اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست بازی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphone-4G نمایش پست ها
    سلام
    اگه میشه لینک بازی football manager handled 2012 رو بذارید من از سایت اریا موبایل دانلود کردم ولی داخل ایتونز نمیره ارور میده میگه برنامه قانونی نیست .لطفا لینک سالم بدید
    دوست من اینم 2 تا لینک مجزا:
    Football Manager Handheld™ 2012
    Football Manager Handheld™ 2012
    فقط سوالتون رو کامل بپرسید تا حواب کامل بگیرید.جیلبرک که شدید؟؟؟میشه بگید ارورتون چی بوده؟؟اگه از سوالتون اشتباه برداشت نکرده باشم فکر میکنم بازی رو کامل دانلود نکردید و ......

نظر

• هروقت میخوام بندازمش تو ایتونز یا دوبار روش کلیک میکنم که بره تو ایتونز ارور The app 'Football_Manager_handled_2012_3.0.1.ipa' could not be added to your itunes library because it is not a valid app.
      من از سایت اریا موبایل دانلود کردم که دو پارت بود یکی 200 مگی و اون یکی 130 مگ.ممکن کامل نباشه؟.لینکاتم خرابه متاسفانه
      ویرایش توسط iphone-4G : https://i-phone.ir/forums/member/60641-iphone-4g در ساعت 07-05-2012, 01:36 PM

نظر

• بله ممکنه ناقص یا خراب باشن فایلهاتون.
        اینم لینک صحیح :
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        ویرایش توسط Lovely 3g : https://i-phone.ir/forums/member/26607-lovely-3g در ساعت 07-05-2012, 03:26 PM

نظر

• سلام
          اگه امکان داره بازی texas poker pro رو بزارید ...
          مرسی

نظر

• این لینک برا ایفونه یا ایپد چون رو ایفون رو نوشته اولش گیر میکنه ولی رو ایپد تمام صفحه میاد و گیر نمیکنه.فکر کنم برا ایپد چون اگه برا ایفون بود تمام صفحه نمی اومد

نظر

• نوشته اصلی توسط pasha نمایش پست ها
              سلام
              اگه امکان داره بازی texas poker pro رو بزارید ...
              مرسی
              دوست عزیز شما ورزن بازی رو ذکرنکردید اما به هرحال این ورزن 2.5 :
              نوشته اصلی توسط iphone-4g نمایش پست ها
              ا
              ین لینک برا ایفونه یا ایپد چون رو ایفون رو نوشته اولش گیر میکنه ولی رو ایپد تمام صفحه میاد و گیر نمیکنه.فکر کنم برا ایپد چون اگه برا ایفون بود تمام صفحه نمی اومد
              دوست عزیز شما مثل اینکه مارو گیر اوردی ها؟
              برادر من شما از اول بگو دنبال چه ورزنی هستی ،برای چه دیوایسی میخوای تا انقدر به دردسر نیوفتی
              درضمن این ورزنی که من گذاشتم هم برای ایپد هست هم برای ایفون.
              ویرایش توسط Lovely 3g : https://i-phone.ir/forums/member/26607-lovely-3g در ساعت 08-05-2012, 01:18 AM

نظر

• ولي رو موبايل من بالا نمياد.من برا ايفون ورژن ٥.٠.١ ميخوام.لطفا اگه يك لينك ديگه بدين رفتم

نظر

• بازی

سلام من بازی toca kitchen monsters میخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط Lovely 3g نمایش پست ها
                    دوست عزیز شما ورزن بازی رو ذکرنکردید اما به هرحال این ورزن 2.5 :

دوست عزیز شما مثل اینکه مارو گیر اوردی ها؟
                    برادر من شما از اول بگو دنبال چه ورزنی هستی ،برای چه دیوایسی میخوای تا انقدر به دردسر نیوفتی
                    درضمن این ورزنی که من گذاشتم هم برای ایپد هست هم برای ایفون.
                    دستت درد نکنه ولی این هم pro نیست هم اینکه تو ایفون گیر میکنه...نمیدونم چرا ولی یه 2-3 هفته ای هست گیر می کنه...
                    اگه می تونی لطفا pro شو بزار
                    مرسی

نظر

• سلام من دنبال بازی my wallet میگردم

نظر

• .

با سلام بازي modern combat 3. اخرين نسخه براي بازي انلاين. لينك مسقيم براي دانلود مي خواستم اكر امكانش هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Salar2x2 نمایش پست ها
                          با سلام بازي modern combat 3. اخرين نسخه براي بازي انلاين. لينك مسقيم براي دانلود مي خواستم اكر امكانش هست
                          بفرمایید :
                          دانلود پارت ۱ | دانلودپارت ۲ | دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴
                          لینکاش مستقیم هستند .
                          ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 17-05-2012, 05:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Salar2x2 نمایش پست ها
                            لینک غیر مستقیم :
                            apptrackr view app Modern Combat 3: Fallen Nation

برای مستقیم باید زیاد سرچ کنید در گوگل
                            میتونید عضو بخش ویژه شید و مستقیم دانلود کنید و از امکانات اونجا هم بهره مند شید

نظر

• سلام
                              اگه امکان داره بازی pobs را واسم بزارید
                              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط poopoo_sh نمایش پست ها
                                سلام
                                اگه امکان داره بازی pobs را واسم بزارید
                                مرسی
                                اسمشو درست می گی؟؟

نظر

صبر کنید ..