اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جمع بندی دیکشنری wedict و گلاسری ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعد 2-3 ماه کار بلاخره
    دیکشنری فارسی به انگلیسی حرفه ای با ترجمه کلمات انگلیسی به صورت هم زمان ویرایش بابیلون 2400000 کلمه و تمام رنگی !
    Persian To English Advanced.bgl - 4shared.com - online file sharing and storage - download

نظر

دوست عزیز اول ازت تشکر می کنم بابت برنامه خوبی که معرفی کردی

و یه سوال هم ازت داشتم

راهی هست که بشه گلسری های بابیلون رو تبدیل و در این برنامه استفاده کرد

نظر

دوستان من خيلي وقته دنبال ديكشنري فرانسه به فارسي و بالعكس ميگردم و شديداً احتياج دارم
        اگه دوستان كسي سراغ داره ممنون ميشم معرفي كنه، كمك بزرگي ميكنيد
        ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط boby2418 نمایش پست ها
          دوستان من خيلي وقته دنبال ديكشنري فرانسه به فارسي و بالعكس ميگردم و شديداً احتياج دارم
          اگه دوستان كسي سراغ داره ممنون ميشم معرفي كنه، كمك بزرگي ميكنيد
          ممنونم
          عزیز پست 4 بخون فرانسه هم داره

نظر

لینک گلاسری 200 هزار کلمه ای برای آیفون مشکل داره.

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
              عزیز پست 4 بخون فرانسه هم داره
              بله ولي متاسقانه نتونستم wedict رو دانلود كنم فكر كنم لينكش خرابه

نظر

با استاردیک مثل لینوکس تو مک نمیشه متن رو اسکن کرد ؟
                یعنی با ماوس رو نوشته بری و معنیش باز بشه ؟

نظر

با تشکر از پست بسیار مفید و ارزنده شما.

سوالی در باره برنامه AEPD داشتم. از apptrackr که دانلود میکنم در iphone 4.2.1 بسته میشه. آیا شما با این برنامه کار کردین.
                  در باره دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی مثل longman و یا Oxford کمکی ممکنه بفرمایید.

نظر

بابت معرفی برنامه واقعا ممنونم . کار بسیار با ارزشی هست که فقط با زدن یه کلید تشکر نمیشه زحمات دوستان رو جبران کرد .
                    من خیلی وقت هست که دنبال یه دیکشینری فارسی به فارسی هستم اگه راهنمائیم کنید خیلی ممنون میشم .

نظر

Dictionary Universal 3.1

ضمن تشکر از آقا رضا، من به دوستان یک انتخاب دیگه هم می خواهم معرفی کنم. برنامه Dictionary Universal نسخه ۳.۱ مزیت اصلی این برنامه حجم کم حدود ۶۰۰ کیلوبایت و سرعت بالای آن در جستجو می باشد

لینک آیتیونز
                      Dictionary Universal for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

لینک دانلود برنامه کرک شده

دیتابیس های این دیکشنری هم همانهایی هستند که آقا رضا زحمت کشیدند و از طریق آیتیونز می توانید به برنامه منتقل کنید.

اما یک تفاوت دیگه اینکه اگه شما بخواهید تلفظ کلمات رو هم داشته باشید فایلهای زیر را دانلود کنید. فایل های صوتی باید با پسوند zip*(خیلی مهم) فشرده شوند و سپس با آیتیونز به برنامه منتقل شود.
                      دیکشنری لانگمن

فایل صوتی دیکشنری لانگمن تلفظ انگلیسی
                      فایل صوتی دیکشنری لانگمن تلفظ امریکایی

نظر

دوستان عزیز، گلاسری انگلیسی به انگلیسی برای آیفون رو می خواستم.

نظر

Colordict files.rar
                          یه حدود 64 مگ دیکشنری هایی که احساس کردم به درد بخوره!....
                          با wedict یا همون Dictionary Universal ازشون استفاده کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط daneshbod نمایش پست ها
                            ضمن تشکر از آقا رضا، من به دوستان یک انتخاب دیگه هم می خواهم معرفی کنم. برنامه dictionary universal نسخه ۳.۱ مزیت اصلی این برنامه حجم کم حدود ۶۰۰ کیلوبایت و سرعت بالای آن در جستجو می باشد

لینک آیتیونز
                            dictionary universal for iphone, ipod touch, and ipad on the itunes app store

لینک دانلود برنامه کرک شده

دیتابیس های این دیکشنری هم همانهایی هستند که آقا رضا زحمت کشیدند و از طریق آیتیونز می توانید به برنامه منتقل کنید.

اما یک تفاوت دیگه اینکه اگه شما بخواهید تلفظ کلمات رو هم داشته باشید فایلهای زیر را دانلود کنید. فایل های صوتی باید با پسوند zip*(خیلی مهم) فشرده شوند و سپس با آیتیونز به برنامه منتقل شود.
                            دیکشنری لانگمن

فایل صوتی دیکشنری لانگمن تلفظ انگلیسی
                            فایل صوتی دیکشنری لانگمن تلفظ امریکایی
                            سلام و تشکر
                            فایل تلفظ آمریکایی انگار دیگه رو مدیا نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
                              Colordict files.rar
                              یه حدود 64 مگ دیکشنری هایی که احساس کردم به درد بخوره!....
                              با wedict یا همون Dictionary Universal ازشون استفاده کنید!
                              یه سوال: من mdict دارم. فایلایی که برای Dic Universal نوشته شدن رو میتونم رو mdict ببینم و بشنوم؟ (مثلا همین تلفظای لانگمن توی پست بالایی)؟ برعکسش چطور؟
                              سپاس

نظر

سلام
                                اين ديكشنري WeDict Pro در اپ استور ديگه رايگان نيست آيا برنامه رايگاني براي دستگاههاي جيلبريك نشده وجود دارد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X