اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    سلام و درود بر دوستان
    نرم افزاری هست که درحین مکالمه صدارو بشه ضبط کرد؟
    سپاس
    نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
    سلام.
    بله. نرم افزار wephone
    اين نرم افزاز يه قابليت خوب ديگه م داره و اون اينه ك ميتوني با يه شماره ديگه اما از خط خودت تماس بگيري.
    واسه موقعي ك مزاحمي داري خيلي ب درد ميخوره + زماني ك نميخواي طرف مقابل شماره ت داشته باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    این برنامه درحقیقت یک تلفن اینترنتی است
    این هم مشخصات برنامه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    سلام و درود بر دوستان
    نرم افزاری هست که درحین مکالمه صدارو بشه ضبط کرد؟
    سپاس
    تا الان برنامه ای رسمی ای نیومده اما اگرجیلبریک باشی فکرکنم توی سورس انجمن برنامه Call recorder هست
    و میتونی نصب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ايا براي ايفون برنامه فايروال وجود داره..؟؟
      ميخوام دسترسي چندتا از برنامه هام رو براي مدتي به اينترنت قطع كنم
      واي فاي 3g جي پي ار اس از همه نظر
      ايا برنامه اي هست
      و اينكه نمي خوام برنامه هه رو پاك كنم [emoji6][emoji6]
      ممنون ميشم راهنماييم كنيد
      مرسي
      تاجايي من ميدونم خود ios اين امكان داره ك شما دسترسي تعدادي از برنامه هارو به اينترنت قطع كنيد.
      در قسمت تنظيمات بگرديد پيدا ميكنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
        تاجايي من ميدونم خود ios اين امكان داره ك شما دسترسي تعدادي از برنامه هارو به اينترنت قطع كنيد.
        در قسمت تنظيمات بگرديد پيدا ميكنيد.

بله دسترسي اينترنت سيمكارت رو ميشه كنترل كرد ولي واي فاي رو نميشه !

نظر

سلام.
          بله. نرم افزار wephone
          اين نرم افزاز يه قابليت خوب ديگه م داره و اون اينه ك ميتوني با يه شماره ديگه اما از خط خودت تماس بگيري.
          واسه موقعي ك مزاحمي داري خيلي ب درد ميخوره + زماني ك نميخواي طرف مقابل شماره ت داشته باشه.

این نرم افزار اولین تماسش رایگان بود و برای تماسهای بعدی باید اکانت بخری!
          درضمن چون بر پایه اینترنت هست کیفیتش خوب نیست
          آیا نرم افزاری هست که این مشکلات رو نداشته باشه؟

نظر

دوستان نرم افزاري هست ك بشه با استفاده از اون از خط خودمون اما با يه شماره ديگه مسيج بفرستيم؟

همچی برنامه ای رو داشتم و استفاده کردم اما متاسفانه اسمش خاطرم نیست. میگردم پیداش میکنم.
            البته اکانت باید بخری و فقط چندتای اولش رایگانه. شماره خارج هم برا گیرنده میفته.

ویرایش:
            اسم برنامه میشه global.aq. نسخه پرو ۵۰۰ مسج رایگان میده.
            ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 04-08-2014, 12:34 AM
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
              دنبال یه برنامه هستم که با اون بشه مطالب یه برنامه رو از توی اون کپی کنه و تویه یه برنامه مثل واتس اپ اشتراک گذاری کنه .
              یعنی یه برنامه ای که به گزینه share در برنامه ها بشه واتس اپ وایبر یا بقیه برنامه ها رو اضافه کرد .
              مثلاً برنامه ی نیویدار که اخبار رو نشون می ده برای قسمت اشتراک گذاری فقط ایمیل و قسمت پیام ها رو داره می خوام واتس اپ و وایبر رو به اون اضافه کنم . همچین امکانی هست ؟
              باتشکر

نظر

• سلام.. یه برنامه میخوام برای پخش و مدیریت فایل های ویدیویی.. چندتا رو امتحان کردم.. بعضی ها تبلیغات داره رو ویدیو.. یکیش قایل ها رو به صورت عادی نشون میده و preview از ویدیو نداره. یعنی کنار اسمش عکس ویدیو نمیاد.. یکیشو وقتی فایلی رو پاک میکنم برمیگردم میبینم برگشته.. یکیش فولدر نشون نمیده.. بعضیاش همه فرمتارو پخش نمیکنن.. بعضیاش موقع پخش لگ میزنه و صوت و تصویر باهم پیش نمیره.. خلاصه هر کدوم یه مشکلی داره.. برای فایل های صوتی و پخش موزیک هم یه برنامه جامع میخوام که اینجور مشکلارو نداشته باشه.. گوشیم 3gs و ورژن 6.1.6 و جیلبریک شده است.. لطفا دوستان برنامه هایی که خودشون تست کردن و راضی بودن رو معرفی کنن.. ممنون

