اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در عدم نصب Sticker ( شکلک ) های وایبر (رایگان و پولی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در عدم نصب Sticker ( شکلک ) های وایبر (رایگان و پولی)

با سلام ودرود

مشکل در عدم نصب Stickers ( شکلک ) های وایبر (رایگان و پولی)

از دو هفته پیش متوجه شدم به هیچ عنوان دیگه نمیشه استیکر های وایبر را دانلود و نصب کرد حتی با تعویض IP و V--#P*N-

استیکرهای قبلی دانلود شده در آیفونم هم مشکل پیدا کرده و ارسال نمیشه وقتی روی شکلک ها میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و ارسال نمیشه .

البته با پشتیبانی وایبر هم تماس گرفتم جز Uninstall و نصب دوباره برنامه راه حلی دیگری ارائه ندادند.

این کارها رو هم چند بار انجام دادم( پاک کردن و نصب دوباره، Deactivate کردن اکانت و.... ) ولی مشکل هنوز پابرجاست.

از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده (عدم دانلود استیکر در iDevice ها) البته با آیفون 5 برادرم هم همین مشکل را دارم. به هیچ عنوان استیکر دانلود و نصب نمیشود. انگار پورت و لینکهای دانلود برای ایران بسته شده یا با بعضی ISP ها مشکل داره و یا اشکال از خود وایبر ه .

از دوستانی که تمام این شکلک ها و استیکرها را در دیوایسشان (نسخه iphone) نصب دارند ممکنه لطفا" کل پوشه Stickers را برای من آپلود نمایند ، که ببینم با جایگزین کردن فایلها مشکلم حل میشه یا خیر. (فقط شکلکهای FREE)

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم!!

با برنامه iFunBox وارد

User Applications/ Viber/Ducuments/Stickers

با سپاس فراوان
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 30-05-2014, 07:36 PM

در ضمن من برای نشان دادن عدم کارکرد آن این گزینه را علامت زدم .... بارها تست کردم برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم هر کاری کردم قادر به دانلود استیکر نیستم و حتی با تغییر ip و اتصال با v--#p*n-
    البته همین مشکل در آیفون برادرم هم هست وایبر همه چیزش کار میکنه غیر از دانلود استیکر .( با نسخه اندروید وایبر مشکلی ندارم ولی با آیفون خیر .)
    نمیدونم باگ وایبره، تو مخابرات پورتی را بستن ... آخر سر متوجه نشدم مشکل از چیه.
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 30-05-2014, 07:44 PM

نظر

من جدیدا یکی دو تاشون رو دانلود کردم !
      ممکنه ای اس پی تون مورد داره. با نته جایه دیگه ای هم امتحان کنید
      البته فرمودین با چیز پی ان هم تست کردین اما واسه من پیش اومده روو بعضی ای اس پی ها چیز پی ان کانکت میشه و علامتش هم داخله استاتوس بار هست اما هیچی رو باز نمیکنه. یعنی عملا کانکت نیست !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما با تغییر آی پی دیگه از آی پی ایران استفاده نمیکنید پورتی بسته باشن یا نه دیگه فرقی به حال شما نداره ...

شما ورژن pc وایبر رو دانلود کن و شماره تلفن خودت رو وارد کن تو برنامه
        بعد استیکر های محانی رو دانلود کن و ازشون استفاده کن

من که این کار رو کرده بودم استیکر هایی که تو ویندوز و مک دانلود کردم به وایبر تو گوشی هم اضافه شده بودن ...
        ویرایش توسط information1371 : https://i-phone.ir/forums/member/1813-information1371 در ساعت 30-05-2014, 08:14 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          من جدیدا یکی دو تاشون رو دانلود کردم !
          ممکنه ای اس پی تون مورد داره. با نته جایه دیگه ای هم امتحان کنید
          البته فرمودین با چیز پی ان هم تست کردین اما واسه من پیش اومده روو بعضی ای اس پی ها چیز پی ان کانکت میشه و علامتش هم داخله استاتوس بار هست اما هیچی رو باز نمیکنه. یعنی عملا کانکت نیست !

