اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام عزیزان
    درخواست برنامه snaptu رو داشتم !
    پیشاپیش سپاسگذارم

نظر

• سلام یک برنامه دانلود منیجر خوب با سرعت دانلود بالا برای iphone4 با ios5 میخوام ممنون

نظر

• سلام ... یه برنامه ای هست که نقاشی یا نوشتن به صورت چینی رو داره رو میخوام .... ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط yoogi نمایش پست ها
          سلام
          1-برنامه ای هست که بشه بدون هیلترشکن یا چی پی ان به اکونت فیس بوک وارد شیم؟؟
          2- راهی یا برنامه هست که تو فوتو گالری غیر گالری اصلی گوشی فولدر دیگه ای هم بسازیم؟؟
          خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم
          سلام
          1- خیر، در بعضی مقاطع مرورگرهایی همانند Opera این امکان رو داشتند که بدون مشکلی وارد سایت مذکور بشوند.
          2- اگر از IOS 5استفاده میکنید ، خیلی راحت میتونید به هر تعداد فولدر که نیاز دارید درون Photo Gallery ایجاد کنید.
          اگر هم از نسخه پایین تر استفاده میکنید بوسیله برنامه iTunes میتونید ابتدا فولدر را روی کامپیوتر ایجاد کرده و تصاویر مورد نظر را درون آن قرار دهید ، سپس در برنامه iTunes سمت چپ نام گوشی خودتان را انتخاب کرده و در برگه Photo ( بالا سمت راست ) گزینه Sync Photo From را انتخاب و Selected Folders را بزنید، حالا در قسمت پایین Folders نمایان خواهد شد که با انتخاب یکی از پوشه ها میتوانید آن را به Photo Gallery با یک پوشه جداگانه روی گوشی منتقل کنید.
          توجه داشته باشید که مسیر ذخیره کردن مدیا در برنامه iTunes از مسیر زیر قابل تنظیم میباشد.
          در صفحه اصلی برنامه
          Edit/Preferences/Advanced/iTunes Media Folder Location

نظر

• نوشته اصلی توسط bardiastar نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید
            برنامه ای میخواستم برای پاک کردن اهنگ های mp3 با خود ایفون.
            3.1.3
            در ios5 این قابلیت اضافه شده. پس سیستم عامل گوشیتون رو آپگرید کنید
            لطفا برنامه SCANNER PRO برای IOS 5 توی APPTRACKR. گشتم نبود
            ویرایش توسط Cessna182 : https://i-phone.ir/forums/member/5997-cessna182 در ساعت 09-11-2011, 11:17 AM

نظر

• دوستان ببخشيد درخواستم رو تكرار ميكنم
              درخواست نرم افزار snaptuرو داشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط bardiastar نمایش پست ها
                با سلام و خسته نباشید
                برنامه ای میخواستم برای پاک کردن اهنگ های mp3 با خود ایفون.
                3.1.3
                با iFile میشه این کارو کرد ولی همونطور که دوستمون گفتم در iOS 5 این قابلیت بصورت پیش فرض وجوداره.

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                سلام عزیزان
                درخواست برنامه snaptu رو داشتم !
                پیشاپیش سپاسگذارم
                snaptu مخصوص پلتفرم جاواست و نسخه ای برای آیفون نداره .

نوشته اصلی توسط razi_babak نمایش پست ها
                سلام یک برنامه دانلود منیجر خوب با سرعت دانلود بالا برای iphone4 با ios5 میخوام ممنون
                کاملترین دانلود منیجر با ساپورت iOS 5 :

Downloads - Downloader 3.1.1

نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                سلام ... یه برنامه ای هست که نقاشی یا نوشتن به صورت چینی رو داره رو میخوام .... ممنون
                Asian Painting 1.1

نوشته اصلی توسط Cessna182 نمایش پست ها
                لطفا برنامه SCANNER PRO برای IOS 5 توی APPTRACKR. گشتم نبود
                Scanner Pro 3.1.1