نظر

• با سلام

به جز open door آیا اپلیکیشن رایگان دیگه ای هم هست که بشه باهاش رفت تو فیسدوغ و کلا سایت های شیلتر شده رو باز کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
                    با سلام

به جز open door آیا اپلیکیشن رایگان دیگه ای هم هست که بشه باهاش رفت تو فیسدوغ و کلا سایت های شیلتر شده رو باز کرد ؟
                    سلام
                    برنامه ی دیگه ای هست که چیز پی ان مجانی میده ولی به طور جداگانه مرورگر نیست! میتونید چیز پی ان و روشن کنید و از هر مرورگر یا خود برنامه چیزبوک و باز کنید.
                    OpenVP*N و EasyOvp*n

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
                      با سلام

نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
                      سلام
                      برنامه ی دیگه ای هست که چیز پی ان مجانی میده ولی به طور جداگانه مرورگر نیست! میتونید چیز پی ان و روشن کنید و از هر مرورگر یا خود برنامه چیزبوک و باز کنید.
                      OpenVP*N و EasyOvp*n
                      صحبت در این مورد در انجمن ممنوع است
                      لطفا به قوانین احترام بگذارید

نظر

• سلام به همه ی دوستان
                        من جدیدا از اندروید دوباره کوچ کردم به آی او اس
                        یادم میاد یکی دو سال پیش یه دوست عزیزی برنامه ای معرفی کرده بود که اون زمان غوغا به پا کرده بود
                        برنامه کارش ارسال مسیج با هر شماره دلخواه بود
                        یعنی مثلا من به یک نفر مسیج میدادم و شماره ای دلخواه میزاشتم و گیرنده مسیج دیگه شماره اصلی منو نمیدید فک میکرد از شماره دلخواهی که من گذاشتم مسیج فرستاده شده
                        بعدها این برنامه چن تا مسیج رایگان میشد داد بعدش بسته های چن تایی مسیج باید میخریدم که از طریق برنامه udid faker عوض کرد و دوباره مسیج رایگان داد
                        حالا من دنبال این برنامه میچرخم
                        از دوستان اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم اسم برنامه رو بگه
                        متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan7khat نمایش پست ها
                          سلام به همه دوستان و اساتید من از کجا میتونم برنامه های خواص رو که قبلا با یه اپل آیدی دیگه ای برداشته شدهدانلود کنم روشی پیدا کردم که میشه آیدی این اپ ها رو تغییر داد و به نام اپل آیدی خودمون تو ایتونز قرار دهیم وخیلی راحت با آیتونز نصبشون کنیم
                          مثلا من این برنامه رو می خوام که 999 دلار پولشه
                          Dental Consultant Pro - English Audio Version
                          که قبلا یکی دانلود کرده باشه واپل آیدیش روش باشه بعد از طریق روشی که دارم اپل ایدیشو به اپل آیدی خودم تبدیل کنم و بزنم تو ایتونزو بعدش خیلی راحت نصبش کنم
                          فقط منبعی بگین بتونم بردارم این برنامه رو

خلاصه بگم من از کجا برنامه های تخصصی دانلود کنم ؟
                          از دوستان کسی نبود کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan7khat نمایش پست ها
                            از دوستان کسی نبود کمک کنه
                            نمیشه این کارو کرد!
                            باید برنامه رو جدا دانلود کنید و جیلبریک کنید و بریزید تو گوشی!
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• برا پنهان کردن اپ ها توییکی هست ؟؟

نرم افزارهایی مثه لاین و وایبر رو میخام حالت مخفی باشه میشه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                                برا پنهان کردن اپ ها توییکی هست ؟؟

نرم افزارهایی مثه لاین و وایبر رو میخام حالت مخفی باشه میشه ؟؟؟
                                توییک apphide فکر کنم به شما کمک کنه
                                از سورس repo.biteyourapple.net دانلود کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X