Sent from my iPhone using Tapatalk

با چی پی ان مشکلی با باز کردن صفحات ندارم
          ولی یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که بکاپ Message History وایبر هم تبدیل به یک فایل با فرمت CSV. میشه .و عملا" راهی برای برگرداندن آن نیست.
          فایلهای دیتای وایبر مثل Setting , contact. data,index.Data وایبر ،( برای برگرداندن Message History ) مشکلی که داره اینه که تنظیمات کلی با تنظیمات استیکرهای خراب و غیر قابل ارسال در این فایلهای دیتا Save شده . و من کلا" نمیخواهم این Message History از بین بره .
          گرچه با نصب وایبر بدون برگرداندن بکاپ و ساخت اکانت جدید مشکل همچنان باقیست .
          دوستان راهی برای بکاپ گرفتن از Message history از این فایلهای دیتا سراغ ندارند البته برنامه SQLiteBrowser را گرفتم ولی آنهم با بکاپ گرفتن مشکل داره .

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            شما با تغییر آی پی دیگه از آی پی ایران استفاده نمیکنید پورتی بسته باشن یا نه دیگه فرقی به حال شما نداره ...

شما ورژن pc وایبر رو دانلود کن و شماره تلفن خودت رو وارد کن تو برنامه
            بعد استیکر های محانی رو دانلود کن و ازشون استفاده کن

من که این کار رو کرده بودم استیکر هایی که تو ویندوز و مک دانلود کردم به وایبر تو گوشی هم اضافه شده بودن ...
            اتفاقا" نسخه pc را دارم یعنی شما میفرماید این استیکرها اتوماتیک در وایبر گوشی هم اضافه میشه
            دوباره تست میکنم ببینم چی میشه. ممنون

نظر

منم همین مشکل رو دارم به هیچ عنوان استیکر دانلود نمیشه. از نسخه پی سی هم استفاده میکنم تمام شکلک ها رو هم روی پی سی دارم ولی رو ایفون هیچی نمیتونم دانلود کنم

نظر

سلام
                همین امروز جدیدترین استیکر ( Shopping Panda 2 ) رو بدون مشکل ( با آی پی ایران ) دانلود کردم.
                احتمالا مشکل از طرف آی اس پی هستش. من هم همچین مشکلی قبلا داشتم
                یکی دو روز تحمل کنید درست میشه.

نظر

مشکل که یک ماهی هست اینجوریه. من تا حالا با ای اس چی دیگه تست نکردم امیدوارم درست شه

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
                    مشکل که یک ماهی هست اینجوریه. من تا حالا با ای اس چی دیگه تست نکردم امیدوارم درست شه
                    درسته قبلا" بدون مشکل کار میکرد چند هفته است که اینجوری شده ولی جالبه حتی با اتصال با چی پی ان هم نمیشه استیکر دانلود کرد .
                    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 31-05-2014, 01:07 PM

نظر

مشکل ورود وایبر

سلام دوستان من کد وایبر برام میاد امام وقتی وارد میکنم و اوکی میکنم ارور میدم که نمیشه

اعصابم خورد شده کمک کنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید

نظر

چجوری میشه استیکر هایی ک نمیخوایم رو پاک کنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط .::reza.com::. نمایش پست ها
                          چجوری میشه استیکر هایی ک نمیخوایم رو پاک کنیم ؟
                          باید برید قسمتی که استیکرارو دانلود میکنید قسمت بالاش setting داره وارد اون بشید میتونید هرکدومو که خواستید پاک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                            باید برید قسمتی که استیکرارو دانلود میکنید قسمت بالاش setting داره وارد اون بشید میتونید هرکدومو که خواستید پاک کنید
                            نداره تو ستينگ چيزي
                            با عكس ميشه بگين ؟

نظر

سلان منم دقیقاً همین مشکلو دارم کسیییی راه حلی بلده؟؟؟؟؟؟؟ لطفاا اگر می دونید کمک کنییید!!!!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X