اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

موزیک پلیر عالی + رقص نور و اِکولایزر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• موزیک پلیر عالی + رقص نور و اِکولایزر

با ســــــــلام خدمت همۀ دوستان عزیز؛
    امروز در اپستور یک موزیک پلیر خیلی عالی پیدا کردم که قابلیتهای خیلی خوبی داره، ا ز جمله اینکه از طریق این اپ در قسمت File شما میتوانید با تغییر حالت گوشی از عمودی به افقی به کلیۀ موزیکهای داخل گوشی خود که در قسمت Music دارید دسترسی داشته باشید و موزیکهای منتخب خود را در این پلیر پخش کنید و از رقص نورهای متنوع و زیبای این اپ در هنگام پخش لذّت ببرید. همچنین میتوانید از اکولایزرهای از پیش تنظیم شدۀ این اپ استفاده کنید و به سلیقۀ خود فرکانسهای مختلف صدا را تغییر دهید. همچنین میتوانید عکس آلبوم یا آهنگ در حال پخش را مشاهده و یا همزمان با پخش از درون همین اپ با اتصال به اینترنت عکسهای دیگر مربوط به همین خواننده یا آلبوم را پیدا کنید و اپ بطور خودکار و فقط با اطلاعات موزیک در حال پخش وظیفۀ جستجو را انجام میدهد. همچنین اپ میتواند در صورت موجود بودن شعر آهنگ در اینترنت، شعر را برای شما پیدا کند تا شما به شعر آهنگ مورد علاقۀ خود هم دسترسی داشته باشید و میتوانید شعر آنرا هم به اطلاعات آهنگ اضافه کنید. از دیگر قابلیتهای این اپ میتوان به: اتصال به کامپیوتر از طریق وای فای، تغییر تگ یا اطلاعات آهنگها، تشکیل پلی لیست، لیست آخرین موزیکهای پخش شده، لیست 25 آهنگی که بیش از همه گوش داده شده، لیست موزیکهایی که جدیداً گوش داده شده و چند لیست دیگه نام برد که خودتان با استفاده از آن از همۀ این قابلیتها آگاه خواهید شد. این اپ محیطی کاملاً ساده و قشنگ دارد که کار کردن را راحت و دلپذیر میکند. شما میتوانید این اپ را بصورت مجانی از طریق لینک ذیل از اپستور دریافت کنید و نسخۀ پولی آن هم چند مزیت اضافه تر دارد که میتوانید با پرداخت مبلغی (5.99$) آن را هم داشته باشید ولی من بشخصه نسخۀ مجانی را استفاده میکنم. امیدوارم شما هم همگی خوشتان بیاید.

نام اپ: (TuneShell - Free Music Downloader, Equalizer, Visualizer, Streamer, Lyrics Finder and Player (FLAC/APE

اسکرین شات:

با آرزوی موفقیّت برای همگی

ورژن کرک شده (v 2.4.1 )

ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 02-11-2013, 04:59 AM

نظر

صبر کنید ..
    X