اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه ای برای دانلود مجانی اهنگ و فیلم از ایتونز گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه ای برای دانلود مجانی اهنگ و فیلم از ایتونز گوشی

سلام دوستان.
    ایا برنامه ای وجود داره(توی سیدیا) که کارش مثل اینستالوس باشه اما برای اپ استور گوشی نه،بلکه برای ایتونز گوشی!!
    یعنی بشه اهنگ ها و فیلم هایی که توی ایتونز گوشی هست رو به صورت مجانی دانلود کرد؟؟
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

سلام.
    همان اینستالیوس هم اونطور که شما فرض میکنید کار اپ استور را انجام نمیدهد و فقط برنامه های کرک شده در آن وجود دارد.
    برای دانلود موزیک و ویدیو میتوانید از برنامه های بسیاری همانند دانلودز و یا ای دانلودز استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
      سلام.
      همان اینستالیوس هم اونطور که شما فرض میکنید کار اپ استور را انجام نمیدهد و فقط برنامه های کرک شده در آن وجود دارد.
      برای دانلود موزیک و ویدیو میتوانید از برنامه های بسیاری همانند دانلودز و یا ای دانلودز استفاده کنید.
      اون idownloads ی که گفتید من نگاه کردم یه جور دانلود منیجر هست.
      اما اون چیزی که من میخوام برنامه ای هست که بشه اهنگ هایی که توی ایتونز گوشی هست رو بتونم مجانی دانلود کنم(یعنی بدون داشتن اکانت گیفت کارت)
      امیدوارم منظورمو درس رسونده باشم.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
        اون idownloads ی که گفتید من نگاه کردم یه جور دانلود منیجر هست.
        اما اون چیزی که من میخوام برنامه ای هست که بشه اهنگ هایی که توی ایتونز گوشی هست رو بتونم مجانی دانلود کنم(یعنی بدون داشتن اکانت گیفت کارت)
        امیدوارم منظورمو درس رسونده باشم.
        بنده هم با توجه به این که منظورتون رو فهمیده بودم این برنامه رو معرفی کردم.
        آنطور برنامه ای وجود ندارد

نظر

این مدلی که شما میخواین برنامه ای نیست . باید دانلود کنید از سایت های مختلف .

نظر

این سایت هم بد نی.البته خارجیه

English Songs, Video Songs, Hindi songs, Free Mp3 Songs, Download English Songs, Free Mp3 Downloads

نظر

صبر کنید ..
            X