اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره قبل از خريد اپليكيشن ديكشنري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره قبل از خريد اپليكيشن ديكشنري

سلام
    برا خويد ديكشنري انگليسي به فارسي و بالعكس كودوم مورد بهترين انتخاب ميتونه باشه؟
    AEPD?

یا
    Persionary

برا ديكشنري انگليسي لانگمن رو انتخاب كنم يا اكسفورد سطح پيشرفته؟
    اگه پيشنهاد ديگري هم داشتين برا موارد بالا ممنون ميشم با ذكر دليل بفرمايين.
    Longman Adanced American Dictionary

یا

آکسفورد:

مديران محترم اگر تاپيك در مكان نامناسب باز شده لطفا انتقال دهيد

باتشكر
    ویرایش توسط iaraz : https://i-phone.ir/forums/member/83395-iaraz در ساعت 10-02-2013, 02:12 AM

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
    سلام
    برا خويد ديكشنري انگليسي به فارسي و بالعكس كودوم مورد بهترين انتخاب ميتونه باشه؟
    aped? يا...
    برا ديكشنري انگليسي لانگمن رو انتخاب كنم يا اكسفورد سطح پيشرفته؟
    اگه پيشنهاد ديگري هم داشتين برا موارد بالا ممنون ميشم با ذكر دليل بفرمايين.

مديران محترم اگر تاپيك در مكان نامناسب باز شده لطفا انتقال دهيد
    باتشكر
    سلام دوست عزيز
    برنامه هايي كه نام بردي از بهترينها هستند.
    اكسفورد خوب برنامه مرجع و خيلي تكميلي هستش!
    لانگمن يكسري قابليتهاي اضافه داره كه يادگيري كاربر رو آسونتر ميكنه ، انواع patern , voice , example و ...
    به هر حال جفتشون خوب هستند!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
    ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 10-02-2013, 01:54 AM

نظر

من لانگمن داشتم عالي بود واسه فارسي هم aepd محشره.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        من لانگمن داشتم عالي بود واسه فارسي هم aepd محشره.

من رشته تخصصیم زبان هستش من والا موندم بین لانگمن و اکسفورد(15 دلار اختلاف قیمت دارن).دلیل انتخاب شما برا لانگمن چی بوده عزیز؟
        دیکشنری Persionary ضعیفتر از AEPD هستش؟

نظر

امشب قصد خرید دارم ممنون میشم راهنماییم کنین!
          در ضمن دوستان اگه ایمیل نویسنده aepd رو داشتن ممنون میشم بگین باهاشون ایمیلی راجع به مساله ی مهمی مکاتبه کنم

نظر

به نظر من aepd خيلي كامله من تخصصي رو ديكشنري كار نكردم اما اكثر برنامه هارو داشتم اينتر فيس aepd هم زمين تا اسمون با بقيه فرق داره.
            اما لانگمن رو من نخريدم هديه بهم دادن كه اونم عالي بود همراه با عكس و برخي كلمات هم با نشون دادن فيلم معني رو ميرسوند به همراه مثال هاي كامل و تلفظ امريكايي و انگليسي تجربه شخصي من از اين دو ديكشنري فوق العاده بود.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
              به نظر من aepd خيلي كامله من تخصصي رو ديكشنري كار نكردم اما اكثر برنامه هارو داشتم اينتر فيس aepd هم زمين تا اسمون با بقيه فرق داره.
              اما لانگمن رو من نخريدم هديه بهم دادن كه اونم عالي بود همراه با عكس و برخي كلمات هم با نشون دادن فيلم معني رو ميرسوند به همراه مثال هاي كامل و تلفظ امريكايي و انگليسي تجربه شخصي من از اين دو ديكشنري فوق العاده بود.

Sent from my ipad 4 using tapatalk
              ممنون از توضیحتون دوستم
              آسا تابحال سابقه اشته نویسنده این برنامه aepd تخفیف هم بدن ؟

نظر

نه تا حالا تخفیف نخورده

نظر

Longman خیلی کامل هست! هم تلفظهارو بصورت کامل داره! فقط یکمی باگ داره هر از گاهی crash میکنه! Longman را بخر و دیکشنری Fastfdic را هم بصورت رایگان بگیر : https://itunes.apple.com/us/app/fast...435187511?mt=8
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

لانگمن رو به خاطر دارابودن مثال و تلفظ جملات ونکات گرامری و... خریدم
                    دیکشنری aepd رو میخرم با اینکه نویسندش اصلا به یوزرش احترام نمیزاره و جواب نمیده ولی چون لازم دارم این همه پولو براش میدم !

نظر

Aepd واقعا گرونه با این وضع دلار

نظر

persionary دایره لغاتش فوق العاده کم هست! اما aepd خیلی عالیه!

نظر

لانگمن که گزینه اوله و حتی همون روزی که ایفون خریدم اولین خریدم لانگمن سی دلاری بود و بنظرمن از اکسفورد خیلی بهتره
                          ولی این لانگمن چند مدت بود که از اپل استور حذف بود مگه برگشته به اپل استور

نظر

من هم لانگمن را خریدم هم اکسفورد، جالب اینکه هر دو برنامه با هم و به یک شکل اپدیت می شوند مثلا تو آخرین اپدیت هر دو به پشتیبانی ایکلود مجهز شدن
                            به طور صریح لانگمن را پیشنهاد می کنم، لانگمن خیلی بهتره به هیچ عنوان شک نکن چون لانگمن هم تلفظ امریکن داره هم بریتیش، ولی اکسفورد فقط بریتیش هستش، راستی لانگمن راهنمای تصویری هم در مورد بعضی لغات داره
                            برای دیکشنری فارسی هم AEPD را پیشنهاد نمیکنم چون گزینه بهتر یعنیPERSIAN FARSI DICTIONARY BOX وجود داره که مجانی هست و با هزینه اندک می توان به نسخه پریمیوم ارتقا پیدا کرد
                            البته اینترفیس خیلی ضعیفی داره ولی کلا از AEPD بهتره

نظر

بدون شک لانگمن بهتره
                              درضمن این آقای فرزاد راشوند اصلاً به یوزر احترام نمیگذارد

Tapatalk
                              -------------
                              نوشته اصلی توسط f0x

نظر

صبر کنید ..
                              X