اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
    دوستان برنامه جايگزين viber چی پيشنهاد ميکنين؟
    چيزی که با gprs irancel جواب بده و حجمه زيادی در send و receve نداشته باشه
    مثلا skype برنامه خوبيه اما حجمه send و receve اش خيلی خيلی خيلی بالاست
    چرا خوده وایبرو استفاده نمیکنید واسه اکتیو نشدنش ؟؟؟

نظر

• واسه اکتیو کردن وایبر باید از قندشکن استفاده کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
        واسه اکتیو کردن وایبر باید از قندشکن استفاده کنیم
        نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
        چرا خوده وایبرو استفاده نمیکنید واسه اکتیو نشدنش ؟؟؟
        ن آقا اصلا نمیشه
        تو خوده سایت اصلی viber هم اعلام کرده
        برنامه ای میخام که برای اندروید هم باشه و مصرفش کم باشه ن مثل اسکایپ زیاااااد

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
          ن آقا اصلا نمیشه
          تو خوده سایت اصلی viber هم اعلام کرده
          برنامه ای میخام که برای اندروید هم باشه و مصرفش کم باشه ن مثل اسکایپ زیاااااد
          دوست گرامي tango هست مصرفشم خوبه!
          اگه ميخوايد تا لينك اپ استور بذارم برنامه مجانيه.

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

• خوب دوست عزیز منم می خوام بدونم برنامه ای هست یا نه دیگه ...
            شما که کارشناس این بخش هستی لطف کن بگو از کدوم بخش بپرسم که هم جواب بگیرم هم به شما بر نخوره ?

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
            دوست عزيز لطفا سوالتون رو در قسمت مربوط به خودش بيان كنيد. اين تايپيك درخواست برنامه هست.
            خوب دوست عزیز منم می خوام بدونم برنامه ای هست یا نه دیگه ...
            شما که کارشناس این بخش هستی لطف کن بگو از کدوم بخش بپرسم که هم جواب بگیرم هم به شما بر نخوره ?

نظر

• نوشته اصلی توسط pasha نمایش پست ها
              سلام
              گوشی من iphone4 (firmware 04.12.01) هستش. (version 5.1.1) (unluck factory )

وقتی خریده بودمش برای اینکه بتونم اینجا (turkey ) استفاده کنم دادم توش یه chip نصب کردن ... خیلی خوب هم کار میکرد. بعد که ورژنشو از 4.1.1 اوردم به 5 دیگه کار نکرد و نمیکنه ....

می خواستم ببینم می شه کاری کرد ?
              یه لینک هم پیدا کردم که میگه با 20 دلار انلاک میشه... می خواستم ببینم واقیعت داره یا نه ... Unlock iPhone 5, Factory Unlock iPhone 4, iPhone 4S
              ممنون
              شما نوشتی انلاک فکتوری. بعدش نوشتی با 20 دلار انلاک میشه پس گوشیتون لاک هست.

نوشته اصلی توسط pasha نمایش پست ها
              خوب دوست عزیز منم می خوام بدونم برنامه ای هست یا نه دیگه ...
              نه دوست عزیز به من بر نمیخوره اما طبق قوانین باید هر سوالی قسمت خودش پرسیده بشه. در هرصورت با این مشخصات گوشیتون لاک باید باشه
              در تایپیک زیر مطرح کنید تا کسی که اطلاع داشت جواب بده. با تشکر

آموزشهای آنلاک
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام دوستان
                این برنامه رو میخواستم https://itunes.apple.com/us/app/phot...434624320?mt=8
                https://itunes.apple.com/us/app/noir...429484353?mt=8
                ویرایش توسط ImanM9 : https://i-phone.ir/forums/member/24580-imanm9 در ساعت 10-02-2013, 02:37 AM