نظر

• نوشته اصلی توسط hktfsk نمایش پست ها
                  سلام
                  1- خیر، در بعضی مقاطع مرورگرهایی همانند opera این امکان رو داشتند که بدون مشکلی وارد سایت مذکور بشوند.
                  2- اگر از ios 5استفاده میکنید ، خیلی راحت میتونید به هر تعداد فولدر که نیاز دارید درون photo gallery ایجاد کنید.
                  اگر هم از نسخه پایین تر استفاده میکنید بوسیله برنامه itunes میتونید ابتدا فولدر را روی کامپیوتر ایجاد کرده و تصاویر مورد نظر را درون آن قرار دهید ، سپس در برنامه itunes سمت چپ نام گوشی خودتان را انتخاب کرده و در برگه photo ( بالا سمت راست ) گزینه sync photo from را انتخاب و selected folders را بزنید، حالا در قسمت پایین folders نمایان خواهد شد که با انتخاب یکی از پوشه ها میتوانید آن را به photo gallery با یک پوشه جداگانه روی گوشی منتقل کنید.
                  توجه داشته باشید که مسیر ذخیره کردن مدیا در برنامه itunes از مسیر زیر قابل تنظیم میباشد.
                  در صفحه اصلی برنامه
                  edit/preferences/advanced/itunes media folder location
                  خواستم اول از راهنمایی جامعتون خیلی تشکر کنم ... خیلی مفید بود
                  و یک سوال
                  من 3gs لاک فکتوری دارم که فکر کنم سری قدیمه و الان روش 3.1.2 جیلبریک شده هست
                  برای من بلوتوث و برنامه های دیکشنری و فارسی خیلی مهمه
                  حالا می خواستم بدونم برنامه های فوق برای ios5 ویا حتی ios4 موجود هست و من با ریختن ios جدید از این لحاظ به مشکل نمی خورم؟؟
                  اصلا ارزش داره من گوشیم رو آپدیت کنم؟؟ من الان با گوشیم مشکل خاصی ندارم...
                  پیشپاپیش بابت راهنماییتون خیلی ممنونم.....

نظر

• دوستان عزیز

برنامه ای توی گوشی یکی از دوستانم دیدم که میشد با برنامه بصورت آفلاین چت و صحبت کرد. کسی نمیدونه اسم برنامه چیه؟

نظر

• سلام من 3gs دارم. برنامه های Buzz Player و HoldEm رو که زحمت کشیدید داناود کردم اما وقتی می خوام تو ITuns . اد کنم Error می ده می شه راهنمایی کنید . HoldEm رو خیلی می خوام...

نظر

• سلام
                        درخاست برنامه snow forecast رو دارم .. از apptracker نشد بگیرم چون لینکاش خرابن ...
                        App Store - Snow Forecast

نظر

• نوشته اصلی توسط yoogi نمایش پست ها
                          خواستم اول از راهنمایی جامعتون خیلی تشکر کنم ... خیلی مفید بود
                          و یک سوال
                          من 3gs لاک فکتوری دارم که فکر کنم سری قدیمه و الان روش 3.1.2 جیلبریک شده هست
                          برای من بلوتوث و برنامه های دیکشنری و فارسی خیلی مهمه
                          حالا می خواستم بدونم برنامه های فوق برای ios5 ویا حتی ios4 موجود هست و من با ریختن ios جدید از این لحاظ به مشکل نمی خورم؟؟
                          اصلا ارزش داره من گوشیم رو آپدیت کنم؟؟ من الان با گوشیم مشکل خاصی ندارم...
                          پیشپاپیش بابت راهنماییتون خیلی ممنونم.....
                          سلام دوست عزیز و متشکر از لطف شما
                          اونطوری که تو همین فروم خوندم ورژن 4 و بالاتر برای مدل گوشی شما خیلی خوب نیستند و گوشی رو کند میکنه.
                          تو ورژن + 4.0 هر دو برنامه بلوتوث و دیکشنری را من خودم داشتم و فکر میکنم برای مدل گوشی شما هم موجود باشه
                          ولی فقط همین کندی سرعت برای برخی دوستان مشکل ساز شده بود و گله مند بودند... تصمیم با خوده شماست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad0650 نمایش پست ها
                            سلام من 3gs دارم. برنامه های buzz player و holdem رو که زحمت کشیدید داناود کردم اما وقتی می خوام تو ituns . اد کنم error می ده می شه راهنمایی کنید . Holdem رو خیلی می خوام...
                            سلام
                            دوست عزیز میتونید بگید چه اروری میده و یا تصویری از ارور را اینجا قرار بدید...؟ اینطوری بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد
                            مطمئن هستید که فایل برنامه مورد نظر بطور کامل و صحیح دانلود شده ...؟

نظر

• با سلام
                              من برنامه ی Garageband رو می خواستم

ممنون

نظر

• با سلام.ببخشید میشه یه تاپیک جدا برای معرفی برنامه های رایگان برای کسانی مثل من که ایفون 4s دارند و فعلا آیفونشون جیل نمیشه قرار بدین که مثلا شامل بازی های جذاب رایگان و همینطور چیزهای دیگه باشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X