اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام
    من خيلى از كليپ هاى كه از طريق تلگرام ميگيرم بعد باز ميكنم تصوير ندارم فقط صدا دارد آيا برنامه پلير هست كه همه اين فرمت را ها نشان بدهد؟
    ممنون ميشم راهنمايى بفرمايد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان همتنطور که میدونین با آپدیت شدن اینستاگرام تمامی برنامه هایی مثل Grab - Sharegrame که با انها میشد عکس های اینستاگرام رو سیو کرد از کار افتاده و فقط کار repost انجام میدن، الان من به شدت به یک برنامه رایگان برای سیو کردن عکس ها نیاز دارم.
      از طرفی هم اینستاگرام دیگه لینک عکس هارو نمیده

لطفا اساتید راهنمایی کنین

نظر

• سلام ببخشید AV player صدا دیر تر از تصویر پخش میشه راه حلی وجود داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Niloofar.nlf10 نمایش پست ها
          سلام ببخشید AV player صدا دیر تر از تصویر پخش میشه راه حلی وجود داره؟؟
          دستگاهتون چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadsalar نمایش پست ها
            سلام دوستان
            برنامه musixmatch من مشکل پیدا کرده .اولا sign in ذخیره نمیشه و بعدشم وفتی ایمیل و پسورد رو میزنم این ارور رو میده:
            با سلام

سرویس برنامه مورد نظرتون با آی پی ایران قابل دسترسی نیست. (از برنامه های تغییر دهنده آی پی / وی پی ان ) استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
              دوستان نرم افزری مورد نیازم هست که هم عکس رو بتونه کات کنه و مهمتر بتونم باهاش لوگو روی عکس بزارم ممنونم
              با سلام

یکی از بهترین برنامه های رایگان برای ادیت عکس و ... PicsArt هست و تموم نیاز هایتان را برطرف میکند.
              ویرایش توسط Jasper Dean : https://i-phone.ir/forums/member/195086-jasper-dean در ساعت 22-07-2016, 09:37 PM دلیل: باگ ارسال پست سایت

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiops نمایش پست ها
                تقویم شمسی برای نسخه7.1 میخوام
                همه پولی شده معروفا
                این تقویم ، یکی از کامل ترین تقویم های شمسی رایگان برای ios هست.

نظر

• دوستان اپ می خوام مثل موبوگرام واسه ios، شنیدم هست اما هرچی سرچ زدم پیدا نکردم

نظر

• سلام دوستان ... من بعد از 6 سال کاربر اندروید بودن بالاخره به جمع اپلی ها پیوستم و عضو این انجمن شدمو تازه میفهمم آی او اس چه قدرتیه!

عزیزان بهترین نرم افزار چیز پی ان برای دانلود از اپل استور چیه که سرعتش خوب باشه ... پولی هم باشه هیچ اشکال نداره ... فقط خوب باشه ... ممنون میشم بهم معرفی کنید ...

بعد اینکه راجع به فایل منیجر ifiles 2 رو چطور میبینید با قیمت 2 دلار ...؟!
                    فایل منیجر Decument 5 رو نصب کردم اصلا خوشم نیومد

و اینکه بهترین دانلود منیجر چیه ؟ آی او اس دانلود منیجری داره که با دانلود منیجر ADM اندروید برابری کنه؟؟

مچکرم دوستان
                    ویرایش توسط Erfan444 : https://i-phone.ir/forums/member/197009-erfan444 در ساعت 10-08-2016, 08:02 PM

نظر

• دوستان سلام
                      من اندروید که داشتم از شیلتر شکن شایفون استفاده می کردم ، در محیط کارم وقتی به وای فای وصل میشیم در مرورگرم کروم یا سافاری باید یوزر پس بزنیم تا متصل بشیم اما با شایفون این رو دور میزد و نامحدود از اینترنت استفاده می کردم ، توی آیفون بررنامه ای مثل شایفون هست ؟ ممنون میشم بهم پ.خ کنید
                      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Erfan444 نمایش پست ها
                        سلام دوستان ... من بعد از 6 سال کاربر اندروید بودن بالاخره به جمع اپلی ها پیوستم و عضو این انجمن شدمو تازه میفهمم آی او اس چه قدرتیه!

عزیزان بهترین نرم افزار چیز پی ان برای دانلود از اپل استور چیه که سرعتش خوب باشه ... پولی هم باشه هیچ اشکال نداره ... فقط خوب باشه ... ممنون میشم بهم معرفی کنید ...

بعد اینکه راجع به فایل منیجر ifiles 2 رو چطور میبینید با قیمت 2 دلار ...؟!
                        فایل منیجر Decument 5 رو نصب کردم اصلا خوشم نیومد

و اینکه بهترین دانلود منیجر چیه ؟ آی او اس دانلود منیجری داره که با دانلود منیجر ADM اندروید برابری کنه؟؟

مچکرم دوستان
                        من از هر دو فایل منیجر به مدت طولانی استفاده کردم. Documents بعنوان یک اپ رایگان واقعا عالیه ولی در قیاس با iFiles بخصوص ورژن ۲ ضعیفتره. اگر هزینه برات مهم نیست حتما iFiles 2 رو امتحان کن.

در زمینه دانلود منیجر متاسفانه iOS با وجود تعداد زیادی اپ تو این زمینه، از نبود یه اپ حرفه ای و خوب شدیدا رنج میبره. با اینحال هر دوی این فایل منیجرها قابلیت دانلود منیجر رو هم دارن که کار باهاشون هم خیلی راحته. غیر از اینها اپ Mr. Download هم هست که حسنش اینه که میتونی مستقیم از داخل خود سافاری دانلود کنی اما متاسفانه بعضی وقتا لینک های دانلود رو پیدا نمیکنه!

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• برنامه اي واسه ايفون هست مثل برنامه موبوگرام اندرويد كه توش ميشه ديد كسايي كه شمارشون رو سيو داريم اونا هم شمارمون رو سيو دارن يا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                            دوستان اپ می خوام مثل موبوگرام واسه ios، شنیدم هست اما هرچی سرچ زدم پیدا نکردم
                            نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                            برنامه اي واسه ايفون هست مثل برنامه موبوگرام اندرويد كه توش ميشه ديد كسايي كه شمارشون رو سيو داريم اونا هم شمارمون رو سيو دارن يا نه؟
                            با سلام

این برنامه ها است که کار موبوگرام رو میکنه

talkgram-telegram-remote-desktop

telepal for telegram messenger

نظر

• سلام خارج از كشور هستم به برنامه اي براي نصب دو واتساپ بر روي يك گوشي نياز دارم براي ايفون بدون جلبريك

نظر

• سلام

لطفا به من منبع یا کانالی رو‌معرفی کنید که روزانه اپ های تخفیف خورده رو معرفی می کنه

[emoji1431]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X