اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیکشنری معروف و حرفه ای ldoce

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیکشنری معروف و حرفه ای ldoce

سلام و درود
    دوستان حتما این دیکشنری را می شناسید می تونم بگم یکی از بهترین اپلیکیشن هاست که حتی با قیمت گرانش ارزش خریدن را دارد چه بسا شما هم رشته شما هم زبان خارجی باشه که دیگر چه بهتر

اما من امروز خواستم این اپ را دوباره دانلود کنم ( من 3 سال پیش این اپ را خریده بودم ) که روی دیوایس جدیدم بریزم که گویا در اپ استور آمریکا نیست و در اپ استور جای دیگری رفته
    بنده اکانتم ماله آمریکاست و لایسنش را از پیش خریدم و روی آیفون 3gs نصب بود این اواخر هم آپدیت کردم اما الان برای ایفون 5 می خوام دانلود کنم و در سیستم هم نیست (جیلبریک اینا هم مخالفم تا حالا 380 دلار برنامه روی اکانتم هست ) اما ای یکی از برنامه هایی که واقعا برام مهمه یعنی هر دقیقه استفاده می کنم حتا توی پیاده روی !!!

ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری دریافتش کنم
    کسی می دونه دوباره به اپ استور امریکا بر می گرده یا خیر ؟

شاد باشید

مگه توي لايبرري آيتونزتون نيست؟!
    من وقتي اينجوري ميشه توي گوگل سرچ مي كنم بعد view in itunes ميزنم بعد پيغام ميده كه توي اپ ستور امريكا نيست ولي معمولا گزينه ي switch store مياد كه مشه باهاش از اپستور ديگه دانلود كرد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

نه متاسفانه برنامه روی سیستم نیست اما روی گوشی بود و همین چند ماه پیش حتی آپدیتش هم کردم

دوست من دقیقا من هم سرچ کردم و وقتی وارد آیتونز شد گفت در آمریکا نیست اما گزینه switch store نیومد و این مورد را هم خودم شک دارم که اگر استورم را عوض کنم بلایی سر دیگر برنامه هام می آید یا خیر و مورد دیگر من الان در اکانتم 50 دلار پول دارم که فکر کنم مشکلی در عوض کردن استور باشه
      اگر تجربه دارید خوشحال می شم من را راهنمایی کنید همچنین دیگر دوستان

شاد باشید

نظر

من چند بار به اپ ستور uk سويچ كردم تا حالا برام مشكل پيش نيومده!
        فردا راههاي تماس با سازندش رو جستجو مي كنم ...

ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 15-01-2013, 05:03 AM

نظر

پول هم در اکانتتون بوده ؟
          در لایسنس دیگر برنامه های که خریدید هم مشکلی بوجود نیومده ؟
          ممنون میشم
          چون این دیکشنری برای من ارزش بالایی داره و من زمانی که 35 دلار بود خریدم اما الان نمی تونم روی گوشیه جدیدم داشته باشمش

نظر

بله بوده ولي يادم نمياد بعد از سويچ اپ خريدم يا نه!
            يادمه چند وقته پيش اين اپ تخفيف خورده بود شده بود ٢٠$ فكر كنم، حيف پول نداشتم كه بخرم!
            بنظرم صبر كنين دوستان هم نظرشونو بگن!

نظر

حتما باز هم از همیاری شما در این پاسی از شب سپاسگذارم

شاد و سربلند باشید

نظر

من هم توی تخفیف های کریسمسLongman Advance American را خریدم https://itunes.apple.com/en/app/long...318583937?mt=8
                هم ورژن کاملش را که شما الان میگید توی Appstore نیست! https://itunes.apple.com/us/app/long...316133247?mt=8
                بهترین دیکشنری هست از لحاظ کامل بودن، اما فوق العاده برنامش باگ داره! خیلی crash میکنه! خیلی هنگ میکنه! و ... اینقدر که فقط من ۵ تا ایمیل زدم به پشتیبانی که این دیگه چیه!
                و من حدس میزنم اونا فعلا از فروش برش داشتن تا درستش کنن! چون خیلی ها مثل من توی تخفیف خوردن خریدن و بیشتر با اعتراضات روبرو شدن! واقعا خیلی برنامه پر باگ ، اما بسیار کامل هست!
                مطمین هستم بخاطر باگهای بسیار زیاد فعلا از فروش خارجش کردن و دوباره میاد روی Appstore.
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

