اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
    يعني يه نرم افزاري نيست كه بشه رو نرم افزارهايي مثل ويچت پسورد گذاشت؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
    دوست عزيز
    تا اونجا كه من اطلاع دارم باتوجه به اينكه گوشي شما جيل هم نيست نميتوني رو برنامه هايي مثل ويچت pass بذاري و اينكه تو برنامه هاي رايگان appstore هم چنين برنامه اي وجود نداره
    موفق باشي

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
      دوست عزيز
      تا اونجا كه من اطلاع دارم باتوجه به اينكه گوشي شما جيل هم نيست نميتوني رو برنامه هايي مثل ويچت pass بذاري و اينكه تو برنامه هاي رايگان appstore هم چنين برنامه اي وجود نداره
      موفق باشي
      تشكر ميكنم واينجاست كهشاعر هم از دست اي اوس شاكي ميشه ولي هيچي نميگه بابا اس٣كه داشتم پنجاه تا نرم افزار هايي اينجوري بود

نظر

• دوستان یه نرم افزار میخوام مشابه رادیو جوان اما بشه ازش دانلود هم کرد
        free هم باشه
        ios7

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
          دوستان یه نرم افزار میخوام مشابه رادیو جوان اما بشه ازش دانلود هم کرد
          free هم باشه
          ios7
          هنوز منتظرم ها

نظر

هنوز منتظرم ها
            فكرنكم همچين چيزي باشه اصلا

نظر

دوستان یه نرم افزار میخوام مشابه رادیو جوان اما بشه ازش دانلود هم کرد
              free هم باشه
              ios7
              حالا اگه free هم نباشه مشکلی نیست

نظر

حالا اگه free هم نباشه مشکلی نیست
                خدمت شما
                اين دو تا برنامه راديو هست كه به ترتيب كه اكثر كانال هارو ميگره قابليت recordam ميگه داره
                خودتون ببينيدhttps://itunes.apple.com/us/app/tune...319295332?mt=8
                و
                ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 30-09-2013, 12:11 AM

نظر

• من يه اپ ميخوام كه باهاش اپليكيشنهامو قفل كنم
                  اگه فولدر هم قفل كنه مشكل ندارم ( اپليكيشن رو ميريزم تو فولدر )
                  يا راه حلي بمن بگيد كه اپ هامو كه نمي خوام كسي بببينه قفل كنم

نظر

• سلام يه نرم افزار مشابهhot spot shildميخام چون رو ايفون دوستم به راحتي جواب ميده رو ايفون من كانكت نميشه

نظر

• برنامه ای مخصوص جهت بدنسازی و فیتنس میخوام که حرکات رو برنامه ریزی کنه و اصطلاحا"برنامه بده بهم

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                        سلام دوستان كسي گيفت كارت داره بتونه يه نرم افزار٩٩.دلاري واسم بفرسه پولش رو واسش كارت به كارت كنم يا واسش كارت شارژ بفرسم

منم خيلي وقت درخواست دادم اما خبري نشده منتظرم فعلا

نظر

• اگه از تهراني
                          با من تماس بگير
                          Masoudd1363@yahoo.com

Sent from my iPhone

نظر

• با سلام.
                            لطفا برنامه ای معرفی کنید که بشه به هر قسمت از گوشی که خواستیم رمز بذاریم. مثل برنامه ی Smart AppLock در اندروید.
                            با تشکر

نظر

• سلام دوستان
                              تقریبا یک سال پیش تو یکی از فروم ها یه بازی دیدم، الان که میخوام iPhone بگیرم دنبال اون بازی هستم ولی کلا اسمش یادم نمیاد...
                              یه توپ معلق بود که کنترل اون دست پلیر بود، میکشید طرف سربازا و میمردن... حتی میتونست با دو تا انگشت به دو تا توپ تبدیلش کنه! توپه رنگش تقریبا بنفش و قرمز بود. یه بازی اکشن و پازل بود فک کنم.
                              از دوستان اگه کسی میشناسه اینو بهم معرفی کنه و لینک آیتونز بده.
                              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط leylamir نمایش پست ها
                                با سلام.
                                لطفا برنامه ای معرفی کنید که بشه به هر قسمت از گوشی که خواستیم رمز بذاریم. مثل برنامه ی Smart AppLock در اندروید.
                                با تشکر
                                سلام متاسفانه چنين برنامه اي در appstore موجود نيست بعضي از برنامه ها هستند كه ميتونيد با انتقال عكس و بعضي از data هاتون به برنامه
                                براشون passبذاري
                                البته اگه گوشيتون جيلبرك باشه چند برنامه در اين زمينه وجود داره

نوشته اصلی توسط Saly One نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                تقریبا یک سال پیش تو یکی از فروم ها یه بازی دیدم، الان که میخوام iPhone بگیرم دنبال اون بازی هستم ولی کلا اسمش یادم نمیاد...
                                یه توپ معلق بود که کنترل اون دست پلیر بود، میکشید طرف سربازا و میمردن... حتی میتونست با دو تا انگشت به دو تا توپ تبدیلش کنه! توپه رنگش تقریبا بنفش و قرمز بود. یه بازی اکشن و پازل بود فک کنم.
                                از دوستان اگه کسی میشناسه اینو بهم معرفی کنه و لینک آیتونز بده.
                                مرسی
                                سلام دوست عزيز
                                شما درخواستون رو در بخش درخواست بازي مطرح كرديد به عنوان تاپيك دقت كنيد اينجا مربوط به برنامه ها ميشه نه بازي
                                مطمئن باشيد دوستان در همون تاپيك درخواستون رو ميبينند و اميدوارم زود به نتيجه برسيد
                                موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
                                X