اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط smb1 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه برنامه ای برای بلوک کردن sms های تبلیغاتی خلاص شدن از شر اونا به من معرفی کنید همچنین برنامه ای برای ضبط مکالمات تلفنی البته به جز callrec .
    جالبه اینجا به همه درخواستا جواب میدن ولی کسی به درخواست من جوابی نمیده اولویتی هست که ما نداریم .

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
      دوست عزیز چیلتره جایه دیگه نیست؟ با عرض پوزش
      i want nude it!!
      بفرمائید دوست عزیز

نوشته اصلی توسط smb1 نمایش پست ها
      جالبه اینجا به همه درخواستا جواب میدن ولی کسی به درخواست من جوابی نمیده اولویتی هست که ما نداریم .
      دوست عزیز حتما کسی پیدا نکرده
      برنامه ای واسه ضبط مکالمات وجود نداره!

نظر

• اگر امکانش هست،برنامه judo throws 2 رو میخواستم...تمام نت رو زیر و رو کردم،پیدا نمیشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط Persicat نمایش پست ها
          اگر امکانش هست،برنامه judo throws 2 رو میخواستم...تمام نت رو زیر و رو کردم،پیدا نمیشه!
          فکر نکنم کرک شده باشه!
          ratingبرنامه در آیتونز 5هست! و این یعنی که این برنامه ارزش کرک رو نداره!
          تجربه ثابت کرده برنامه ای که بعد از گذشت 1سال از ورود به بازار کرک نشده، یعنی اون برنامه به درد نمیخوره!

نظر

• مرسی بابت پیگیریت...اما شدیدا بهش نیاز دارم!
            هیچ راهی برای پیدا کردن یا کرک کردنش نیست؟

نظر

• اگر اون ریتینگش پایینه...برنامه Rafael Lovato Jr. Omoplata لطف کنید،ممنون میشم.

نظر

• سلام یه برنامه واسه پاسخدهی خودکار به مکالمات با بلوتوث هندزفری میخواستم.ممنون

نظر

• برنامه تقویم شمسی که بشه به صورت قانونی از اپ استو رخریداری کرد و قابلیت های خوب و کافی مثل خود تقویم آی او اس داشته باشه هست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rnatoori نمایش پست ها
                    سلام یه برنامه واسه پاسخدهی خودکار به مکالمات با بلوتوث هندزفری میخواستم.ممنون
                    دوست گرامی شما امکان
                    Automatic Answering
                    رو لازم دارید؟
                    نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                    برنامه تقویم شمسی که بشه به صورت قانونی از اپ استو رخریداری کرد و قابلیت های خوب و کافی مثل خود تقویم آی او اس داشته باشه هست؟؟
                    خیر.
                    باید از تقویم شمسی علیرضا جان که نیار به جیلبرک داره استفاده کنید.

نوت : چندین نرم افزار کلندر فارسی در اپ استور موجوده ولی چیزی بیش از یک تقویم ساده نیستند.

موفق و پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط freston
                      سلام.چطور ميتونم چيز پي ان گوشي رو فعال كنم؟لطفا راهنماييم كنيد،واااااقعا ممنون ميشم
                      دوست عزیز واسه این کار یه سرچ توو google بزنید راحته و به نتیجه میرسید

نظر

• نوشته اصلی توسط freston
                        سلام.چطور ميتونم چيز پي ان گوشي رو فعال كنم؟لطفا راهنماييم كنيد،واااااقعا ممنون ميشم
                        صحبت در این موارد در این انجمن ممنوع می باشد. در صورت تکرار با شما برخورد می شود
                        with

نظر

• در پیام خصوصی گفته شد

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها

خیر.
                            باید از تقویم شمسی علیرضا جان که نیار به جیلبرک داره استفاده کنید.

نوت : چندین نرم افزار کلندر فارسی در اپ استور موجوده ولی چیزی بیش از یک تقویم ساده نیستند.

موفق و پیروز باشید.
                            پس بیخیال با همون تقویم میلادی هم میشه کار کرد البته گوشیرو ندارم قصد خرید دارم ..از جیل بریک هم بدم میاد چون یه جورایی لذت گوشیرو میگیره.....

نظر

• ( در مورد انتقادتون به شما حق میدم ... تاپیک درخواست برنامه ها اکثرا توسط من و baranosh پاسخ داده میشه.. یه چند روز که نباشیم درخواست ها بی جواب میمونه ... سعی می کنیم فعال تر باشیم )[/QUOTE]

.................................................. ..................................

آقا شما یه نگاه هم به در خواست ما داشته باش ،شاید بتونی خانواده ای رو از نگرانی در بیاری.مرسی از شما و بارانوش

نظر

• دوستان برنامه ای بجز battreryinfo lite هست که دما باتری رو نشون بده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X