اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

"سامانك" بانك سامان آپديت شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
    دقيقا !!
    اين كه چند بار بزنيم ٢٤ ساعت بسته ميشه خيلي مسخرس .
    این باگ نیست بلکه به خاطر امنیت کاربر و جلوگیری از سوء استفاده دیگر اشخاص هست و اکثر بانکها و حسابهای اینترنتی مثل نت بانک هم به همین روش عمل میکنند. اگر این محدودیتها گذاشته نشده بود با یه سری تجهیزات و نرم افزارهای هک میتوان به رمز دسترسی پیدا کرد . شما اگر رمزها را به خاطر داشته باشید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد مگر اشتباه تایپی تا سه بار هم که فرصت دارید .شما میتوانید برای جلوگیری از دسترسی دیگران اپلیکیشن را کاملا" ببندید. یا آنرا در پوشه ای قرار دهید یا اگر دیوایس شما جیلبریک شده آنرا مخفی یا رمز بگذارید.البته اگر نت بانک را هم فعال کرده باشید از آن روش هم میتوان به حساب دسترسی پیدا کرد.
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 14-10-2013, 05:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
      این باگ نیست بلکه به خاطر امنیت کاربر و جلوگیری از سوء استفاده دیگر اشخاص هست و اکثر بانکها و حسابهای اینترنتی مثل نت بانک هم به همین روش عمل میکنند. اگر این محدودیتها گذاشته نشده بود با یه سری تجهیزات و نرم افزارهای هک میتوان به رمز دسترسی پیدا کرد . شما اگر رمزها را به خاطر داشته باشید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد مگر اشتباه تایپی تا سه بار هم که فرصت دارید .شما میتوانید برای جلوگیری از دسترسی دیگران اپلیکیشن را کاملا" ببندید. یا آنرا در پوشه ای قرار دهید یا اگر دیوایس شما جیلبریک شده آنرا مخفی یا رمز بگذارید.البته اگر نت بانک را هم فعال کرده باشید از آن روش هم میتوان به حساب دسترسی پیدا کرد.
      دوست عزيز؛
      دقيقا اين يك باگ محسوب ميشه و چيز ديگه اي نيست...
      اون چيزي را كه شما مي گيد براي امنيت و جلوگيري از سوء استفاده اشخاص هست روي يك ip اين كار را مي كنند نه اينكه يكي توو اصفهان شماره مشتري منو داشته باشه و صبح به صبح بياد و اينترنت بانك من رو از كار بيندازه...
      الان شما به نت بانك ملت يا تجارت يا ... تشريف ببريد. اگر سه بار اشتباه بزنيد (يا پنج بار در برخي بانك ها) سيستمي كه داريد باهاش كار مي كنيد يا اون ip بخصوص بلاك ميشه نه كل شماره مشتري!!!
      شايد نشه اسم اين را باگ گذاشت، بايد اسمش رو افتضاح گذاشت دوست خوبم!

نظر

"سامانك" بانك سامان آپديت شد!

من وقتي براي اولين بار سامانك باز ميكنم تو قسمت اسم اپراتور ميزنه AT&T بعد سريع عوض ميشه.
        دوستان كسي اين مشكل داره؟
        iPhone 4 iOS 7.0.2
        ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 15-10-2013, 12:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
          دوست عزيز؛
          دقيقا اين يك باگ محسوب ميشه و چيز ديگه اي نيست...
          اون چيزي را كه شما مي گيد براي امنيت و جلوگيري از سوء استفاده اشخاص هست روي يك ip اين كار را مي كنند نه اينكه يكي توو اصفهان شماره مشتري منو داشته باشه و صبح به صبح بياد و اينترنت بانك من رو از كار بيندازه...
          الان شما به نت بانك ملت يا تجارت يا ... تشريف ببريد. اگر سه بار اشتباه بزنيد (يا پنج بار در برخي بانك ها) سيستمي كه داريد باهاش كار مي كنيد يا اون ip بخصوص بلاك ميشه نه كل شماره مشتري!!!
          شايد نشه اسم اين را باگ گذاشت، بايد اسمش رو افتضاح گذاشت دوست خوبم!
          1. چرا شخص دیگری به شماره مشتری شما دسترسی پیدا کند مگه شماره مشتری فقط مختص هر شخص نیست در ضمن برای کارت به کارت هم نیاز به این شماره نیست مگر آنکه بر اثر بی دقتی این شماره دست کسی بیفته .
          2.این نسخه برای موبایل ساخته شده که یعنی شما هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید, بتوانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید . که در اینجا بلاک کردن ip برای ورود غیر مجاز افراد فایده ای نداره چون این فرد میتونه با ip دیگر یا مثلا" در کافی نت این کار را انجام بده اتفاقا" این حالتی که اشاره کردید که در صورت بلاک ip از ip دیگر اینکار را انجام بدهید یعنی امنیت پایینی داره . پس بهترین راه محدود کردن شماره مشتری شماست .
          3.اگر واقعا" این مشکل را دارید که شخص دیگری میخواهد وارد حساب شما شود به بانک مراجعه فرمایید . و اگر این مشکل را ندارید جای نگرانی نیست .من تقریبا" 2 ساله استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم.
          ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 14-10-2013, 11:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
            1. چرا شخص دیگری به شماره مشتری شما دسترسی پیدا کند مگه شماره مشتری فقط مختص هر شخص نیست در ضمن برای کارت به کارت هم نیاز به این شماره نیست مگر آنکه بر اثر بی دقتی این شماره دست کسی بیفته .
            2.این نسخه برای موبایل ساخته شده که یعنی شما هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید, بتوانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید . که در اینجا بلاک کردن ip برای ورود غیر مجاز افراد فایده ای نداره چون این فرد میتونه با ip دیگر یا مثلا" در کافی نت این کار را انجام بده اتفاقا" این حالتی که اشاره کردید که در صورت بلاک ip از ip دیگر اینکار را انجام بدهید یعنی امنیت پایینی داره . پس بهترین راه محدود کردن شماره مشتری شماست .
            3.اگر واقعا" این مشکل را دارید که شخص دیگری میخواهد وارد حساب شما شود به بانک مراجعه فرمایید . و اگر این مشکل را ندارید جای نگرانی نیست .من تقریبا" 2 ساله استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم.

