اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی کیبورد های جانبی برای iOS 8

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان under line نداره چرا؟

نظر

واقعا سرعت پایینه ، من که غیرفعالش کردم و از کیبرد توکار عربی استفاده میکنم . اشکال هم از برنامه نویس این کیبرد نیست ، تمام کیبردها کندی شدیدی دارند و علتش هم این هست که برنامه به صورت مجازی باید باز بشه ، سیسم عامل پردازشش کنه و کیبرد بالا بیاد .
      خیلی باید ببخشید ولی اپل کار احمقانه ایی انجام داد .

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
        واقعا سرعت پایینه ، من که غیرفعالش کردم و از کیبرد توکار عربی استفاده میکنم . اشکال هم از برنامه نویس این کیبرد نیست ، تمام کیبردها کندی شدیدی دارند و علتش هم این هست که برنامه به صورت مجازی باید باز بشه ، سیسم عامل پردازشش کنه و کیبرد بالا بیاد .
        خیلی باید ببخشید ولی اپل کار احمقانه ایی انجام داد .
        اپل مگه چه چیزی را حدف کرده که کار احمقانه ای شده؟ فقط یک امکان اضافی رو گذاشته تو اپل استور هرکس دوست داره کیبورد آپلود میکنه و افراد یگری هم نصب و هم از اون استفاده میکنن و کسی دوست نداره مثل سابق بدون هیچ کم و کسری از خود کیبوردهای اپل ادامه میده

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          اپل مگه چه چیزی را حدف کرده که کار احمقانه ای شده؟ فقط یک امکان اضافی رو گذاشته تو اپل استور هرکس دوست داره کیبورد آپلود میکنه و افراد یگری هم نصب و هم از اون استفاده میکنن و کسی دوست نداره مثل سابق بدون هیچ کم و کسری از خود کیبوردهای اپل ادامه میده
          اپل کیبورد تو کار فارسی و حذف کرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام یک پیشنهاد:
            اگه بشه با تاچ روی هر واژه مقدار بیشتری زوم صورت بگیره خیلی راحت تر و کم خطا تر میشه تایپ کرد مثل کیبورد خود ios.
            خیلی خیلی ممنون از نرم افزار عالیتون

نظر

Persian typer وارد AppStore شد!

خيلي عالي و لطفا آيپد در هم اضافه كنيد[emoji108]

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                اپل کیبورد تو کار فارسی و حذف کرده

این کیبورد به طور رسی تو iosنبود و به واسطه نرم افرار فعال میشد. یعنی چیز ی رسمی رو حدف نکرده.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  احمقانه اینجاست که این کیبرد باید هر دفه به صورت مجازی لود بشه ، یعنی هربار باید برنامه به صورت مجازی باز بشه و دستور بده کیبرد مجازی ظاهر بشه . اگر اپل کاری میکرد که با یکبار باز کردن کیبرد همیشه در بک گراند میموند مشکل حل بود اما با این کار هم رم پایین آیفون اشغال میشه و هم مصرف باتری بیشتر میشود . درنتیجه این کیبردها کاملا بدون استفاده هستند .

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                    احمقانه اینجاست که این کیبرد باید هر دفه به صورت مجازی لود بشه ، یعنی هربار باید برنامه به صورت مجازی باز بشه و دستور بده کیبرد مجازی ظاهر بشه . اگر اپل کاری میکرد که با یکبار باز کردن کیبرد همیشه در بک گراند میموند مشکل حل بود اما با این کار هم رم پایین آیفون اشغال میشه و هم مصرف باتری بیشتر میشود . درنتیجه این کیبردها کاملا بدون استفاده هستند .
                    همینطوری که گفتم این کیبوردها یک امکان اضافه شده هستند و کاملا اختیاری. پس همه میتونند کماکان مثل سابق با کیبوردهای خود سیستم عامل کارشون رو ادامه بدهند.
                    در مورد سنگین کار کردن این کیبوردها به احتمال زیاد در 8.1 این مشکل به صورت کلی یا نسبی مرتفع می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط abi.del نمایش پست ها
                      بجای تاسف الکی برای مدیران اینجا
                      یکم اطلاعاتتون رو بالا ببرید
                      شما 2 تا کار اشتباه کردید (البته همون موقع که تاپیک زدید میخواستم بهتون اطلاع بدم ولی میدونستم که تاپیک تکراری شما حذف میشه )
                      یکی اینکه بدون اینکه سرچ کنید و ببینید که قبلاً این مطلب اینجا http://www.i-phone.ir/forums/thread97986.html قرار داده شده اومدید و تاپیک تکراری زدید
                      یکی هم اگر اشتباه نکنم توی تاپیک معرفی یه کیبورد دیگه هم لینک همون تاپیک تکراری رو گذاشته بودید.
                      البته الان اشتباهات شما 3تا شد ، تهمت هم زدید که مدیران هدفشون انتشار عقاید و .... خودشونه !!!
                      پیشنهاد میکنم بجای این کارا یکم وقت بذارید و مطالب سایت رو با دقت مطالعه کنید.
                      شما هم بیشتر دقت کنید چون هم پست من قبل از اون مطلب بود. ارتباط بین پیدا کردن یک مطلب و بالا بردن اطلاعاتم رو نمیفهمم! جز اینکه شما بخواید منو تحقیر کنید.
                      و هم "یکی هم اگر اشتباه نکنم توی تاپیک معرفی یه کیبورد دیگه هم لینک همون تاپیک تکراری رو گذاشته بودید." رو از خودتون نوشتید و نمیدونم چرا باید بدون هیچ منبعی تهمت بزنید.
                      لطفا جای جواب های ساختگی و خراب کردن افراد انتقاد پذیر باشید.
                      ویرایش توسط paYam_H : https://i-phone.ir/forums/member/18605-payam_h در ساعت 12-10-2014, 12:41 PM

نظر

• کیبوردش خوبه به نسبت اون دوتا قبلی این از همه بهتره و من این رو ترجیح دادم دست شما درد نکنه
                        من با خود گوشی از اپ استور سرچ کردم و زود پیداش کرد .

نظر

• پیشنهاد ب طراحش:

-قابلیت برداشتن کلمات پیشنهادی رو قرار بدن تو تنظیمات
                          -قابلیت برداشتن صدای تایپ رو در تنظیمات اضافه کنن
                          -وقتی وارد صفحه ذعداد شدیم پایین صفحه کنار نقطه خالیه. بنظرم اون ردیف اخر کامل پر بشه خیلی بهتره.مثل کیبورد خود اپل‌‌

خدایا شکرت
                          Sent from my iPhone TAPTALK

نظر

• سلام و تشکر
                            مشکلی با این کیبورد دارم که ناگهان کیبورد قفل می کنه و تا حذفش نکنی اجازه با باز شدن کیبورد های دیگه نمی ده
                            لطفا راهنمایی فرمایید

لطفا کیبوردهایی جانبی که از زبان فارسی پشتیبانی می کنند را معرفی فرمایید
                            با تشکر

نظر

• کیبوردخوب وروونیه امامتاسفانه حرف (ژ) رونداره.بعبارتی ناقصه.
                              من ازسوایپ استفاده میکنم.سوایپ کامله اماخیلی کندعمل میکنه.

نظر

• تاخیربالااومدن کیبوردازکیبوردنیست وios8لعنتی ایرادداره.اپل بااین ios8 واقعاترزده.

نظر

صبر کنید ..
                                X