اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راستی فکر میکنم bitesms خودش دلیوری رو هم برای شما انجام میده. البته ببینیدکه ورزن ساپورت گوشی شما با ساپورت bitesms هماهنگی داشته باشه. منظور فریمور شماست.اینم سورس cydia.mobile4persian.net
    ویرایش توسط Lovely 3g : https://i-phone.ir/forums/member/26607-lovely-3g در ساعت 24-09-2011, 04:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Lovely 3g نمایش پست ها
      البته ببینیدکه ورزن ساپورت گوشی شما با ساپورت bitesms هماهنگی داشته باشه. منظور فریمور شماست.اینم سورس cydia.mobile4persian.net
      ممنون یه دنیا

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
        ببخشید من بخش درخواست بازی رو تو انجمن هرچی گشتم پیدا نکردم
        اینجا هم کسی جوابمو نداد
        اگر امکانش هست لطف کنین راهنماییم کنیم
        بازم عذر میخوام
        http://www.i-phone.ir/forums/thread45560.html

نظر

• دنبال چه بازی میگردین؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Lovely 3g نمایش پست ها
            راستی فکر میکنم bitesms خودش دلیوری رو هم برای شما انجام میده. البته ببینیدکه ورزن ساپورت گوشی شما با ساپورت bitesms هماهنگی داشته باشه. منظور فریمور شماست.اینم سورس cydia.mobile4persian.net
            با دلیوری مشکلی ندارم از سورس sosiphone تونستم درستش کنم الانم کار میکنه فقط میخوام پیام هامو قفل کنم که کسی نتونه باز کنه .سورسی که دادین کار نکرد فکر کنم با ماله من سازگار نیستش بازم مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط hannibal_s نمایش پست ها
              دنبال چه بازی میگردین؟؟
              ممنون...ولی من خودم برای اینکه دنباله بازی بگردم این پست رو نزدم...
              sinaaboozari گفته بود تاپیک درخواست بازی رو پیدا نکرده...منم لینک شو براش گذاشتم!!
              همین...
              .
              .
              ولی حالا گفتین...من دنباله بازی Ramses II میگردم...ولی دنباله 1لینک بغیر از Fileape یا filedude می​گردم...چون حجم این بازی 45مگابایت هستش و این شیرینگ​ها وسطش قطع میکنن...اگه لینکی از Mediafire یا شیرینگی دارین که قطع نمی​کنه ممنون می​شم بزارین...
              ویرایش توسط omidr65 : https://i-phone.ir/forums/member/29309-omidr65 در ساعت 24-09-2011, 05:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
                Sinaaboozari گفته بود تاپیک درخواست بازی رو پیدا نکرده...منم لینک شو براش گذاشتم!!
                همین...
                .
                .
                ولی حالا گفتین...من دنباله بازی ramses ii میگردم...ولی دنباله 1لینک بغیر از fileape یا filedude می​گردم...چون حجم این بازی 45مگابایت هستش و این شیرینگ​ها وسطش قطع میکنن...اگه لینکی از mediafire یا شیرینگی دارین که قطع نمی​کنه ممنون می​شم بزارین...
                خودمم بعد از اینکه اون پست رو براتون فرستادم متوجه اشتباهم شدم:d

راستش من لینک دانلود این بازی رو دارم. دوتا لینکم هستش ولی از فایل ایپ و فایل دود هستش مدیافایرشو ندیدم جایی

نظر

• سلام دوستان. فایل دب یا سورس winterboard واسه 3.1.3 میخواستم. هم یه فایل دب که قبلا روی 4.2.1 نصب کرده بودم رو دارم و هم از سورس big bass نصب کردم اما واسه 3.1.3 جواب ندادن.
                  ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 24-09-2011, 07:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hannibal_s نمایش پست ها
                    با دلیوری مشکلی ندارم از سورس sosiphone تونستم درستش کنم الانم کار میکنه فقط میخوام پیام هامو قفل کنم که کسی نتونه باز کنه .سورسی که دادین کار نکرد فکر کنم با ماله من سازگار نیستش بازم مرسی
                    سورس که نباید مشکلی داشته باشه.اصلا تونستید سورسو اد کنید؟؟سورس با همه ی ایفون ها سازگاره.

نظر

• سلام
                      میخواستم ببینم برنامه ای هست که بشه call history رو بیشتر کرد ؟

نظر

• دوستان پست 249 فراموش شد!!!!!!!
                        (سلام دوستان. فایل دب یا سورس winterboard واسه 3.1.3 میخواستم. هم یه فایل دب که قبلا روی 4.2.1 نصب کرده بودم رو دارم و هم از سورس big bass نصب کردم اما واسه 3.1.3 جواب ندادن)

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          دوستان پست 249 فراموش شد!!!!!!!
                          (سلام دوستان. فایل دب یا سورس winterboard واسه 3.1.3 میخواستم. هم یه فایل دب که قبلا روی 4.2.1 نصب کرده بودم رو دارم و هم از سورس big bass نصب کردم اما واسه 3.1.3 جواب ندادن)
                          اینجا فقط مخصوص برنامه های appstore ه

سوال دارید در بخش سوالات و اگر درخواست برنامه از سیدیا دارید توی بخش معرفی و درخواست

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            دوستان پست 249 فراموش شد!!!!!!!
                            لطفا سوالتون رو اینجا مطرح کنید و پستتون رو از این تاپیک حذف کنید
                            http://www.i-phone.ir/forums/forum259.html

نظر

• نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
                              Sinaaboozari گفته بود تاپیک درخواست بازی رو پیدا نکرده...منم لینک شو براش گذاشتم!!
                              همین...
                              .
                              .
                              ولی حالا گفتین...من دنباله بازی ramses ii میگردم...ولی دنباله 1لینک بغیر از fileape یا filedude می​گردم...چون حجم این بازی 45مگابایت هستش و این شیرینگ​ها وسطش قطع میکنن...اگه لینکی از mediafire یا شیرینگی دارین که قطع نمی​کنه ممنون می​شم بزارین...
                              اینجا تاپیک درخواست برنامه هست نه بازی.لطف کنید و پست غیر مرتبط ندید.

نظر

• دوستان یه برنامه یاهو مسنجر که با 3.1.3 متناسب باشه رو میخواستم . ممنون میشم واسم بزارین

نظر

صبر کنید ..
                                X