اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی کیبورد های جانبی برای iOS 8

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پیام اسمشو بگو ببینیم چجوریه

خدایا شکرت
    Sent from my iPhone TAPTALK

نظر

Persian typer وارد AppStore شد!

نوشته اصلی توسط paYam_H نمایش پست ها
      من امروز یک کیبورد جدید و فارسی مجانی معرفی کردم تو انجمن
      در چند ساعت مدیران پاکش کردن گویا هدف فقط انتشار عقاید و تبلیغ مدیران هست.
      متاسفم برای این مدیران غیر حرفه ای
      بجای تاسف الکی برای مدیران اینجا
      یکم اطلاعاتتون رو بالا ببرید
      شما 2 تا کار اشتباه کردید (البته همون موقع که تاپیک زدید میخواستم بهتون اطلاع بدم ولی میدونستم که تاپیک تکراری شما حذف میشه )
      یکی اینکه بدون اینکه سرچ کنید و ببینید که قبلاً این مطلب اینجا http://www.i-phone.ir/forums/thread97986.html قرار داده شده اومدید و تاپیک تکراری زدید
      یکی هم اگر اشتباه نکنم توی تاپیک معرفی یه کیبورد دیگه هم لینک همون تاپیک تکراری رو گذاشته بودید.
      البته الان اشتباهات شما 3تا شد ، تهمت هم زدید که مدیران هدفشون انتشار عقاید و .... خودشونه !!!
      پیشنهاد میکنم بجای این کارا یکم وقت بذارید و مطالب سایت رو با دقت مطالعه کنید.
      ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 10-10-2014, 06:23 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        شما Allow Full Access رو خاموش کنید صدا هم قطع میشه
        اون وقت نمی تونم از تم ها استفاده کنم که!!

نظر

كيبوردش خوبه به خصوص چيدمان حروفش ولي يكم كنده كه ازار دهندس واسه من!

نظر

دوستان کسی رو آیفون 5 نصب کرده؟

نظر

این کیبورد صدا مداره؟

نظر

با سلام
                این کیبورد نسبت به کیبورد های منتشر شده بسیار خوب است فقط شامل مشکل عدم قطع شدن صدا در ستینگ که البته با قطع فول اکسس دوستان میگن قطع میشه که البته اگر بنده فول اکسس قطع کنم کیبورد محو میشه و دیگر قابل دسترسی نیست!!!!
                دوم بزرگ نشدن کامل حروف بعد از لمس کردن که باعث اشتباه میشه.
                در کل تشکر

نظر

روی ایپد مشگل داره

نظر

با تشکر از گروه برنامه نویس محترم؛
                    یه باگی که من دیدم اینه که وقتی روی ... می زنیم که دسترسی به اعداد و کاراکترهای خاص داشته باشیم قائدتا باید بعد از تایپ یک کارکتر و بعد از آن زدن فاصله خود به خود برگرده به صفحه تایپ حروف (صفحه اصلی) اما این اتفاق نمی افته!

نظر

Š
                      نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                      با تشکر از گروه برنامه نویس محترم؛
                      یه باگی که من دیدم اینه که وقتی روی ... می زنیم که دسترسی به اعداد و کاراکترهای خاص داشته باشیم قائدتا باید بعد از تایپ یک کارکتر و بعد از آن زدن فاصله خود به خود برگرده به صفحه تایپ حروف (صفحه اصلی) اما این اتفاق نمی افته!
                      دقيقا ... اگه اين مورد حل بشه خوبه .. چون من عادت دارم هميشه با فاصله برميگردم به صفحه حروف ...

Sent from my iPhone 5s

نظر

ممنون من نصب کردم و بدون هیج مشکلی کار میکنه واقعا دستون درد نکنه که خیلی بهش احتیاج داشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مشكل ديگه اي هم كه ديده شد اينه كه وقتي براي اسكرول كردن بين حروف دست را روي كيبرد به سمت چپ و راست مي كشي، اولين كلمه تايپ ميشه كه نبايد بشه...

نظر

دوستان واقعا دستتون درد نکنه بابت زحماتتون. فقط چندتا مورد که به نظر من رسید:
                            1. در صورت امکان تم خود iOS رو هم به تم ها اضافه کنید ( با حالت ترانسپرنت شدن مثل کیبورد اصلی و تارک و تیره و روشن شدن در جاهایی که کیبورد اصلی این حالت ها رو داره)
                            2. امکان حذف پیشبینی لغات رو اضافه بفرمایید.
                            3.توس سوییپ گردن اولین حرف تایپ می شه که دوستان هم اشاره کردند.
                            4.فونت کودک رو هم به فونت های کیبورد اضافه کنید لطفا. فونت کودک روی کیبورد خیلی جلوه زیبایی داره. اگر بتونم کمکی کنم در این مورد من فونت keycaps رو که برای کیبورد فارسی iOS 7 تنظیم کرده بودم رو دارم و می تونم بهتون بدم.
                            ایمیلم اینه: nima.malekk@gmail,com اگر فایل رو خواستین بهم خبر بدین با این آدرس.
                            راستی ورژن 1.0.2 آخرین ورژنه که روی اپ استور قرار گرفته؟ آخه ظاهرش با عکس های سایت persiantyper مقداری تفاوت داره. یا اون عکس ها مربوط به ورژن جدیده؟

نظر

متاسفانه کیبرد از سرعت تایپ کردن من )که اصلا هم سریع نیست( خیلی عقب میافته و باعث میشه کلی از حروف را جا بندازه باید ۱/۳ سرعت عادی تایپ کنم
                              متاسفانه مجدد باید برگشت به کیبرد عربی
                              همانطور که میبینید جای پرانتز ها هم اشتباهه‌‌
                              در ایپد ایر امتحان کردم

Sent from my iPad Air (IOS 8.0.2)

نظر

سرعت سوییچ کمش بهع خاطر ios هست که توی بتا 8.1 درست تر شده

نظر

صبر کنید ..
                                X