اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه های رایگان به صورت کرک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرک شده Sygic Central & Western Africa: GPS Navigation ! فردا مسافرم !!

نظر

• از بروسر puffin استفاده کن

نظر

• سلام من برنامه میخواستم لینک دانلود هم ندارم . برنامه که بشه از این طریق دوربین که تو مغازه گذاشتم که تو ایفون بتونم ببینم
        من قبلا این برنامه رو داشتم به اسم player ولی متا سفانه با ایتونز سینک کردم پرید .در ضمن من عکس برنامه رو دارم اما نمی تونم
        اینجا بزارم لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروری
        فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام
          دوستان من چند تا بنامه کاربردی میخواستم
          1- برنامه ای که بتونم وقتی از گوشیم خبر ندارم برام اگر اس یا زنگ زدن بتونم بفهمم بدون اینکه گوشیم رو روشن کنم که خیلی برام مهمه
          2- برنامه ای که بشه دلیوری اس ام اسم رو بفهمم که بدستش رسیده یا نه ؟ برنامه ای جایگزین داره که بتونم دانلودش کنم ؟؟؟
          3- برنامه فیک اس ام اس و کال که وقتی جایی هستم گوشیم که دستم هست الکی زنگ بخوره با دکمه های گوشی نه اینکه تنظیماتی کنیم و بعد زنگ بزنه و اس ام اس هم میخوام که تو اینباکس بزنه و سیو کنه
          4- بکاپ گرفتن از اس ام اسها و شماره تلفنها بدون نیاز به ایتونز
          با تشکر ببخشید زیاد درخواست داشتم اخه هر جا که رفتم نتونستم پیداشون کنم . و اینکه من ایفون 4 اس ورژن 5.1 دارم
          ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 06-08-2012, 12:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
            با سلام
            دوستان من چند تا بنامه کاربردی میخواستم
            1- برنامه ای که بتونم وقتی از گوشیم خبر ندارم برام اگر اس یا زنگ زدن بتونم بفهمم بدون اینکه گوشیم رو روشن کنم که خیلی برام مهمه
            2- برنامه ای که بشه دلیوری اس ام اسم رو بفهمم که بدستش رسیده یا نه ؟ برنامه ای جایگزین داره که بتونم دانلودش کنم ؟؟؟
            3- برنامه فیک اس ام اس و کال که وقتی جایی هستم گوشیم که دستم هست الکی زنگ بخوره با دکمه های گوشی نه اینکه تنظیماتی کنیم و بعد زنگ بزنه و اس ام اس هم میخوام که تو اینباکس بزنه و سیو کنه
            4- بکاپ گرفتن از اس ام اسها و شماره تلفنها بدون نیاز به ایتونز
            با تشکر ببخشید زیاد درخواست داشتم اخه هر جا که رفتم نتونستم پیداشون کنم
            ضمن اینکه مدل و ورژن گوشیتون رو ذکر نکردین ( که مهمه!!!)، بعضی از این برنامه ها مربوط به سیدیا میشن و باید در بخش مربوطه پیگیر باشید .

نظر

• ورژن 5.1 ایفون 4 اس

نظر

• با سلام ..ببخشید من دو تا نرم افزار میخوام البته ببخشید اینجا نوشتم چونکه تاپیک درخواست نرم افزار بسته بود

1- نرم افزار قفل قسمت اس ام اس و کنتکتها

2- یک برنامه برای مخفی کردن بازیها ..اخه جایی که من هستم ببخشید میگم فضول زیاده و هر ساعت میرن سر گوشیم و بازی میکنند و میخوام جوری باشه که مخفی باشه و تو صفحه نیاد

با تشکر و سپاس

نظر

با سلام ..ببخشید من دو تا نرم افزار میخوام البته ببخشید اینجا نوشتم چونکه تاپیک درخواست نرم افزار بسته بود

2- یک برنامه برای مخفی کردن بازیها ..اخه جایی که من هستم ببخشید میگم فضول زیاده و هر ساعت میرن سر گوشیم و بازی میکنند و میخوام جوری باشه که مخفی باشه و تو صفحه نیاد

با تشکر و سپاس
                  دوست عزیز اینا جزء برنامه های سیدیان. توو بخش مربوطه سوال بفرمایید . اما به هر حال واسه اولی از iprotect و واسه دومی poof یا sbsetting استفاده کنید .

نظر

• سلام
                    برای هک وایرلس نرم افزاری هستش؟

نظر

• با عرض سلام به دوستان عزیز.نسخه کرک شده بازی 100floors رو میخواستم.ممنون

نظر

• با تشکر از همگی شما ...من sbsetting را نصب دارم توی گوشیم ولی اصلا اجرا نمیشه قسمت بالا را از چپ به راست میکشم و بالعکس اصلا اجرا نمیکنه و توی تنظیماتش هم که رفتم اصلا درست نمیشه قبلا روی ایفون 4 که داشتم راحت اجرا میشد ولی روی 4 اس نه ....دوستان یک برنامه ای نیست که مشخص کنه اس ام اس یا زنگ خورده تو حالت استاندبای بدون اینکه صفحه اش روشن کنم نشون بده توی صفحه که میس دارین یا اس ام اس اومده ؟؟؟

نظر

با تشکر از همگی شما ...من sbsetting را نصب دارم توی گوشیم ولی اصلا اجرا نمیشه قسمت بالا را از چپ به راست میکشم و بالعکس اصلا اجرا نمیکنه و توی تنظیماتش هم که رفتم اصلا درست نمیشه قبلا روی ایفون 4 که داشتم راحت اجرا میشد ولی روی 4 اس نه ....دوستان یک برنامه ای نیست که مشخص کنه اس ام اس یا زنگ خورده تو حالت استاندبای بدون اینکه صفحه اش روشن کنم نشون بده توی صفحه که میس دارین یا اس ام اس اومده ؟؟؟
                          شما از چه سورسی نصب کردید؟پاک کنین دوبار نصب کنین.تو چه ورژنی هستین؟

نظر

با تشکر از همگی شما ...من sbsetting را نصب دارم توی گوشیم ولی اصلا اجرا نمیشه قسمت بالا را از چپ به راست میکشم و بالعکس اصلا اجرا نمیکنه و توی تنظیماتش هم که رفتم اصلا درست نمیشه قبلا روی ایفون 4 که داشتم راحت اجرا میشد ولی روی 4 اس نه ....دوستان یک برنامه ای نیست که مشخص کنه اس ام اس یا زنگ خورده تو حالت استاندبای بدون اینکه صفحه اش روشن کنم نشون بده توی صفحه که میس دارین یا اس ام اس اومده ؟؟؟
                            لطفا قبل از زدن پست به نام و محتواي تاپيك دقت كنيد دوست عزيز تا به سوالتون به سرعت پاسخ داده شود

نظر

• نوشته اصلی توسط kock_2010 نمایش پست ها
                              با عرض سلام به دوستان عزیز.نسخه کرک شده بازی 100floors رو میخواستم.ممنون
                              این بازی هنوز کرک نشده است

نظر

با سلام ..ببخشید من دو تا نرم افزار میخوام البته ببخشید اینجا نوشتم چونکه تاپیک درخواست نرم افزار بسته بود

با تشکر و سپاس
                                برنامه اولی رو من applocker معرفی میکنم.برنامه دومی categories.این 2 برنامه رو باید از سیدیا نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X