البته من احساس مي كنم شما مطالب بالا را با دقت نخونديد!
            عنوان شد "نت بانك" نه "موبايل بانك"
            اگر شماره مشتري هم قرار بود كه به صورت محرمانه باشه كه به اين راحتي در اختيار همگان و بدون رمز نويسي بانك ارايه نمي داد كه...
            كافيه شما موقعي كه داريد وارد نت بانك تون ميشيد يكي بالا سر شما باشه و در كادر شماره مشتري ببينه شما چي مي نويسيد (كه اكثرا دوستان عزيز در بانك هم شماره موبايل را پيشنهاد مي دهند براي "شماره مشتري")
            پس با توجه به اين توضيحات و امكان در دسترس بودن "شماره مشتري" به راحتي مي شود فهميد كه امكان سوء استفاده از اين قضيه هست...

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              خوب بعد از اینکه نصب کرد همون ورژن قبلی رو بدون باز کردنش از اپ استور آپدیت کنید و بعد اون باز کنید.
              این روش جواب داد
              کار میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                این روش جواب داد
                کار میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                دوست عزيز
                مشكلاتي را كه در بالا خونديد با آپديت به ورژن جديد حل شد...
                اون پست قديم بود كه مشكل داشت
                به آخرين ورژن آپديت كنيد با iOS7 همخواني وجود دارد...

نظر

دوستان من امروز رفتم و پسورد اپ سامانک رو گرفتم ولی وقتی شماره مشتری و رمز رو میزنم میگه شماره کارت یا سپرده درست نیست!!
                  کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                    دوستان من امروز رفتم و پسورد اپ سامانک رو گرفتم ولی وقتی شماره مشتری و رمز رو میزنم میگه شماره کارت یا سپرده درست نیست!!
                    ممكنه اختلاله خود سامانك باشه. يكي دو ساعت ديگه امتحان كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                      ممكنه اختلاله خود سامانك باشه. يكي دو ساعت ديگه امتحان كنيد.
                      من همين الان بدون مشكل وارد شدم.
                      با دقت بزنيد شايد اشتباه كرديد؟!

نظر

نه مطمئنم درست میزنم إخه موقعی که رمز رو اشتباه بزنی میگه رمزت اشتباهه ولی این میگه شماره کارت درست نیست!!
                        نمیدونم شاید طول میکشه تا فعال بشه برام

نظر

نه مطمئنم درست میزنم إخه موقعی که رمز رو اشتباه بزنی میگه رمزت اشتباهه ولی این میگه شماره کارت درست نیست!!
                          احتمالش هست چون الان بنده بدون مشکل موجودی گرفتم و انتقال وجه انجام دادم .

نظر

سلام دوستان کسی میدونه چرا این نرم افزار از اپ استور برداشته شده؟؟؟؟؟؟

نظر

یه مشکلی که اکثر موبایل بانکها دارن اینه که بعد از آپدیت اطلاعات بعضی از مشتریان رو نمیشناسه.تجربه نشون داده آپدیت نکنید بهتره

Sent from iPhone 4S

نظر

چرا توی اپ استور نیست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X