نظر

سلام دوستان،چند روز پیش رو گوشی یه دوستی قند شکن hotspot shield رو دیدم که نصب شده بود بدون پرداخت وجهی.میگفت دوستی که تو این چیزا وارده براش نصب کرده،جالبه وارد قند شکن که میشدی نمیشد تنظیماتی براش دید و با جستجویی که تو نت کردم معلوم شد که نصب میشه و نه تنظیم دستی.میخواستم ببینم آیا کسی با این برنامه به صورت کرک شده کار کرده و اگه اره باید به چه شکلی عمل بکنیم،در ضمن اگه مخالف قوانین بود لطف بزرگی هست که به صورت خصوصی و یا لینک آموزش به یه جای دیگه راهنماییم بکنید
                  من روی ۶۰۱ جیلبرک شده هستم
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                    سلام دوستان،چند روز پیش رو گوشی یه دوستی قند شکن hotspot shield رو دیدم که نصب شده بود بدون پرداخت وجهی.میگفت دوستی که تو این چیزا وارده براش نصب کرده،جالبه وارد قند شکن که میشدی نمیشد تنظیماتی براش دید و با جستجویی که تو نت کردم معلوم شد که نصب میشه و نه تنظیم دستی.میخواستم ببینم آیا کسی با این برنامه به صورت کرک شده کار کرده و اگه اره باید به چه شکلی عمل بکنیم،در ضمن اگه مخالف قوانین بود لطف بزرگی هست که به صورت خصوصی و یا لینک آموزش به یه جای دیگه راهنماییم بکنید
                    من روی ۶۰۱ جیلبرک شده هستم
                    ممنون
                    اپليكيشن را نصب بعد از قسمت ستينگ مورد manual را انتخاب كنيد بعد كه از طريق سافاري صفحه اي باز شد do it now رو بزن و پروفايل رو نصب كن و تمام!
                    از ستينگ بصورت دستي روشن خاموش ميشود

Sent from my using Sincerity!

نظر

فقط يادت باشه كه شايد دو سه روز اول بتوني از طريق اين برنامه با سافاري صفحات فيلتر شده رو باز كرد ولي با اپليكيشنها ميتوني كار كني فقط تو سافاري پيغام ميده كه خريداري كنيد

درضمن حالا كه فيلتر شكن رو دارن بصورت قانوني ميفروشن يعني خودشون ميبندن و خودشون ميفروشن چه لزومي داره پنهون كاري بشه من نميدونم!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ImanM9 نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        این برنامه رو میخواستم https://itunes.apple.com/us/app/phot...434624320?mt=8
                        https://itunes.apple.com/us/app/noir...429484353?mt=8

اینم دومین برنامه

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                          اپليكيشن را نصب بعد از قسمت ستينگ مورد manual را انتخاب كنيد بعد كه از طريق سافاري صفحه اي باز شد do it now رو بزن و پروفايل رو نصب كن و تمام!
                          از ستينگ بصورت دستي روشن خاموش ميشود

همین کار رو میکردم ولی چون browserchooser داشتم و کروم مرورگر پیش فرضم بود تنظیمات رو انجام نمیداد.با کپی کردن لینکش تو سافاری مشکل حل شد،ممنونم به هر حال

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                            همین کار رو میکردم ولی چون browserchooser داشتم و کروم مرورگر پیش فرضم بود تنظیمات رو انجام نمیداد.با کپی کردن لینکش تو سافاری مشکل حل شد،ممنونم به هر حال
                            براي تشكر دكمه تشكر را بزن!

نظر

فقط يادت باشه كه شايد دو سه روز اول بتوني از طريق اين برنامه با سافاري صفحات فيلتر شده رو باز كرد ولي با اپليكيشنها ميتوني كار كني فقط تو سافاري پيغام ميده كه خريداري كنيد

درضمن حالا كه فيلتر شكن رو دارن بصورت قانوني ميفروشن يعني خودشون ميبندن و خودشون ميفروشن چه لزومي داره پنهون كاري بشه من نميدونم!!!!!

من با سافاری کار نمیکنم پس از اون نظر مشکلی ندارم.حالا بعد از یه هفته یعنی دیگه نمیشه باهاش کار کرد و یا منظورتون این بود که بعد از مدت مجانیش فقط با سافاری نمیشه باهاش کار کرد و با اپلیکیشن ها کار میکنه؟
                              قسمت دوم حرفهاتونم منظورتون سانس ور چی ها بود دیگه،درسته؟

نظر

براي تشكر دكمه تشكر را بزن!

زدم که داداش

نظر

صبر کنید ..
                                X