اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عزیزان برنامه ای که بشه باهاش ارتفاع محل رو از سطح دریا فهمید ، نرم افزاری که با gps اینکارو کنه زیاده ، ولی با gps نمیخوام ، برنامه ای که از سنسور بارومتر آیفون ۶ استفاده کنه.....، اگه ویجت هم داشته باشه که عالیه

نظر

• دوستان یه برنامه برای اینکه پسوردهام رو توش سیو کنم داریم همچین چیزی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
        دوستان یه برنامه برای اینکه پسوردهام رو توش سیو کنم داریم همچین چیزی ؟
        1passwod
        یکی از بهترین هاست خیلی هم امنه ضمنا رایگان هم شده

Sent from iPhone 4S

نظر

• با سلام و خسته نباشید
          لطفاً برنامه ای به من معرفی کنید که وقتی گوشی رو به شارژ زدم وقتی شارژش 100% شد پیغام بده ، آلارم بده ممنون از اینکه به من جواب میدیت
          لطفاض نرم افزار رایگان بهم معرفی کنید
          از استادان این بخش کمال تشکر را دارم که به درخواست ها رسیدگی میکنند

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید
            لطفاً برنامه ای به من معرفی کنید که وقتی گوشی رو به شارژ زدم وقتی شارژش 100% شد پیغام بده ، آلارم بده ممنون از اینکه به من جواب میدیت
            لطفاض نرم افزار رایگان بهم معرفی کنید
            از استادان این بخش کمال تشکر را دارم که به درخواست ها رسیدگی میکنند

بنده برنامه Doctor Battery رو پیشنهاد میکنم ...

- - - - - - - - - -

دوستان عزیز میخواستم ببینم برنامه ای هست که آهنگ های ایرانی رو بشه ازش دانلود کرد و تو گوشی ذخیره داشت و گوش کرد ؟؟

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
              بنده برنامه Doctor Battery رو پیشنهاد میکنم ...

- - - - - - - - - -

دوستان عزیز میخواستم ببینم برنامه ای هست که آهنگ های ایرانی رو بشه ازش دانلود کرد و تو گوشی ذخیره داشت و گوش کرد ؟؟

ممنونم

دوست عزیز از اینکه جواب دادیت ممنونم
              این برنامه کاری که من گفتم را انجام میده ؟ یا مدیریت روی باطری گوشی را انجام میده
              من تو سایت نکاه کردم در مورد این نرم افزار توضیح داد کاری که من میخوام انجام بده را ننوشته بود

نظر

دوست عزیز از اینکه جواب دادیت ممنونم
                این برنامه کاری که من گفتم را انجام میده ؟ یا مدیریت روی باطری گوشی را انجام میده
                من تو سایت نکاه کردم در مورد این نرم افزار توضیح داد کاری که من میخوام انجام بده را ننوشته بود
                بله من خودم از زمانی که آیفون 3GS داشتم دارم ازش استفاده میکنم ...

وقتی که شارژ گوشی کامل میشه آهنگ میزنه و میگه که گوشی رو از کابل جدا کنید ...

هم مدیریت کامل روی مصرف باطری داره و هم اینکه مدیریت روی منابع گوشی مثل رم داره ...

حتی میتونید ویجتش رو به قسمت Notifications اضافه کنید تا با زدن روی دکمش سریع فضای رم رو خالی کنید و بازی کنید

نظر

ممنونم
                  http://itunes.apple.com/us/app/radio...286225933?mt=8

نظر

بله من خودم از زمانی که آیفون 3GS داشتم دارم ازش استفاده میکنم ...

وقتی که شارژ گوشی کامل میشه آهنگ میزنه و میگه که گوشی رو از کابل جدا کنید ...

هم مدیریت کامل روی مصرف باطری داره و هم اینکه مدیریت روی منابع گوشی مثل رم داره ...

حتی میتونید ویجتش رو به قسمت Notifications اضافه کنید تا با زدن روی دکمش سریع فضای رم رو خالی کنید و بازی کنید
                    دوست عزیز از اینکه به پست من سریع جواب دادیت ممنونم و از اینکه به سوال من به این خوبی جواب دادیت کمال تشکر را دارم
                    لطف کنید لینک دانلود برنامه ای که معرفی کردید را بزارید
                    من با برنامه itunes سرچ گرفتم چندین برنامه دیدم ولی میخوام برنامه ای که شما کار کردیت رو دانلود کنم ممنون میشم لینک دانلود برنامه رو برای من بزارید
                    منتظر جوابتون هستم
                    بازم ممنون از راهنمایی خوبتون

نظر

دوست عزیز از اینکه به پست من سریع جواب دادیت ممنونم و از اینکه به سوال من به این خوبی جواب دادیت کمال تشکر را دارم
                      لطف کنید لینک دانلود برنامه ای که معرفی کردید را بزارید
                      من با برنامه itunes سرچ گرفتم چندین برنامه دیدم ولی میخوام برنامه ای که شما کار کردیت رو دانلود کنم ممنون میشم لینک دانلود برنامه رو برای من بزارید
                      منتظر جوابتون هستم
                      بازم ممنون از راهنمایی خوبتون
                      خواهش دوست عزیز

ببخشید من اسمش رو برعکس نوشتم ... برنامه یه خوبی که داره از روی تقویم تعداد دفعات شارژ کردن رو به شما میگه و میگه که مثلا این روندی که دارید خوبه یا بده و باید به چه صورت شارژ کنید که منظم باشه

https://itunes.apple.com/us/app/batt...615987910?mt=8

خدمت شما

نظر

• باسلام
                        دوستان يه برنامه ميخوام شبيه glwiz كه بشه شبكه ماواره را دريافت كرد.ممنون
                        ویرایش توسط daviditnet : https://i-phone.ir/forums/member/38369-daviditnet در ساعت 01-12-2014, 09:50 AM

نظر

خواهش دوست عزیز

ببخشید من اسمش رو برعکس نوشتم ... برنامه یه خوبی که داره از روی تقویم تعداد دفعات شارژ کردن رو به شما میگه و میگه که مثلا این روندی که دارید خوبه یا بده و باید به چه صورت شارژ کنید که منظم باشه

https://itunes.apple.com/us/app/batt...615987910?mt=8

خدمت شما
                          oh
                          پس برنامه فوقالعاده ای ایول داری از اینکه توضیح دادی در مورد برنامه مرسی دوست عزیز

نظر

• اينكه فقط ميشه گوش كرد.دانلود نميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                              اينكه فقط ميشه گوش كرد.دانلود نميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              تو محیط برنامه زمانی که میخوایم به آهنگ گوش بدیم سمت راست یه گزینه داره که اگه بزنیم آهنگ رو دانلود میکنه و برای سری های بعد دیگه نمیخواد از اینترنت استفاده کنه ... البته آهنگ رو وارد قسمت music نمیکنه و باید از طریق خود برنامه رادیو جوان بهش گوش داد .

نظر

• سلام . میشه نرم افزاری معرفی که وقتی تماس تلفنی دارم تماس ضبط بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X