درسته دوست من
                  حالا این اپلیکیشن فکر کنم در استور دیگه هست مثلا انگلستان ؟ اگر بله می توان از اون استور دانلود کنم ؟
                  اگر می شه من توی اکانتم 50 دلار پول دارم اگر استورم را عوض کنم مشکلی پیش نمی آید مشکلی برای برنامه های که خریدم پیش نمی اید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
                    درسته دوست من
                    حالا این اپلیکیشن فکر کنم در استور دیگه هست مثلا انگلستان ؟ اگر بله می توان از اون استور دانلود کنم ؟
                    اگر می شه من توی اکانتم 50 دلار پول دارم اگر استورم را عوض کنم مشکلی پیش نمی آید مشکلی برای برنامه های که خریدم پیش نمی اید ؟
                    نمیتونی عوض کنی Store را تا وقتی اعتبارتون 0 نشده متاسفانه!

نظر

يعني شما الان برنامه رو رو ايفون ٣ جي اس داريدش ؟

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                        نمیتونی عوض کنی Store را تا وقتی اعتبارتون 0 نشده متاسفانه!
                        در ادامه حرف احسان جان بعد از انتقال استور در صورت صفر بودن حساب تمام برنامه های خریداری شده از حسابتون پاک میشه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                          يعني شما الان برنامه رو رو ايفون ٣ جي اس داريدش ؟
                          بله دوست من ورژن آخر را دارم و روان و بدون هیچ مشکلی کار می کنه اما خواستم روی آیفون 5 هم داشته باشم که دیدم در استور نیست دوباره دانلود ککنم و این برانامه یکی از برنامه هایی است که بنده هر روز چند ساعت باهاش کار می کنم میشه گفت بیشتر از خود شمارهگیر تلفن

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          در ادامه حرف احسان جان بعد از انتقال استور در صورت صفر بودن حساب تمام برنامه های خریداری شده از حسابتون پاک میشه

این که خیلی بده من 380 دلار فقط برنامه دارم که اکثرشون برام مهم و حیاتی هستند !

اگر من یه اپل آیدی دیگه بسازم د استور دیگری و از آنجا دانلود کنم در صورتی که همه اپلیکیشن هام با یه آی دی دیگه در امریکا خریداری شده اند مشکلی بوجود می آید ؟
                          کسی ایمیل سازنده این اپلیکیشن را نداره ؟ آخه یعنی هیچ تعهدی نسبت به کسانی که اپ را خریداری می کنند ندارند ؟!!!!

نظر

خوب شما اگر روی 3gs دارید! چرا همون را روی 5 هم نمیریزید؟

اگر یک Apple ID برای US بسازید مشکل پیش نمیاد، اما کلا اعصاب خورد کن میشه! مدام برای update کردن برنامه ها باید change store کنی! و ...
                            این برنامه را هم شخص نساخته! یک شرکتی ساخته که کلا بیشتر فعالیتش دیکشنری هست!

** اگر اشتباه نکنم شما میتونید برید داخل Purchased توی iTunes و از اونجا دانلود کنید، اگر قبلا خردیدش! فکر کنم از اونجا remove نمیشه!

اما بازم جای سوال هست! شما اگر فایل ipa را دارید! همون را روی 5 بریزید!

نظر

ايفون ٣جي اس رو وصل كنيد به ايتيونز كليك راست كنيد رو اسمش transfer purchases رو بزنيد فايلش مياد تو ايتيونز همون رو بريزيد رو ايفون ٥ .

نظر

صبر کنید ..
                              X