اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار شبیه bite sms برای کسایی که جیل بریک نکردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار شبیه bite sms برای کسایی که جیل بریک نکردن

کسی نرم افزار شبیه bite sms برای کسایی که جیل بریک نکردن میشناسه که فری باشه و بشه از آیتونز دانلود کرد؟

چنین برنامه ای نمی تونه در app store قرار بگیره.

نظر

راستی نمیشه کسی اینو برنامه نویسی کنه که بره تو appstore؟الان مشکل خیلیا که جیل نکردن همینه...

نظر

دوست عزیز تونستن میشه ولی خود apple اجازه نمیده چنین برنامه هایی که نیاز به دستکاری فایل های سیستمی دارند در appstore قرار بگیرند.

نظر

واقعا بزرگترین مشکله آیفون واسه ما ایرانیا همینه..

نظر

این مشکل واسه همه است نه فقط ما ایرانیا !

نظر

ایشالا توی ios بعدی به quick reply هم می ذارن!

نظر

نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
                این مشکل واسه همه است نه فقط ما ایرانیا !
                اتفاقا مشکل اساسی فقط ما ایرانیاست چون اولا خط ارتباطی اونا مثل ما نیست که یه اس ام اس بره 6 تا نره یا فیلد شه دوما اونا 3g دارن که خودش یه دنیاست واسه ارتباطای اینترنتی رو گوشیشون دیگه کی اونجا به فکر دلیوریه..هزار و یکی برنامه مثله imessage و فلان و فلان دارن.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  اتفاقا مشکل اساسی فقط ما ایرانیاست چون اولا خط ارتباطی اونا مثل ما نیست که یه اس ام اس بره 6 تا نره یا فیلد شه دوما اونا 3g دارن که خودش یه دنیاست واسه ارتباطای اینترنتی رو گوشیشون دیگه کی اونجا به فکر دلیوریه..هزار و یکی برنامه مثله imessage و فلان و فلان دارن.
                  حالا همه مشکلات ما با bite sms حل میشه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
                    حالا همه مشکلات ما با bite sms حل میشه؟؟
                    آخه ما که جیل نیستیم اونم نداریم فدات شم..

نظر

در ضمن بحث اینجا فقط در مورد دلیوریه اس ام اس هستش لطفا ادامه ندید که به مسایل دیگه طبق قوانین ارتباط پیدا نکنه.

نظر

دوستان به نظر من دلیوری فقط یه بخش قضیه اس. مثل اینکه شما بخواین شماره یه نفر رو به یکی اس ام اس کنید (که ممکنه خیلی واسه آدم اتفاق بیفته) با نرم افزار اس ام اس خود آیفون نمیشه چنین کاری کرد. یا اینکه زمان بندی یه اس ام اس واسه ارسالش توی ساعت و زمان دلخواه ویژگی ایه که نمیشه به همین راحتی از کنارش گذشت. من خودم فقط به خاطر این برنامه جیل بریک کردم!

نظر

صبر کنید ..
                        X