اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كسي جواب نميده ؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوتا برنامه میخوام از سورس مطمئن که کار کنه یکیش ۱- دزدگیر واسه ایفون ۵
      ۲- بلک لیست ، راستش بلک لیست را گرفتم ولی کار نکرد از یک سورس خوب که قبلاً تست شده میخوام، قبلاً از کمکتون تشکر می کنم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• سلام ممنون ميشم يه لينك مناسب براى نسخه جديد Panoramatic 360 version 5.0.3 معرفى كنين
        هيچوقت درخواستام از اين صفحه خوبتون بى نتيجه نبوده ممنون

نظر

• با سلام
          نرم افزار air doc viewer میخواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط soroosh23ir نمایش پست ها
            با سلام
            نرم افزار air doc viewer میخواستم
            لطفا لینک ایتونز رو قرار بدید

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
            سلام ممنون ميشم يه لينك مناسب براى نسخه جديد Panoramatic 360 version 5.0.3 معرفى كنين
            هيچوقت درخواستام از اين صفحه خوبتون بى نتيجه نبوده ممنون
            پیدا نشد دوست عزیز
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• بابا چرا كسي جواب منو نميده يه نرم افزار ميخوام كسي نيست لينكشو داشته باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ronya نمایش پست ها
                بابا چرا كسي جواب منو نميده يه نرم افزار ميخوام كسي نيست لينكشو داشته باشه ؟
                عزیزم ناراحت نشو
                اگه کسی بدونه راهنمایی میکنه

نظر

• اینم لینک ایتونز
                  https://itunes.apple.com/us/app/air-...461375882?mt=8

نظر

• نوشته اصلی توسط soroosh23ir نمایش پست ها
                    متاسفانه پيدا نكردم دوست عزيز

نظر

• دوستان من از نرم افزار نارسيس براي يادگيري لغات انگليسي استفاده ميكنم.ميخواستم بدونم آيا برنامه اي تووي اَپ استور هست كه بتونم لغاتي كه هر روز بايد مرور كنم در اون ببرم و باگوشي مرورش كنم؟

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
                        دوستان من از نرم افزار نارسيس براي يادگيري لغات انگليسي استفاده ميكنم.ميخواستم بدونم آيا برنامه اي تووي اَپ استور هست كه بتونم لغاتي كه هر روز بايد مرور كنم در اون ببرم و باگوشي مرورش كنم؟

اگر گوشی شما جیلبریکه شما نرم افزار سیبچه رو نصب کنید و از داخل اون نرم افزار flash cards رو نصب کنید,خیلی عالیه,داخل خود نرم افزار فلش کارد هم میشه جستجو کرد و مثلا فایل کتاب هایی مثل 504 یا 1100 یا خیلی چیزهای دیگه بصورت کامل هست که حجمش بسیار کمه ؛ خود شما هم میتونید لغت داخلش ذخیره کنید,

خود من دنبال نرم افزار زیرم که بشه با 25PP نصب کرد.اگر کسی داره ممنون میشم.
                        https://itunes.apple.com/app/id56692...ign-mpt=uo%3D4

نظر

• دوستان من اپلیکیشنی میخواهم برای قفل کردن برنامه ها. ایفون من جیل بریک نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                            دوستان من اپلیکیشنی میخواهم برای قفل کردن برنامه ها. ایفون من جیل بریک نیست.
                            بدون جیلریک نمیتونید این کار رو انجام بدید.
                            ولی بعضی اپها هستن که خودشون توسط پسورد محافظت میشند و میتونید فایلهاتون رو توی اونها نگهداری کنید.
                            .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
                              اگر گوشی شما جیلبریکه شما نرم افزار سیبچه رو نصب کنید و از داخل اون نرم افزار flash cards رو نصب کنید,خیلی عالیه,داخل خود نرم افزار فلش کارد هم میشه جستجو کرد و مثلا فایل کتاب هایی مثل 504 یا 1100 یا خیلی چیزهای دیگه بصورت کامل هست که حجمش بسیار کمه ؛ خود شما هم میتونید لغت داخلش ذخیره کنید,

خود من دنبال نرم افزار زیرم که بشه با 25PP نصب کرد.اگر کسی داره ممنون میشم.
                              https://itunes.apple.com/app/id56692...ign-mpt=uo%3D4
                              متاسفانه من جيلبريك نيستم. منتها اگه نرم افزارش پولي باشه ميتونم خريداري كنم.
                              چنين برنامه اي سراغ داريد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
                                متاسفانه من جيلبريك نيستم. منتها اگه نرم افزارش پولي باشه ميتونم خريداري كنم.
                                چنين برنامه اي سراغ داريد؟

من یه نرم افزار دانلود کردم بنام flash card+
                                که تو عکس مشخصه،قابلیت اینو داره که بهش کلمه بدیم و معنیشو پشت کاغذ بنویسیم،
                                قابلیت اینم داره که تصادفی کلمات رو سوال کنه(shuffle)
                                ولی به روونی اون نرم افزاری که از تو سیبچه نصب میشد نیست/رایگان هم هست با حجم 25 مگ/
                                ولی بنظر نرم افزار جعبه لایتنرو گیر بیاریم خیلی بهتره چون فلش کارت خالی الگویی برای فرستادن به حافظه بلند مدت نداره.
                                ImageUploadedByTapatalk1364994510.660454.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X