اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اگه ميشه برنامه onavo protect رو برادانلود بزاريد

نظر

• سلام دوستان.همچین برنامه ای برای ios هم وجود داره؟
      http://www.aparat.com/v/w4rbE
      ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 12-01-2014, 11:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط tiregun021 نمایش پست ها
        سلام اگه ميشه برنامه onavo protect رو برادانلود بزاريد
        از سری برنامه های Onavo فقط دو برنامه زیر کرک شده است

Onavo Count - Data Usage manager; see which apps are using up your data plan

Onavo Extend - Data Usage - Get More From ATT or Verizon Mobile Data Plans

نظر

• نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
          سلام یه برنامه برای استریم کردن عکسا و ویدیوهای ایفون روی اسمارت تی وی میگردم. مثل برنامه های iplayto و imediashare
          imediashare ورژن جدیدشبه نظر کاربردش عوض شده و حتی اسمش هم عوض شده. میخاستم بینم بهترین برنامه برای اینکار چی هست
          من فقط این برنامه را پیدا کردم

AVStreamer - Remote Desktop + Movie/TV/Webcam Streaming

نظر

• من يه برنامه فيري و ي پ ي ا ن ميخوام چي بايد دانلود كنم

نظر

• من قبلا با onavo میرفتم توو فیسبوک ه خوده گوشی شکلش همیه سپر ابی رنگ ه...دانلود کنید شاید که رستگار شوید

نظر

• سلام
                توی آیفون چه جوری ویدیوهای فیس بوک ببینیم چون میگه باید فلش پلیر داشته باشیم البته برنامه بگین که رو آیپدم کار کنه

نظر

• سلام، درخواست برنامه دانلود منیجر آیفون دارم.
                  که بشه مثله دانلود منیجر ویندوز به برنامه زمان شروع و اتمام دانلود به صورت اتومات بدم.
                  و البته بهتر هم میشه اگه رایگان باشه..

نظر

• سلام دوستان
                    من يه برنامه black list يا white list ضرورى لازم دارم
                    آيفون ٤ ورژن ٤.٣

نظر

• سلام دوستان من چند تا برنامه میخوام ، نرم افزار های خاصیه ، یه چیزایی پیدا کردم اما میخوام که بهترین باشن ، بیشتر میخوام بدونم بنظر شما بهترین برنامه کدومه ، در ضمن من دنبال برنامه مجانی و ... نیستم لینک دانلود هم نمیخوام اسم برنامه یا لینک آیتونز کافیه ، فقط میخوام بدونم کدوم بهتره ، ممنون میشم نظرتون رو بگید :

نکته ، ترجیحا برنامه ها یونیورسال باشه اگر نیست لطف کنید برای آیفون و آیپد جداگانه بگذارید چون برای هر دو نوع دستگاه لازم دارم ، سپاس :

1 - بهترین برنامه برای اینکه فایل های وب مثل html یا php یا ... رو با خود دستگاه دانلود ، ویرایش و آپلود کنم .
                      2 - بهترین نرم افزار پخش فیلم که تمامی فرمت ها و تمامی زیر نویس ها از جمله فارسی رو ساپورت کنه خصوصا فیلم ها 1080p و با کیفیت بالا.
                      3 - نرم افزار پخش فیلمی که بتونه از روی کامپیوتر ( فایل ها و شاخه هایی که بصورت معمولی توی ویندوز یا مک share شدند با wifi باز کنه و نمایش بده. شاید نرم افزار شماره 2 این امکان رو داشته باشه
                      4 - یک جور فایل منیجری که بتونه فایل های share شده توسط ویندوز و مک رو باز کنه و تمامی فرمت های فایل ها رو ساپورت کنه
                      5 - نرم افزاری که من بتونم بین آیفون و آیپدم هم با بلوتوث و هم با wifi خیلی راحت فایل جابجا کنم ، میخوام که یکطوری باشه که یک دستگاه بتونه از فایل های دستگاه دیگه استفاده کنه که مجبور نباشم فایل ها رو روی هر دو دستگاهم بریزم

چون میخوام این نرم افزار ها رو بخرم و پول بدم برام مهمه که بدونم که بهترین رو خریدم و بعدا پشیمون نشم.

میبخشید که لیست طولانه اما اگر اطلاعات و تجارب با ارزشتون رو در اختیار بگذارید ممنون میشم.

دستگاه های من iPhone 5 و iPad Air با iOS 7

ویرایش توسط kelvan : https://i-phone.ir/forums/member/57547-kelvan در ساعت 15-01-2014, 03:17 AM

نظر

• دوستان یه نرم افزار پلیر به من معرفی کنید که زیرنویس (فارسی) رو هم نشون بده.
                        از نرم افزار های Aceplayer و , MoliPlayer هم استفاده کردم اما زیرنویس رو نیاورد.
                        پ ن: اسم های فایل ویدئو و زیرنویس رو هم یکی کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                          دوستان یه نرم افزار پلیر به من معرفی کنید که زیرنویس (فارسی) رو هم نشون بده.
                          از نرم افزار های Aceplayer و , MoliPlayer هم استفاده کردم اما زیرنویس رو نیاورد.
                          پ ن: اسم های فایل ویدئو و زیرنویس رو هم یکی کردم.
                          فكر كنم av player نشان ميدهد.دوست عزيز

نظر

• Mogul • Slo-Mo Camera

میشه اینو واسه من بزارید

در ضمن onavo هم ایرانو تحریم کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza apple نمایش پست ها
                              فكر كنم av player نشان ميدهد.دوست عزيز
                              ترجیحاً برنامه رایگان باشه

نظر

• من هنوز اين برنامرو امتحان نكردم. شما امتحان كنيد ببينيد نشان ميدهدhttps://itunes.apple.com/us/app/hd-p...483866500?mt=8

نظر

صبر کنید ..
                                X