اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز ولی من در پست اولم گفته بودم که این نرم افزار فقط یه دیکشنری آنلاینه و به هیچ عنوان مشابه دیکشنری هم نام خودش در اندروید کار نمیکنه.
    يعنى فقط يك برنامه است كه ديكشنرى هايى كه ميخواين بهش لينك ميدين و معنى لغات رو از تمام ديكشنرى ها واستون مياره
    درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
      يعنى فقط يك برنامه است كه ديكشنرى هايى كه ميخواين بهش لينك ميدين و معنى لغات رو از تمام ديكشنرى ها واستون مياره
      درسته؟

نه به اون معنی.
      در واقع دیتا بیس تمام دیکشنریها در اندروید برای blue dic آماده شده هست و شما با ریختن اونها در سورس برنامه میتونید با سرچ یک کلمه ترجمه اون رو در تمام اون دیکشنریها و در یک صفحه به تفکیک داشته باشید. چیزی مثل همون برنامه cdic ولی با تفاوتهای خیلی بیشتر.

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
        نه به اون معنی.
        در واقع دیتا بیس تمام دیکشنریها در اندروید برای blue dic آماده شده هست و شما با ریختن اونها در سورس برنامه میتونید با سرچ یک کلمه ترجمه اون رو در تمام اون دیکشنریها و در یک صفحه به تفکیک داشته باشید. چیزی مثل همون برنامه cdic ولی با تفاوتهای خیلی بیشتر.
        پس شما دنبال برنامه اى ميگرديد كه ديتا بيس ديكشنرى ها رو توش بريزيد و از همه اونها در آنِ واحد استفاده كنيد

نظر

• دقیقا
          ولی تا الان چیزی پیدا نکردم .

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
            دقیقا
            ولی تا الان چیزی پیدا نکردم .
            متوجه شدم 👍
            ميگردم خبر ميدم

نظر

• سلام دوستانمن دنبال برنامه ای میگردم که مثل جعبه لایتنر بتونم توش کلمات انگلیسی رو همراه با معانیشون وارد کنم و نرم افزار مثل جعبه لایتنر اونهارو ازم بپرسه و طبق برنامه ریزی لایتنر جلو بره ، منظورم اینه که مثلا کارتی رو که جوابشو میدونستم دوروز بعد دوباره بپرسه و دوباره اگر جوابو میدونستم 4روز بعد و ...ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                سلام دوستانمن دنبال برنامه ای میگردم که مثل جعبه لایتنر بتونم توش کلمات انگلیسی رو همراه با معانیشون وارد کنم و نرم افزار مثل جعبه لایتنر اونهارو ازم بپرسه و طبق برنامه ریزی لایتنر جلو بره ، منظورم اینه که مثلا کارتی رو که جوابشو میدونستم دوروز بعد دوباره بپرسه و دوباره اگر جوابو میدونستم 4روز بعد و ...ممنون میشم کمکم کنید
                برنامه brainscape فوق العادست
                https://itunes.apple.com/us/app/brai...42415567?mt=8#

نظر

• با سلام دوستان من برنامه بی تالک روی گوشیم دارم و کلی مکالمه و چت داخلش دارم که خیلی واسم مهمه چکارش کنم که گوشیمو میخوام ریستور کنم بعد که نصب کردم همه چتها بر گرده سرجاش راهی هست که تست شده باشه رو بهم بگین ممنون و سپاس

نظر

• با ایتیونز بک اپ بگیر

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• با ایتونز نمیخوام چون نمیخوام فایلهلی خراب رو دوباره به گوشیم منتقل بده اصلا بکاپ نمیخوام و فقط بیتالک واسم مهمه

نظر

• سوال

سلام و خسته نباشید . من 3 تا برنامه می خوام

یکی برنامه ای که در ف .ی بوک یا گوگل کروم یا سفاری چیزی مطالعه می کنم بتونم کپی کنم مطالب را منظورم نوشته ها بود یعنی کپی پیست بشه

دومی برنامه در مورد تور یا توریستی

سومی برنامه برای خبر خوان که ف ی ل هم نباشه کار کنه

مرسی ممونو

نظر

• نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
                          سلام و خسته نباشید . من 3 تا برنامه می خوام

یکی برنامه ای که در ف .ی بوک یا گوگل کروم یا سفاری چیزی مطالعه می کنم بتونم کپی کنم مطالب را منظورم نوشته ها بود یعنی کپی پیست بشه

دومی برنامه در مورد تور یا توریستی

سومی برنامه برای خبر خوان که ف ی ل هم نباشه کار کنه

مرسی ممونو
                          یکی برنامه Opendoor

دومی منظور از برنامه توریستی چیه؟ نقشه جایی رو میخوای؟

سومی برنامه خبر خوان هم زیاده

روزنامه

ایسنا

iFarsi News

اخبار برنامه نود

برنامه Nerkh قیمت طلا و سکه

برنامه baazaar قیمت طلا و سکه

برای اخبار ورزشی (Varzeshi)

نظر

• دوستان میخواستم بهم بهترین برنامه مخفی سازی عکس و فیلم و فایل های شخصی برای iOS رو معرفی کنید...ترجیحا برنامه ای که Stealth Mode هم داشته باشه..ممنون...

نظر

• دوستان برنامه ای برای اوقات شرعی ایران وجود داره ؟ اگر هست معرفی کنید لطفا . تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط legend14 نمایش پست ها
                                دوستان برنامه ای برای اوقات شرعی ایران وجود داره ؟ اگر هست معرفی کنید لطفا . تشکر
                                اذان گو

دوستان دیکشنری المانی - فارسی می خواستم که یونیورسال هم باشه.
                                ویرایش توسط mani6606 : https://i-phone.ir/forums/member/19807-mani6606 در ساعت 18-05-2014, 10:10 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X