اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه منشی تلفنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه منشی تلفنی

سلام دوستان،
    چرا وقتی OS جاوا،سیمبین،ویندوز موبایل،اندروید نرم افزار منشی تلفنی دارن،iOS محبوب ما نداشته باشه!!!
    همینجا از تمام شما بزرگواران عاجزانه تقاضا میکنم اگه براتون مقدوره یه کاری بکنید،باور کنید خیلی از بچه ها منتظر این نرم افزار خوبن که کمبودش واقعا احساس میشه.
    من شخصا برای موفقیتتون دعا میکنم.

کلا دستگاه های جدید به خاطر وجود voice mail حیلی کمتر براشون منشی تلفنی هست.

نظر

مواقفم ، واقعاً جای این نرم افزار خالیه ............

نظر

من اصلا كارى به نياز داشتن يا نداشتن اين برنامه ندارم اما اينو هميشه يادتون باشه apple يعني متفاوت بودن هالا شايد اين يكي به ضرر بعضيا باشه دقيقل ماننده بلوتوث

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
          شما دوستان که تاحالا این همه اپلیکیشن جورواجور فارسی نوشتین و خلق الله حالشو بردن!دمتون گرم!
          یه منشی تلفنی هم درست کنید تا همه براتون دعا کنن و ایشاله اون دنیا با استیو عزیز محشور بشید!

نظر

یه پیشنهاد در مورد نرم افزار منشی تلفنی:

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            پیشنهاد نظر سنجی دارم در مورد اپ منشی تلفنی برای iOs.اگه تعداد دوستانی که موافق هستن و به این نرم افزار مثل من شدیدا نیاز دارن درخواستشونو تو یک تاپیک مطرح کنن،اگر تعدادشون زیاد بود لطفا شما دوستان یه ترتیب اثری بدین توروخدا!چراکه مطمئن هستم خیلی از کاربران ایفون محتاجشن.
            باتشکر

نظر

فکر کنم برنامه نویسی و نوشتن سورس همچین نرم افزاری کاری بسیار پیچیده و سخت باشه اون هم واسه گوشی مثل آیفون فکر نکنین نوشتن همچین برنامه ای مثل نوشتن برنامه ای مثل برنامه ای که یکسری جک نشون میده
              اگر خیلی راحت و اسان بود مطمئن باش تا الان چندین و چند نسخه با قبلیتهای متفاوت توسط برنامه نویسهای خبره iOS نوشته میشد

نظر

ولى واقعا اين برنامه خيلى ضروريه اگه درست كنن بدون شك خيلي طرفدار خواهد داشت

نظر

اخه بدبختی اینه که voice mail هم درست جواب نمیده......واقعا منشی لازمه

نظر

منم موافقم بچه ها.این منشی تلفنی واقعا مورد نیاز همچین گوشی تاپیه ! اینجوری دیگه چیزی کم نخواهد داشت ....

نظر

من هر کاری کردم voice mail به درستی راه نیفتاد کسانی که میفرماییند مک یعنی تفاوت لطفا بیان و بگن voice mail خودش واقعا کار میکته و راحشو به ما هم یاد بدن

نظر

سلام به همه دوستان. حالا از منشی گذشته یه نرم افزار دیگه که بعضی اوقات خیلی لازم میشه برنامه ی ضبط مکالمه یا همون call record هست. آیا دوستان چیزی سراغ دارن. توی apptrckr پیدا نکردم. یکی بود که اونم fake بود. اگه کسی چیزی سراغ داره به ما هم بگه ممنون می شم...

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen sa
                          سلام به همه دوستان. حالا از منشی گذشته یه نرم افزار دیگه که بعضی اوقات خیلی لازم میشه برنامه ی ضبط مکالمه یا همون call record هست. آیا دوستان چیزی سراغ دارن. توی apptrckr پیدا نکردم. یکی بود که اونم fake بود. اگه کسی چیزی سراغ داره به ما هم بگه ممنون می شم...
                          دوست عزيز يك برنامه وجود داره كه شما بايد براش اكانت بخريد
                          اگر خواستيد بگيدلينك بذارم
                          خبري از برنامه ي ديگه هم ميست

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                            دوست عزيز يك برنامه وجود داره كه شما بايد براش اكانت بخريد
                            اگر خواستيد بگيدلينك بذارم
                            خبري از برنامه ي ديگه هم ميست
                            بی زحمت لینکش رو بزارین

نظر

App Store - CallRec.me

iTalk Recorder
                              ویرایش توسط alirezadiba : https://i-phone.ir/forums/member/40924-alirezadiba در ساعت 08-01-2012, 03:08 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X