اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساده ترین راه برای استفاده ازair play

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساده ترین راه برای استفاده ازair play

اقا برادا این برنامه ی reflector رو ول کنید یه برنامه دیگه هست خیلی هم اسوووووووون
    air player
    کار با این برنامه بسیار اسووووون است و این برنامه توسط شرکت itools ساخته شده
    بعد از نصب برنامه برنامه رو اجرا میکنی
    و بعد میری تو گوشیت و گزینه ی air play رو روشن میکنی و در حالت mirroring قرار میدی !
    نکته ی مهم : هم دیوایس و هم لپتاپتون باید به یک مودم واحد متصل باشند
    این قابلیت رو ایفون 4s به بالا و ایپد 3 به بالا میباشد
    برای ایفون 4 هم فقط میشه اهنگ و فیلم air play کرد و نمیشه mirroring کرد
    موفق باشید
    اگه مشکلی بود حتما بگید ممنون
    این هم لینک دانلودش
    http://dl2.itools.hk/airplayer/AirPlayer.zip

نسخه مک نداره؟

نظر

• دوستان مکی می توانند با استفاده از Paralles Desktop ویندوز را به صورت مجازی درمک خود نصب کنند و از این نرم افزار بدون هیچ مشکلی استفاده کنید
      • حاجی راستش نمیدونم Paralles Desktop رو باید از کجا دان کنیم ولی برو تو این سایته ببین چه خبره
      • Run Windows on Mac | Windows For Mac | Parallels Desktop 9 For Mac - Parallels
      • فکر کنم برا دانلود چیز پی ان بخواد

نظر

یه سوال چجوری به گوشی بفهمونیم که الان ایرپلی هست مال من تو کنترل سنتر فقط ایر دراپ هست

بعد این برنامه رو که باز میکنم من ارور میده !! با فایر فاکس هم که میخوام اون ادرس رو باز کنم فوربیدن میده !!

نظر

1- ایر پلیر رو توی کامپیوتر اجرا کن ( باید به اینترنت وصل باشی ) 2- بعد برو تو کنترل سنتر گوشیت و وای فای رو خاموش کن و بعد دوباره روشن کن ( کامپیتو و ایفونت باید به یک مودم وصل باشند ) 3- به صورت خودکار گزینه ی ایر پلی میاد
          بعد روش بزن و نام کامپیو ترت رو از اون تو انتخاب کن و در حالت mirroring قرار بده بعدش تصویر میاد رو کامپیوتر !
          اگه مشکل داشتی بازم بگو

نظر

صبر کنید ..
          X