اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
    من با سافاری کار نمیکنم پس از اون نظر مشکلی ندارم.حالا بعد از یه هفته یعنی دیگه نمیشه باهاش کار کرد و یا منظورتون این بود که بعد از مدت مجانیش فقط با سافاری نمیشه باهاش کار کرد و با اپلیکیشن ها کار میکنه؟
    قسمت دوم حرفهاتونم منظورتون سانس ور چی ها بود دیگه،درسته؟
    بله فقط با سافاري و مرورگرها كار نميكنه

Sent from my using Sincerity!

نظر

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
      من با سافاری کار نمیکنم پس از اون نظر مشکلی ندارم.حالا بعد از یه هفته یعنی دیگه نمیشه باهاش کار کرد و یا منظورتون این بود که بعد از مدت مجانیش فقط با سافاری نمیشه باهاش کار کرد و با اپلیکیشن ها کار میکنه؟
      قسمت دوم حرفهاتونم منظورتون سانس ور چی ها بود دیگه،درسته؟
      نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
      براي تشكر دكمه تشكر را بزن!

Sent from my using Sincerity!
      این گونه بحث ها کاملا خلاف قوانین سایت هست
      تاپیک جهت درخواست برنامه باز شده نه برای رفع مشکلات برنامه
      لطفا بحث رو ادامه ندید

با تشکر!

نظر

• سلام نرم افزار dishpointer را میخواستم قبلا داشتمش ولی الان دیگه هرچی میگردم نیست!اگه کسی بزاره ممنون میشم!

نظر

نوشته اصلی توسط shn.am نمایش پست ها
          سلام نرم افزار dishpointer را میخواستم قبلا داشتمش ولی الان دیگه هرچی میگردم نیست!اگه کسی بزاره ممنون میشم!
          satfindero دان کن از اونم بهتره .

نظر

• نوشته اصلی توسط shn.am نمایش پست ها
            سلام نرم افزار dishpointer را میخواستم قبلا داشتمش ولی الان دیگه هرچی میگردم نیست!اگه کسی بزاره ممنون میشم!
            خدمت شما نسخه ی پرو

نظر

• دوستان من ی برنامه میخوام شبیه اینستاگرام که دقیقا ف.ی.ل.ت.ر و افکتهای اونو داشته باشه،اینستا چون نسبتش 1:1 میشه از عکس میبره و بدردم نمیخوره...برنامه های دیگه ای هم بودن که افکتشون جالب نبود مثلا همین تغییر کنتراست با ی اشاره ک کیفیت عکس رو تغییر میده و عکس رو شارپ میکنه رو ندارن...ممنون میشم معرفی کنین
              ویرایش توسط kiachip : https://i-phone.ir/forums/member/76187-kiachip در ساعت 15-02-2013, 11:52 PM

نظر

• camera360 به نظر من عالیه
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

Kitcam

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

• سلام دوستان
                    من 2 تا برنامه نیاز دارم که میخوام آخرین ورژن و کاملا کرک شده باشن
                    چون از هر چا که گرفتم رو گوشی من کرش میکرد - آیفون 5 آی او اس 6.1
                    برنامه tapatalk و whatsapp
                    اخرین ورژن رو ممنون میشم لینک بدید

نظر

• ببخشید برنامه ای برای آیفون هست که بشه با اون با wifi سینک شد به کامپیوتر و اطلاعات رو فرستاد به کامپیوتر؟ البته به صورت فولدری چونکه ifile این کارو انجام میده اما فایل هارو باید دونه دونه گرفتشون و بصورت فولدری نمیشه!

نظر

• سلام ممنون میشم کرک این برنامه هارو با اخرین ورژن بزارید

fotor
                        ps express
                        ps touch
                        avplayer
                        cleartune
                        ویرایش توسط farzad_eve : https://i-phone.ir/forums/member/57231-farzad_eve در ساعت 17-02-2013, 11:16 PM

نظر

• سلام
                          یه برنامه دیدم که طرف گوشیشو گرفته بود جلو دهنش(به شکلی که اگر کسی روبروش وا میستاد صفحه نمایش گوشی جلو دهن و سیبیله طرفو میپوشوند) و وقتی صحبت میکرد یک انیمیشن لب و سیبیل حرکت میکرد

اگر میشناسین لطفا معرفی کنید
                          ممنون

نظر

• لینک دانلود نسخه کرک برنامه AVPlayer :

نظر

• سلام دوستان من برنامه airblue shairing رو میخوام لطفا راهنماییم کنید

- - - - - - - - - -

سلام دوستان من برنامه airblue shairing رو میخوام لطفا راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mmsh80 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

شما از این سایت http://www.fastget.cydiastore.ir/ می تونید بخرید.

نظر

صبر کنید ..
                                X