اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    یه برنامه میخواستم بهم معرفی کنید ک بتونم ار متن ها و یا تکست ها مثلا توی برنامه واتساپ یادداشت برداری کنم. مثلا ویچت خودش این قابلیتو داشت اما واتساپ نداره و باید کپی پیست کنم داخل نوت.ی برنامه باشه ک هر متنی رو بخوام داخل خودش ذخیره کنه.

نظر

• برای نوت برداری از داخل برنامه ها بعید میدونم برنامه ای باشه چون بهترین کار همون کپی پیست است

امابرنامه instaweb برنامه ای است که صفحات اینترنتی رو به صورت PDF در میاره

نظر

• سلام. فایروال برای ios می خواستم البته بدون جیلبریک. یه برنامه به نام firewall ip خودم پیدا کردم ولی جیلبریک می خواد.
        کلا فایروال خوب واسه ios چی پیشنهاد می کنین؟
        ممنون

نظر

• سلام
          ۱-برنامه ای برای دانلود فایل صوتی از ایمیل و پخش اون هست ؟
          ۲-برنامه ای برای تغییر ای پی چطور ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان بین لغت نامه دهخدا و معین کدوم یکی بهتر وکاملتر هستش ؟ چون حراج هم زده
            البته معین 3.5 مگ هستش و دهخدا 80 مگ !!! نمیدونم چجوریه قضیه اش

در ضمن اگه بهتر از این دو هم باشه ممنون میشم لینک بدین
            ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 17-09-2014, 12:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              دوستان بین لغت نامه دهخدا و معین کدوم یکی بهتر وکاملتر هستش ؟ چون حراج هم زده
              البته معین 3.5 مگ هستش و دهخدا 80 مگ !!! نمیدونم چجوریه قضیه اش

در ضمن اگه بهتر از این دو هم باشه ممنون میشم لینک بدین
              من اگه جای شما باشم دهخدا رو دانلود می کنم چون دهخدا واقعا حرف نداره . ۱۶ جلد کتابه .

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                دوستان یه اپ رایگان میخواستم که بتونم باهاش یه قسمتی از عکس رو سیاه و سفید کنم
                مثلا یه عکس رو در نظر بگیرید که همش رنگی باشه و من بخوام یه قسمتی ازش رو سیاه سفید کنم
                و یا برعکسش هم باشه مشکلی نیست
                مرسی

نظر

• با سلام

بهترین اپ رایگان برای گوشی آیفون 5 برای مدیریت باتری و همچنین خالی کردن کش و رم گوشی چیست

ممنون میشم معرفی کنید

نظر

• battery doctor رو پیشنهاد میکنم.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                      یه نرم افزار نیاز دارم که بتونم وقتی دارم یه بازی رو داخل آیفونم انجام میدم از جریان بازی فیلم بگیره.

نظر

• سلام
                        برنامه ای برای دانلود فایل صوتی از ایمیل و پخش اون هست ؟
                        برای باز کردن ایمیل هام از cloud magic استفاده می کنم .
                        فایلی که دانلود کردم رو چطور به یک پلیر منتقل کنم . برنامه ای برای این کار هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                          سلام
                          برنامه ای برای دانلود فایل صوتی از ایمیل و پخش اون هست ؟
                          برای باز کردن ایمیل هام از cloud magic استفاده می کنم .
                          فایلی که دانلود کردم رو چطور به یک پلیر منتقل کنم . برنامه ای برای این کار هست ؟
                          شما با برنامه iFunBox یا itools به برنامه Cloud Magic برید و ببنید فایل دانلود شده تو کش برنامه هست یا خیر
                          به غیر از این راه راه دیگری به ذهنم نمیرسه
                          قبلا میشد فایل رو ایمیل کرد و از تو ایمیل از طریق گزینهOpen in با یه پلیر باز کرد ولی به نظر میاد الان امکانش نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                            سلام
                            یه نرم افزار نیاز دارم که بتونم وقتی دارم یه بازی رو داخل آیفونم انجام میدم از جریان بازی فیلم بگیره.
                            این کار مستلزم اجرای دو برنامه همزمان است که باید از طریق جیلبریک انجام بدید
                            یه برنامه هست به نام record Screen (مطمئن نیستم) که میتونید از صفحه دستگاه فیلم برداری کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
                              با سلام

بهترین اپ رایگان برای گوشی آیفون 5 برای مدیریت باتری و همچنین خالی کردن کش و رم گوشی چیست

ممنون میشم معرفی کنید
                              نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                              battery doctor رو پیشنهاد میکنم.

برای خالی کردن رم و کش بهترین برنامه Phone Clean است

نظر

• نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
                                برای خالی کردن رم و کش بهترین برنامه Phone Clean است
                                داداش اين اَپ رايگان هست؟
                                لطفا لينك آيتونز اين اَپ رو بده چون من سرچ كردم چيزي پيدا نكردم

sent from my iphone using tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X