اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد اینستاگرام

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد اینستاگرام

ممنون میشم به این سه سوال من جواب بدید
    1:چه تنظیمی انجام بدم که هر کس خواست من فالو کنه با اجازه من باشه

2:چجوری میشه عکس رو که دوست دارم تو گوشی ذخیره کنم

3:تنظیمی وجود داره پستهایی رو که لایک میکنم کسایی که تو فالو من هستند نبینند

نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
    ممنون میشم به این سه سوال من جواب بدید

2:چجوری میشه عکس رو که دوست دارم تو گوشی ذخیره کنم

3:تنظیمی وجود داره پستهایی رو که لایک میکنم کسایی که تو فالو من هستند نبینند

جواب اول: قسمت push notification settings باید گزینه new Follwers رو آف کنید.
    جواب دوم: همچین حالتی وجود نداره! می تونید با گوشیتون از صفحه عکس بگیرید.
    جواب سوم: فکر می کنم گزینه Direct Activity.. رو باید غیر فعال کنید.
    موفق باشید

نظر

جواب سوال دوم : با برنامه instadown میتونید

نظر

اگه گوشیتون جیلبریکه با توییک instahancer میتونید عکسها رو سیو کنید

نظر

نوشته اصلی توسط f b نمایش پست ها
          جواب سوال دوم : با برنامه instadown میتونید
          از اضافه کردن راهنمایی شما متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط Mytech نمایش پست ها
            موفق باشید
            برای اینکه واسه درخواست ها اکسپت بذارین باید از تو ستینگ اینستا private post رو on کنید
            ویرایش توسط Ceno : https://i-phone.ir/forums/member/54905-ceno در ساعت 26-02-2014, 02:34 PM

نظر

سلامـ ،
              یه مشکلی اخیراً دچارش شدم؛ ممنون میشم کمک کنید.
              مشکل اینه که تا زمانی که یه نفرو Unfollow نکنم، نمیتونم کسی رو Follow کنم،
              مثلا اگر بخوام 4نفر یا 4تا پیج رو Follow کنم، اول باید 4 نفرو Unfollow کنم.
              انگاری یه محدودیت ایجاد شده.
              تا چند هفته پیش این مشکل رو نداشتم؛ اما اخیرا این مشکل واسم ایجاد شده
              جریانش چیه ؟!
              البته اصن فک نمیکنم که مشکل برگرده به مدل گوشی، چون من آیفون ندارمـ..

نظر

نوشته اصلی توسط Omega3 نمایش پست ها
                سلامـ ،
                یه مشکلی اخیراً دچارش شدم؛ ممنون میشم کمک کنید.
                مشکل اینه که تا زمانی که یه نفرو Unfollow نکنم، نمیتونم کسی رو Follow کنم،
                مثلا اگر بخوام 4نفر یا 4تا پیج رو Follow کنم، اول باید 4 نفرو Unfollow کنم.
                انگاری یه محدودیت ایجاد شده.
                تا چند هفته پیش این مشکل رو نداشتم؛ اما اخیرا این مشکل واسم ایجاد شده
                جریانش چیه ؟!
                البته اصن فک نمیکنم که مشکل برگرده به مدل گوشی، چون من آیفون ندارمـ..
                من همچين مشكلى ندارم
                نه اينستا محدوديتى نداره
                به نظرم برنامه رو پاك كنيد و آخرين نسخه رو نصب كنيد .

نظر

سلام من یه اکانت برای مغازم درست کردم اما لوکیشن رو وقتی آن میکنم مغازه من نمیاد . کسی میدونه چطور و یا کجا باید ثبت کرد ؟ در گوگل ثبت شدس

نظر

نوشته اصلی توسط rashtpet نمایش پست ها
                    سلام من یه اکانت برای مغازم درست کردم اما لوکیشن رو وقتی آن میکنم مغازه من نمیاد . کسی میدونه چطور و یا کجا باید ثبت کرد ؟ در گوگل ثبت شدس
                    لوکیشن از گوگل گرفته نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط rashtpet نمایش پست ها
                      لوکیشن قبلا از Foursquare میومد و تو اون‌جا باید Venue ثبت می‌کردین. ولی الان چند وقته که لوکیشن‌ها رو از پیج‌های فیس‌بوک می‌گیره. چون بعضی از پیج‌های فیس بوک لوکیشن دارن.

نظر

نوشته اصلی توسط Mytech نمایش پست ها
                        موفق باشید
                        جواب بخش اول ربطی به چیزی که پرسیدن نداره البته.
                        با این حالتی که شما گفتین فقط وقتی یه Follower جدید دارن، براشون دیگه notification نمیاد!
                        ایشون پرسیدن
                        که باید اکانتشون رو پرایوت کنن.
                        باید برن تو پروفایل خودشون (سمت راست‌ترین تب) -> Edit Your Profila -> My Photos Are Private

نظر

سلام .
                          دوستان اگه میشه سریعتر پاسخ بدید بهم مرسی ./
                          من روی htc sensation xe ./ وقتی میخوام توی اینستگرام عکس انتحاب کنم عکس ها لود نمیشه ولی روی گوشی های دیگه تست کردم مشکلی نداشت . اینم اسکرین شات ::

ویرایش توسط silvanaboy : https://i-phone.ir/forums/member/99543-silvanaboy در ساعت 15-07-2014, 09:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط silvanaboy نمایش پست ها
                            سلام .
                            دوستان اگه میشه سریعتر پاسخ بدید بهم مرسی ./
                            من روی htc sensation xe ./ وقتی میخوام توی اینستگرام عکس انتحاب کنم عکس ها لود نمیشه ولی روی گوشی های دیگه تست کردم مشکلی نداشت . اینم اسکرین شات ::

اینجا به مسائل و مشکلات دیگر گوشی و سیستم عامل ها پاسخ داده نمیشه !

نظر

صبر کنید ..
                            X