اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان لینک دانلود برنامه Math Alarm Clock رو میخواستم

نظر

• سلام لینک دانلودibluenova برای 2g رو میخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط reyhanejb2 نمایش پست ها
        سلام لینک دانلودibluenova برای 2g رو میخوام
        اگه اشتباه نکنم شما باید از سیدیا نصب کنی این برنامه رو. میتونی فایلش رو پیدا کنی ولی از همون سیدیا بگیر راحت.

نظر

• تو - شما تيوب - چند تا فيلم هستش كه نشون ميده طرف ايفون رو به طرف مردم ميگيره و اونا رو لخت نشون ميده
          فكر كنم الكي باشه !!! يا واقعي هستش؟
          ميشه چند تا برنامه اينجوري واسم معرفي كنين

نظر

• سلام من adobe photoshop cs5 me رو با کرکش می خوام از کجا دانلود کنم؟

نظر

• سلام دوستان.برنامه ای می خواستم که شمارمون واسه طرف نمایش داده نشه.یعنی کالر ای دی طرف مارو شناسایی نکنه.ممنون از کمکتون

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                تو - شما تيوب - چند تا فيلم هستش كه نشون ميده طرف ايفون رو به طرف مردم ميگيره و اونا رو لخت نشون ميده
                فكر كنم الكي باشه !!! يا واقعي هستش؟
                ميشه چند تا برنامه اينجوري واسم معرفي كنين
                تو سایت apptrackr.org سرچ کن به انگلیسی بادی اسکنر!!برات برنامه هاشو میاره.البته بقول خودتون Fake هستش.

نظر

• سلام عزیزان
                  من دنبال برنامه irhino 3d واسه آیفون هستم کسی می تونه گیر بیاره؟

نظر

• برنامه ای هست که بشه یه playlist از آهنگ تو ویندوز درست کنیم بعد از سریق وایرلس با گوشی گوش بدیم؟

نمیدونم قدیم یه برنامه بود air داشت توش الان اسمش یادم رفته ....

نظر

• بچه ها یه بازی بیلیارد توووووووووپ میخوام .
                      لطفا یه دونه خوبشو معرفی کنید که هم بازی هاش زیاد باشه (اسنوکر،شیفر و...) هم Rate بالای داشته باشه .
                      تشکر میکنم .

نظر

• راستش من یه 4اس خریدم که متاسفانه نرم افزار تایپ پارسی نداره ممنون میشم برام بذارید . هر چی توی جستجو سایت گشتم پیدا نکردم برنامه ایی که بتونم زبون پارسی رو به گوشیم اضافه کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط majid5325 نمایش پست ها
                          راستش من یه 4اس خریدم که متاسفانه نرم افزار تایپ پارسی نداره ممنون میشم برام بذارید . هر چی توی جستجو سایت گشتم پیدا نکردم برنامه ایی که بتونم زبون پارسی رو به گوشیم اضافه کنم
                          ميتوني از كيبورد عربي استفاده كني كه به صورت پيش فرض هستش
                          البته واسه نوشتن گچپژ دستت رو مثلا رو ب نگه داري يه كادر ديگه باز ميشه كه ميتوني پ رو بنويسي و همينطور براي بقيه هم هستش
                          از توي ستينگ ميتوني يه كيبورد اضافه كني همراه انگليسي

نظر

• سلام

بهترين پلير ويديو و موزيك فري چي هست؟؟

لينك آيتونز لطفا

ممننوننن

نظر

• نبوووووود

چرا هيچ كس جواب نميده؟؟؟
                              يعني چنين برنامه اي وجود نداره؟؟

نظر

• با سلام . برنامه ای جهت ساخت رینگ تون و تبدیل آهنگها به زنگ موبایل رو میخواستم . با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X