اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

leitner box

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• leitner box

سلام
    من آيبد دارم و به شدت به يك برنامه جعبه لايتنر كامل نياز دارم. در اپ استور فقط فلش كارت هاي ساده پيدا كردم. لطفا راهنماييم كنيد...
    تشكر.

منم به چنين برنامه اى احتياج دارم ،ممنون ميشم اگه هست دوستان معرفى كنن.

نظر

با سلام,
      میتونید از نرم افزار FlashCards استفاده کنید,الگوی لایتنر داره ولی الگوی تعداد پاسخ صحیح + الگوی درصد صحیح +smart Study رو فعال کنید رد خور نداره کلمه ای رو فراموش کنید.

لینک از 25PP >>> دانلود

نرم افزار Anki هم هست که کرکش در 25PP نیست متاسفانه.

اینهم معرفی 31 نرم افزار با الگوی لایتنر به گفته سایتش >>> کلیک بعد از کلیک روی لینک در قسمت ***** کلمه f*i*l*t*er را تایپ کنید.

تجربه شخصی : خیلی خیلی روی الگوی لایتنر حساس نباشید,من خودم خیلی دنبال الگوی لایتنر بودم,همین نرم افزار فلش کاردس که معرفی کردم الگوی لایتنر هم داره ولی الگوی smart study اش خیلی بهتر از لایتنره.(مخصوصا اگر اگر بتونید فیل*تراشو سخت کنید خیلی راحت میتونید مطلب مورد نظر رو فرابگیرید.

من 5 ماهه دارم مدارم از FlashCards استفاده میکنم و خیلی راضی ام.
      ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 16-10-2013, 06:17 PM

نظر

برای آیپد و مخصوصا اگر Smart Cover دارین بهترین برنامه موجود تو این زمینه Evernote Peek هست که طرح ابتکاریش واقعا کارو راحت کرده. شما اول گوشه Smart Cover رو باز میکنین و یک روی کارت رو می بینین و بعد که کل کاورو باز کردین اون روی کارت هم دیده میشه. اگر Smart Cover هم ندارین خودش یک نمونه مجازیشو براتون ایجاد میکنه. من تفریبا اکثر برنامه های فلش کارتو دیدم اما هیچ کدوم کیفیت و راحتی اینو نداشته :

میتونین مجانی از App store دریافتش کنین:

Evernote Peek

نظر

صبر کنید ..
        X