اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تمدید Whatsapp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واسه من ۲ ساله نوشته ۱ماه وقتم مونده اکسپایر شه ولی هنوز نشده

نظر

میگن بعضیا از اول خوش شانس بودنا برای دوست ما تموم شد و هیچ کاری نمیکرد. صاف میگفت پول بده :d بنده خدا دیگه ترسید 5 سال شارژ کرد. این وایبر چه قدر مزخرف شده. هر روز تبلیغ میاد از در و دیوار

نظر

من با ایتیونز لپ تاپ تونستم دانلودش کنم الان که میخوام نصب کنم میگه این کامپیوتر اتورایز نیست برو اتورایز کن وقتی میرم اتورایز کنم میگه از قبل اتورایزه و بااین کامپیوتر شما دوتا دیگه هم جا داری دوباره میرم سینک کنم میگه اتورایز نیست داستان چیه قبلا باهاش اهنگ و اپ ریختم روی ایپدم حالا نمیدونم چشه اخرین ورژن هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
          من با ایتیونز لپ تاپ تونستم دانلودش کنم الان که میخوام نصب کنم میگه این کامپیوتر اتورایز نیست برو اتورایز کن وقتی میرم اتورایز کنم میگه از قبل اتورایزه و بااین کامپیوتر شما دوتا دیگه هم جا داری دوباره میرم سینک کنم میگه اتورایز نیست داستان چیه قبلا باهاش اهنگ و اپ ریختم روی ایپدم حالا نمیدونم چشه اخرین ورژن هم هست
          برای منم به همین شکل شده !!

من که اگه بخوام بازی و نرم افزار با آیتونز دانلود میکنم و بعد به کمک Itools نصبشون میکنم ...

نظر

نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
            برای منم به همین شکل شده !!

من که اگه بخوام بازی و نرم افزار با آیتونز دانلود میکنم و بعد به کمک Itools نصبشون میکنم ...
            ایتولز رو از کجا میشه دانلود کرد

نظر

نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
              ایتولز رو از کجا میشه دانلود کرد
              از اینجا میتونی بگیریش

نظر

صبر کنید ..
              X