اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرچ كردن شماره تلفن اطرافيان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرچ كردن شماره تلفن اطرافيان

سلام.
    شايد اين درخواستي كه دارم يه ذره تخيلي به نظر برسه.
    اونم اينه كه ايا يه برنامه اي هست يا ميشه ساخت كه مثل بلوتوث سرچ كنه اما به جاي پيدا كردن بلوتوث اطرافيان شماره تلفن اونا رو پيدا كنه؟
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

من اینو واسه جاوا دیده بودم(خیلی وقت پیش)
    اما نمی دونم کار میکرد یا نه!!!

نظر

ميري رو مخ يارو شمارشو ميگيري

----------------
      TapaTalk(TT)

Iphone 4 4.3.1

Don't forget Steve

نظر

دوست عزیز به نظر خودت عملیه همچین چیزی؟
        تازه اگه عملی باشه اول از همه خودت احساس نا امنی می کنی.

نظر

عملي كه هست!
          كافيه اين برنامه بره و كالر آيديتو براش بفرسته!
          اين دوستمون كه ميخوان شماره بدن ، احساس نا امني نميكنه كه!!!!!!!!

نظر

عملی هست اما نه واسه /آیفون
            ویرایش توسط Amyr : https://i-phone.ir/forums/member/41701-amyr در ساعت 16-12-2011, 03:01 PM

نظر

میشد روشش هم اینجوری بود که طرف یه بلوتث میگرفت بعد برنامه وصل میشد به گوشی طرف بع از گوشی اون به شما یه sms میداد که خوب شمارش میوفتاد

نظر

میری به طرف میگی معذرت میخوام من گوشیمو گم کردم پیداش نمیکنم ممکنه از گوشی شما زنگ بزنم بینم کسی پیداش کرده یا نه؟بعدم اگه طرف انسانیت داشته باشه که بادابادا مبارک بادا اگرم نداشته باشه که انسانهای بسیاری هستن

سوای شوخی من سوالی برام پیش اومد و اینکه آیا امکان این هست که کنتاکت های یه iDevice رو به دستگاه های دیگه منتقل کرد؟هم محصولات اپل و هم سایر گوشی ها.

نظر

نوشته اصلی توسط metmet نمایش پست ها
                  میری به طرف میگی معذرت میخوام من گوشیمو گم کردم پیداش نمیکنم ممکنه از گوشی شما زنگ بزنم بینم کسی پیداش کرده یا نه؟بعدم اگه طرف انسانیت داشته باشه که بادابادا مبارک بادا اگرم نداشته باشه که انسانهای بسیاری هستن:d

سوای شوخی من سوالی برام پیش اومد و اینکه آیا امکان این هست که کنتاکت های یه idevice رو به دستگاه های دیگه منتقل کرد؟هم محصولات اپل و هم سایر گوشی ها.
                  آره میشه راهای زیادی وجود داره

نظر

نوشته اصلی توسط farvahar7737 نمایش پست ها
                    آيا يه برنامه اي هست يا ميشه ساخت كه مثل بلوتوث سرچ كنه اما به جاي پيدا كردن بلوتوث اطرافيان شماره تلفن اونا رو پيدا كنه؟
                    نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
                    دوست عزیز به نظر خودت عملیه همچین چیزی؟
                    تازه اگه عملی باشه اول از همه خودت احساس نا امنی می کنی.
                    نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                    عملي كه هست!
                    كافيه اين برنامه بره و كالر آيديتو براش بفرسته!
                    اين دوستمون كه ميخوان شماره بدن ، احساس نا امني نميكنه كه!!!!!!!!
                    اشتباه متوجه نشید:

این دوستمون برنامه ای نخواسته که شماره ی خودش رو بفرسته برای دیگران بلکه برنامه ای که شماره ی اطرافیانش رو براش کش بره...

و احساس نا امنی هم داره چون دیگران هم میتونن از این روش برای کش رفتن شماره ی خودمون استفاده کنن...

نظر

نوشته اصلی توسط sah_2012 نمایش پست ها
                      آره میشه راهای زیادی وجود داره
                      ممنون میشم راه هاشو بهم بگید یا اگه تاپیکی در این باره هست لینکشو بذارید.

نظر

اگه گوشی طرف jailbreak باشه و openssh هم نصب باشه اونوقت تحت شرایطی میشه همه اطلاعات رو بدست اورد.البته pass رو نباید تغییر داده باشه.میبینید که کلی شرط و شروط داره.به همین دلیل اگه مودبانه از خود طرف بخواین فکر نکم دست رد به سینتون بزنه

نظر

صبر کنید ..
                        X