اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Nina.s نمایش پست ها
    سلام
    نرم افزاری وجود داره که بشه تقویم فارسی رو با تقویم خود آیفون همزمان توی یه برنامه داشته باشیم تا تنظیم برنامه روزانه راحت تر باشه؟
    با سلام
    برنامه iPersia هم تقویم فارسی دارد و هم اینکه قرار های ست شده در تقویم خود آیفون را هم نشان میدهد. در ضمن مجانی هم هست.

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Nina.s نمایش پست ها
      سلام
      نرم افزاری وجود داره که بشه تقویم فارسی رو با تقویم خود آیفون همزمان توی یه برنامه داشته باشیم تا تنظیم برنامه روزانه راحت تر باشه؟
      نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
      با سلام
      برنامه iPersia هم تقویم فارسی دارد و هم اینکه قرار های ست شده در تقویم خود آیفون را هم نشان میدهد. در ضمن مجانی هم هست.

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk
      بله علاوه بر اون مینونید از این برنامه ها هم استفاده کنید :

iPersia Calendar

Taghvim Pro

jalali calendar

Roozshomar HD(مخصوص آیپد)

persian calendar(نسخه رایگان)

persian Calendar (نسخه کامل)

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedb666 نمایش پست ها
        سلام
        خسته نباشید
        یه برنامه می خوام برای ایفون که روی عکس فیلم موزیک روی برنامه ها بشه قفل گذاشت
        زمانی که جیلبریک بود از طریق سیدیا نصب کردم اما الان که که ios ارتقاء دادم و امکان جیبلبریک نیست این برنامه رو ندارم
        ممنون میشم بهم برنامه این مدلی رو معرفی کنید
        برنامه ای به نام Smart Safe هست که شما میتونید فیلم و عکس های مورد نظر خود را به این برنامه منتقل کنید و برروی آن قفل بزارید
        بعد از انتقال فایل های مورد نظر به این برنامه میتونید عکی و فیلم هاتونو رو از Photos پاک کنید
        بسیار برنامه عالی است

نسخه رایگان

نسخه کامل

نظر

• سلام
          من یه نرم افزار برای دوربین می خوام که بتونه برای عکس گرفتن تایمر قرار بده یعنی هم برای دوربین جلو و هم دوربین پشت گوشی
          چون خود گوشی تا جایی که می دونم این قابلیت رو نداره!

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_o نمایش پست ها
            سلام
            من یه نرم افزار برای دوربین می خوام که بتونه برای عکس گرفتن تایمر قرار بده یعنی هم برای دوربین جلو و هم دوربین پشت گوشی
            چون خود گوشی تا جایی که می دونم این قابلیت رو نداره!

ممنون
            سلام.
            برنامه power cam این قابلیت رو داره.
            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• درود
              آیا منشی، کارآمد و قابلی، برای آیفون هست؟
              Answering Machine (؟؟)
              البته جیلبرک نیستم
              و یک سوآل: چطور اپلیکیشن ی که برای گوشیهای بدون جیلبرک معرفی میکنید را بدون itunes میشود دانلود و نصب کرد؟
              سایت خوبی دارید. ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط zardoshtt نمایش پست ها
                درود
                آیا منشی، کارآمد و قابلی، برای آیفون هست؟
                Answering Machine (؟؟)
                البته جیلبرک نیستم
                و یک سوآل: چطور اپلیکیشن ی که برای گوشیهای بدون جیلبرک معرفی میکنید را بدون itunes میشود دانلود و نصب کرد؟
                سایت خوبی دارید. ممنون.
                سلام دوست عزیز.
                در رابطه با سوال اولتون اطلاع دقیقی ندارم.
                ولی در رابطه با سوال دومتون خدمتتون عرض کنم که شما میتونید با AppStore خوده گوشی یا برنامه هایی نظیر تانگبو یا سایت SibApp (حتما باید با سافاری خوده گوشی بازش کنی)
                برنامه های مورد نظرتون رو دانلود کنید.

نظر

• تشکر عزیزجان
                  بدون جیلبرک میتونم Appی را که مثلاً از اینترنت میگیرم نصب کنم یا Appی که در گوشی خودم دارم را به دیگری بدم یا، بعکس، بگیرم؟؟ مثل ویندوز یا اندروید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zardoshtt نمایش پست ها
                    تشکر عزیزجان
                    بدون جیلبرک میتونم Appی را که مثلاً از اینترنت میگیرم نصب کنم یا Appی که در گوشی خودم دارم را به دیگری بدم یا، بعکس، بگیرم؟؟ مثل ویندوز یا اندروید؟
                    برنامه ها رو میشه رو هر تعداد دستگاه خواستید نصب کنید فقط موقع سینک با آیتونز برنامه ها پاک میشه مگه اینکه به لایبرری منتقل بشه یا اپل آی دی و رمزی که باهاش برنامه دانلود شده داشته باشید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      برنامه ها رو میشه رو هر تعداد دستگاه خواستید نصب کنید فقط موقع سینک با آیتونز برنامه ها پاک میشه مگه اینکه به لایبرری منتقل بشه یا اپل آی دی و رمزی که باهاش برنامه دانلود شده داشته باشید.
                      بسیار سپاسگزارم کمک بزرگی کردید

نظر

• سلام دوستان

نرم افزار های شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و توویتر هست که ***** نیاشه؟

من هردوشونو از اپ استور گرفتم ولی ***** بودن

در ضمن میخواستم بدونم امکانش هست از اینستاگرام عکس و کلیپ دانلود کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armandoxyloto نمایش پست ها
                          سلام دوستان

نرم افزار های شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و توویتر هست که ***** نیاشه؟

من هردوشونو از اپ استور گرفتم ولی ***** بودن

در ضمن میخواستم بدونم امکانش هست از اینستاگرام عکس و کلیپ دانلود کرد؟
                          برای سوال اولتون خیر نمونه مشابه برنامه هایی که گفتین نیست و از اونجایی که میدونید اکثر شبکه های اجتماعی شیلترن و برای دانلود عکس و فیلم از ایستگرام یا باید تویک insta enhancer رو از سیدایا نصب کنید یا برنامه phonegram از اپستور.

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                            برای سوال اولتون خیر نمونه مشابه برنامه هایی که گفتین نیست و از اونجایی که میدونید اکثر شبکه های اجتماعی شیلترن و برای دانلود عکس و فیلم از ایستگرام یا باید تویک insta enhancer رو از سیدایا نصب کنید یا برنامه phonegram از اپستور.
                            من گوشیم جیلبریک نیست..میشه نصب کرد؟

نظر

• اره برنامه phonegram رو میتونید از AppStore دانلود کنید.

نظر

• با سلام

من دنبال app هستم که بتونم از تو اینستاگرام عکس ها رو دانلود کنم. تو ویندوزفون 6tag بود یا تو اندروید inasta dowonloader. الته خودم چند تا از تو اپ استور دانلود کردم وی هیچکدومش جوای نمیده

ممنون میشم کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X