اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
    شما با برنامه iFunBox یا itools به برنامه Cloud Magic برید و ببنید فایل دانلود شده تو کش برنامه هست یا خیر
    به غیر از این راه راه دیگری به ذهنم نمیرسه
    قبلا میشد فایل رو ایمیل کرد و از تو ایمیل از طریق گزینهOpen in با یه پلیر باز کرد ولی به نظر میاد الان امکانش نیست
    من مي خوام بدون استفاده از pc اين كار رو بكنم .
    اگه راهي وجود داره بگيد .

من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
    چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم

نظر

• سلام. يه برنامه قوي ميخام براي ضبط صدا.ميخام افكت هاي مختلف مث ريورب و اكو داشته باشه كه بتونم هم زمان با نوازندگي و بخونم و صدامو افكت بدم. ممنون از راهنماييتون

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• بهترين دانلودر مجاني براي آيفون ٥ چيست؟

sent from my iphone using tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
          بهترين دانلودر مجاني براي آيفون ٥ چيست؟

sent from my iphone using tapatalk

نظر

• سلام دوستان .
            من یه برنامه می خوام که مقدار send و resive اینترنت توی آیفونم رو نشون بده . مثل کاری که network are connection توی windows میکنه .
            پولی نباشه لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidaga نمایش پست ها
              سلام دوستان .
              من یه برنامه می خوام که مقدار send و resive اینترنت توی آیفونم رو نشون بده . مثل کاری که network are connection توی windows میکنه .
              پولی نباشه لطفا
              چرا که نیست خوبش هم هست

Data Use Onavo Count

My Data Manager

نظر

• لینک دانلود notefile خرابه خواهشا این برنامه رو پیدا کنید. ممنون

نظر

• باسلام
                  لطفاً يه برنامه براي دانلود معرفي كنيد كه بتوان آهنگ از سايتي دانلود كنيم بشه سيوش كرد.
                  من هرچي برنامه دانلود تست كردم يا پولي بود و يا آهنگ مورد نظر را دانلود و يا سيو نميكرد .يعني توي خود سايت فقط برام پخش ميكرد.
                  برنامه اي كه وقتي روي لينك آهنگ كليك كنيم گزينه دانلود داشته باشه.ممنون

نظر

• سلام دوستان.خدا قوووت.ي سايت فارسي بود ك برنامه voice activatorرو خودش طراحي و عرضه كرده بود ميخواستم ببينم كسي سايت رو ميدونه؟؟

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc

نظر

• درخواست برنامه براي دانلود موزيك

باسلام
                      من هرچي برنامه دانلود تست كردم يا پولي بود و يا آهنگ مورد نظر را دانلود و يا سيو نميكرد .يعني توي خود سايت فقط برام پخش ميكنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط daviditnet نمایش پست ها
                        باسلام
                        لطفاً يه برنامه براي دانلود معرفي كنيد كه بتوان آهنگ از سايتي دانلود كنيم بشه سيوش كرد.
                        من هرچي برنامه دانلود تست كردم يا پولي بود و يا آهنگ مورد نظر را دانلود و يا سيو نميكرد .يعني توي خود سايت فقط برام پخش ميكرد.
                        iDownloader رو امتحان کردید؟
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام و ممنون
                          هر مدليو كه انتخاب كردم مشكلاتي كه در بالا ذكر كردمو داشت. لطفا اگر برنامه اي براي دانلود فايل موسيقي داريد لينك اپل استورشو برام بگذاريد.

نظر

• https://itunes.apple.com/us/app/free...897824086?mt=8

نظر

• سلام خدمت دوستان

دنبال یه برنامه میگشتم که مرتبا والپیپرهای به روز و زیبا قرار بده و بشه باهاش یکم گوشی رو از ظاهر یکنواختی در آورد و هی تصویرای پس زمینه رو عوض کرد :d

لطفا اگه چیزی سراغ دارید معرفی کنید ممنونم

نظر

• کافیه در اپ استور سرچ کنید wallpaper. برنامه های متنوع زیادی هست.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X