از آنها که تمایل دارید انجام دهید. لطفا توجه کنید که در ثبت نام اولیه شما محدودیتی در تعریف تعداد و انواع کارت*ها در سیستم آنلاین و استفاده از آنها در تلفن همراه خود نخواهید داشت.
                              خدمات دیگری نظیر حذف کارت، مسدود کردن حساب، ویرایش پروفایل و مشاهده گزارش پرداخت*ها نیز در این سامانه قابل انجام است.

نظر

صبر کنید ..
                              X