اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط emad_hs نمایش پست ها
    پس این چیه؟
    ifiles for iphone, ipod touch, and ipad on the itunes app store
    من سردرگم شدم این مگه فیل منیجر نیست؟
    چرا دوست من فایل منیجره ولی امکانات خیلی محدودی داره!

نظر

دوستان من یه برنامه میخواستم که باهاش بتونم از طریق wifi چیز میز رد و بدل کنم

نظر

نوشته اصلی توسط arezo نمایش پست ها
        دوستان من یه برنامه میخواستم که باهاش بتونم از طریق wifi چیز میز رد و بدل کنم
        نرم افزار Bump بهترین نرم افزار تو این زمینست!(بین ایفون و هر گوشی که Wifi داشته باشه میتنونید فایل ارسال و یا دریافت کنید) که رایگانه و میتونید از اپ استور دانلود کنید...

اینم لینک ایتونز:

Bump for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

نه میخوام بین هر وسیله ای که wifi داشته باشه مثل لپتاپ یا pc

نظر

این برنامه رو می خوام :دی

Downloads - Downloader & Download Manager for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

نوشته اصلی توسط p30mehrdad نمایش پست ها
              Downloads - Downloader & Download Manager

نظر

دوستان بنده 2 روزه درخواست دادم تو تاپیک درخواست برنامه های کرک شده که کسی نیست جواب بده مجبور شدم اینجا بزارم
                عجب سایت باحلیه ایول
                بنده دنبال نرم افزار فیلمبرداری میگردم که بشه وقتیکه فیلمبرداری میکنی قابلیت ایست و ادامه رو داشته باشه نه اینکه کلا توقف بشه و یه فایل درست کنه ممنون میشم
                بعد اگه برنامه ضبط مکالمات موجود باشه ممنون میشم یه دنیا بزارید چونکه واقعا بهش احتیاج دارم
                با تشکر فراوان

نظر

دوستان بنده 2 روزه درخواست دادم تو تاپیک درخواست برنامه های کرک شده که کسی نیست جواب بده مجبور شدم اینجا بزارم
                  عجب سایت باحلیه ایول
                  بنده دنبال نرم افزار فیلمبرداری میگردم که بشه وقتیکه فیلمبرداری میکنی قابلیت ایست و ادامه رو داشته باشه نه اینکه کلا توقف بشه و یه فایل درست کنه ممنون میشم
                  بعد اگه برنامه ضبط مکالمات موجود باشه ممنون میشم یه دنیا بزارید چونکه واقعا بهش احتیاج دارم
                  با تشکر فراوان

نظر

سلام دوستان. برنامه اي هست كه بشه باهاش تصاوير gif متحرك رو مشاهده كرد؟؟؟؟

ویرایش توسط iMoP : https://i-phone.ir/forums/member/57012-imop در ساعت 26-08-2011, 01:21 AM

نظر

• این برنامه رو میخوام ممنون میشم
                      iWHMCS for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

• نوشته اصلی توسط iMoP
                        كسي نيست مشكل منو حل كنه؟؟؟؟ اگر همچين چيزي ممكن نيست هم بگيد..

نظر

• نوشته اصلی توسط iMoP نمایش پست ها

بله با نرم افزار Gif Viewer میشه من خودم اسنفاده میکنم اینم لینک دانلود :

FileDude - Super Simple File Hosting

نظر

• دوستان این برنامه Islamic Compass ورزن 2.2 رو بصورت کامل ..نه اونی که APPSTORY گذاشته..بصورت کامل ورزن اصلی رو دارید ؟؟

نظر

• من ورژن های قبلی این برنامه رو میخوام روی 2g آخرین ورژنش نمیاد یعنی اصلا نمیذاره دانلود کنم
                              3.1.2 هستم

iWHMCS for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

• سلام
                                برنامه ای هست که مدتزمان تماس های گرفته شده و تماس هایانجام شده رو نشون بده؟
                                مثل برنامه call counter 3 ولی متسفانه مجانی نیست
                                و اینکه برنامه ilog روی i phone 4 ورژن 4.1 کار نمیکنه
                                اگر ترکیبی از برنامه ilog و call counter پیدا بشه عالیه

نظر

صبر کنید ..
                                X