اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فایل منیجر خوب بدون نیاز به جیلیبریک؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فایل منیجر خوب بدون نیاز به جیلیبریک؟!

دوستان سلام
    مطمنا کسانی که گوشی رو جیلبریک میکنن با نرم افزار ifile اشنایی دارند.واقعا کامل و عالییه
    سوالم اینه که ایا نرم افزاری مشابه ای هست بدون جیلبریک نصب بشه؟

مطلب دوم اینه که من بعد سه سال برگشتم رو پلتفرم ios . کلی سوال دارم نیاز دارم پاسخ داده بشن.میتونم بدونم کدوم تاپیک همیشه فعاله که من سوالاتم رو اون جا بپرسم؟
    ممنونم.

نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    مطمنا کسانی که گوشی رو جیلبریک میکنن با نرم افزار ifile اشنایی دارند.واقعا کامل و عالییه
    سوالم اینه که ایا نرم افزاری مشابه ای هست بدون جیلبریک نصب بشه؟

مطلب دوم اینه که من بعد سه سال برگشتم رو پلتفرم ios . کلی سوال دارم نیاز دارم پاسخ داده بشن.میتونم بدونم کدوم تاپیک همیشه فعاله که من سوالاتم رو اون جا بپرسم؟
    ممنونم.
    خیر شما بدون جیلبریک نمیتونید به فایل های سیستمی دست رسی داشته باشید
    اما با icloud drive میتونید به فایل که داخلش قرار یدید دست رسی داشته باشید و یا از برنامه هایی مثل folder plus استفاده کنید که میتونید فایل هاتونو توش بریزید و استفاده کنید چه از طریق کابل چه وای فای
    در رابطه با سوال دومم هم باید بگم بسته به سوالتون باید تاپیک مورد نظر رو انتخاب و پست بدید
    همه تاپیک ها برای فعال هستند و کسی سوال شما رو بلد باشه جواب میده
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

reddler document

نظر

مثل ای فایل پیدا نمیشه ولی documents عالیه . از تاچ ایدی هم پشتیبانی میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          خیر شما بدون جیلبریک نمیتونید به فایل های سیستمی دست رسی داشته باشید
          اما با icloud drive میتونید به فایل که داخلش قرار یدید دست رسی داشته باشید و یا از برنامه هایی مثل folder plus استفاده کنید که میتونید فایل هاتونو توش بریزید و استفاده کنید چه از طریق کابل چه وای فای
          در رابطه با سوال دومم هم باید بگم بسته به سوالتون باید تاپیک مورد نظر رو انتخاب و پست بدید
          همه تاپیک ها برای فعال هستند و کسی سوال شما رو بلد باشه جواب میده
          ممنون بابت پاسخ دهی.من اینو فهمیدم که میشه فایل های سیستمی رو دید ولی برای تغییرات نمیشه بدون جیلیبریک توشون تغییرات انجام داد مگر با نرم افزارهای مثل itools.برداشت من درسته؟
          اگه برداشت من درسته من حالا دنبال نرم افزاری میگردم که بشه فایل های سیستمی رو حداقل دید.مثلا Document برنامه avplayer میخوام اون فیلمی رو که کپی کردم ببینم یا مثلا حجم و فرمت فایل رو بخونم

نظر

صبر کنید ..
          X