اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی کیبورد های جانبی برای iOS 8

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک کیبورد فارسی برای ios 7 نیست معرفی کنید نه ؟ من احتیاج دارم دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
      یک کیبورد فارسی برای ios 7 نیست معرفی کنید نه ؟ من احتیاج دارم دوستان
      قابلیت نصب کیبورد فقط برای iOS 8 هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        قابلیت نصب کیبورد فقط برای ios 8 هست.
        آها !!
        پس برای ios 7 اصلاً نمیشه کیبورد نصب کرد !!!!! ؟؟
        ios 8 که قربونش برم پر از اشکاله نسبت به 7 ترجیح میدم همون 7 بمونم بدون کیبورد عوضش یک ios سالم دارم
        مرسی دوست عزیز از اینکه جواب دادیت .

نظر

• معرفی کیبورد های جانبی برای iOS 8

سلام دوستان
          ميخواستم بپرسم كيبورد فارسي اي ميشناسين كه ميانبرها يا همون شورتكاتهايي كه براي كيبورد ها معرفي كرديم رو بتونه ازشون استفاده كنه؟
          ممنون

نظر

• معرفی کیبورد های جانبی برای iOS 8

دوستان کدوم کیبورد فارسی قابلیت حرکت نمایهَ نوشتن رو با حرکتِ انگشت روی کیبُرد داره؟
            مثل توییک swipeselection در سیدیا
            این قابلیت واقعا کاربردی و مهم هست و قبلا یکی از دلایل جیلبرک کردنم همین توییک بود

نظر

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
              دوستان کدوم کیبورد فارسی قابلیت حرکت نمایهَ نوشتن رو با حرکتِ انگشت روی کیبُرد داره؟
              مثل توییک swipeselection در سیدیا
              این قابلیت واقعا کاربردی و مهم هست و قبلا یکی از دلایل جیلبرک کردنم همین توییک بود
              خوب با توجه به اینکه فروم تو پاسخ دادن به مشکلات کاربران واقعا افت کرده خودم دست به کار شدم و با تست تعداد تقریبا زیادی از کیبوردها این قابلیت رو در کیبورد مداد پیدا کردم. ولی متاسفانه فقط تو خط پایینش این کار رو انجام میده و هنگامی که شروع حرکت دستت از قسمت اعداد باشه

نظر

• یه کیبورد میخوام که حروف رو بکشم و اون به صورت عکس پیست کنه در فیلد مربوط مثلا فیس بوک کامنت. مشکلی که دارم داخل داخل برنامه فیس بوک نمیتونم موقه کامنت نوشتن نمیتونم چیزی رو پیست کنم و علامت پیست ظاهر نمیشه جریان چیه ؟ مشکلش چیه واقعا کلافم کرده؟

نظر

• سلام دوستان من از ابتدای ios 8 از کیبرد farstap استفاده میکنم چون از همه شبیه تر به کیبرد اصلی بود بخصوص جای کلیدعذ
                  اما مشکل اینه که گه گاه هنگ میکنه و بالا نمیاد.
                  ایا کیبرد بهتری که مشکلات هنگ و گیر کردن نداشته باشه و شبیه کیبرد خود اپل باشه سراغ دارید؟

Sent from my iPad Air (IOS 8.1)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                    سلام دوستان من از ابتدای ios 8 از کیبرد farstap استفاده میکنم چون از همه شبیه تر به کیبرد اصلی بود بخصوص جای کلیدعذ
                    اما مشکل اینه که گه گاه هنگ میکنه و بالا نمیاد.
                    ایا کیبرد بهتری که مشکلات هنگ و گیر کردن نداشته باشه و شبیه کیبرد خود اپل باشه سراغ دارید؟

بله این مشکل در چندتایی از کیبورد هایی که از App Store دانلود کرده بودم، بود.باید منتظر آپدیت از سوی برنامه نویس باشید یا فعلا با همون عربی سر کنید.

نظر

• اون اول که همه کیبرد فارسی تولید کردن خوشحال شدم که بالاخره دولوپرهای ایرانی هم با هم رقابت دارن و این کمک میکنه به تولید اپ های بهتر ولی الان بعد از اینکه تب کیبرد جانبی فارسی خوابید میبینید که کیبردها آپدیت نمیشن و مشکلات پابرجاست!! شاید یه دلیلش رایگان بودن کیبردها باشه و اینکه اگه پولی باشه خیلیا حاضر نیستن پول خرج کنن

نظر

• ای کاش در اپدیت جدید ios مجدد بشه کیبرد فارسی اصلی را نصب کرد.

نظر

• کیبورد فعلا فقط مداد!!!!
                          پرشین تایپر هم از لحاظ سرعت و گرافیک خوب بود اما واسه من 90 درصد مواقع کرش میکرد رو 6 ..............

نظر

• تو کیبورد مداد چطوری مشه اعداد و اون حروف ثانویه (مثل آ و ..) رو انتخاب کرد ؟ هرچقدر دکمه هاشو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمی افته

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
                              تو کیبورد مداد چطوری مشه اعداد و اون حروف ثانویه (مثل آ و ..) رو انتخاب کرد ؟ هرچقدر دکمه هاشو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمی افته
                              فکر کنم واسه آ باید دو بار روی ا بزنید. اگه درست یادم باشه این شکلی بود

نظر

• بنظر من کی برد فقط farstap بهترینه خصوصا با این آپدیت جدیدش

از تمام این کی برد ها روونتر کار میکنه، از نظر حروف و علائم هم کامل هست

نظر

صبر کنید ..
                                X