اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

CineXPlayer برای آیفون ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• CineXPlayer برای آیفون ریلیز شد

CineXPlayer یکی از پیلیر های محبوب در ipad هست که اکثر فرمت های ویدیویی رو ساپورت می کند
    خبر خوشحال کننده این است که این برنامه برای آیفون نیز ریلیز شد و هم اکنون با قیمت 1.99$ در آیتونز موجود میباشد

لینک آیتونز

در ضمن این برنامه MKV, AC3 رو ساپورت نخواهد کرد
    به امید روزی که شاهد vlc در آیفون باشیم
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

ضمن تشكر از معرفي برنامه فوق، من دنبال يك player براي آيفونم هستم كه نسبتا كاملتر از بقيه باشه , وبتونه اكثر فرمت ها را ساپورت كنه بنظر شما كداميك از player موجود كارايي
    بهتري داره ؟
    آِيا شما اين برنامه را پيشنهاد مي كنيد؟

نظرتون راجع به yx flash چي هست كه اخيرا در سايت معرفي شد؟

نظر

البته توی توضیحاتش اینو گفته
      Compatible with iPhone and iPod touch. Requires iOS 4.1 or later.
      پس فعلا

نظر

این فرمت MKV مگه چقدر سخته که یا اضافه نمیکنن به برنامه هاشون....یا اضافه میکنن هم درست کار نمیکنه...این که کلا نمیخونه MKV رو....اون YXflash هم که میخونه همش فریم فریم میشه یا مشکل صدا داره ....نمیدونم چرا درستش نمیکنن...

نظر

چون MKV فرمت فوق فشردست و به رم و پردازش بسیار قوی نیاز داره.یک مثال میزنم که متوجه شی:
          ببین فرضا فیلمی HD 1080p با فرمت Mkv حجمی حدود 6-4 گیگ رو شامل میشه.حالا همین فیلم با همین رزولشن و همین فریم در فرمت MP4 چیزی حدود 18 گیگا بایت فضا رو شامل میشه.!!!!!!
          در حال حاضر آیفون در پخش avi هم مشکل داره،چه برسه به mkv!!!

نظر

همین cpu و رمی که ایفون 3GS داره همون رو هم N900 نوکیا داره....دقیقا مثل هم هستن....N900 بدون هیچ گونه فریم فریم شدن یا لگ یا تاخیر به صورت فوق العاده MKV رو پخش میکنه ولی 3GS اصلا یا نشون نمیده یا فقط صدا داره تصویر نداره یا حرکت اهسته هست!!

به نظر من مشکل از چیز دیگه ای هست....

نظر

من , هم با Oplayer و هم باyxflash يك فيلم با فرمت mkv كه 4GB و720P
              است ديدم كه البته سرعت پخش پايينه .

نظر

mplayer هم به خوبی پخش می کنه
                اما واسه فریمور ۴ آپدیت نشوده

نظر

زمانی که vlc ریلیز شد تو توضیحاتی که داده این بود که برنامه نویسان vlc روی آیفون هم دارن تست می کنن
                  vlc دیگه تمامی فرمت ها رو پخش می کنه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط Mazi_z نمایش پست ها
                    همین cpu و رمی که ایفون 3GS داره همون رو هم N900 نوکیا داره....دقیقا مثل هم هستن....N900 بدون هیچ گونه فریم فریم شدن یا لگ یا تاخیر به صورت فوق العاده MKV رو پخش میکنه ولی 3GS اصلا یا نشون نمیده یا فقط صدا داره تصویر نداره یا حرکت اهسته هست!!

به نظر من مشکل از چیز دیگه ای هست....
                    n900 بماند من یه 5700express music داشتم (اگه گوشی رو نمیشناسین مال سه سال پیشه و پردازندش arm7در حالی که iphone 3gs پردازندش cortex A8 که تقریبا 6برابر قویتره) اون هم صدای mkv رو درست پخش میکرد هم تصویر (تقریبا 32fps ) ولی 3gs نه صدا درسته نه تصویر حتی ipod 3g که فرکانس پردازندش از 3gs بیشتره اونم درست پخش نمی کنه احتمالا دلیلش هم تفکیک پذیری ببیشتر صفحه نمایش آیفون باشه که پردازش بیشتری لازم داره تا تصاویر تو اون تفکیک پذیری تولید بشه
                    ویرایش توسط babak_eivazi : https://i-phone.ir/forums/member/13728-babak_eivazi در ساعت 01-10-2010, 09:59 PM دلیل: املا

نظر

کاملا واضح دلیل اصلیش این که خود اپل علاقه ای به این MKV نداره و چندان دلش نمیخواد MKV روی محصولاتش رایج بشه. تا سه ماه قبل که هیچ برنامه ای رو توی Apple Store نمیتونستی پیدا کنی که avi رو حتی بخونه چه برسه به mkv و الان هم اکثر برنامه ها این مشکل دارند.

ولی کلا من با Oplayer راضی هستم و تمام فیلم هام رو میبینیم فقط بعضی وقت ها صدا از تصویر جلو میزنه که یک گزینه تو تنظیماتش داره وقتی بزنی یک کم تو صحنه های سنگین کند میشه ولی این مشکل رو بر طرف میکنه.

نظر

اگه core player واسه ايفون بياد ديگه عالى مي شه
                        با core player تو nokia e90 فيلم با فرمت avi مي ديدم مثل بنز

نظر

نوشته اصلی توسط babak_eivazi نمایش پست ها
                          n900 بماند من یه 5800express music داشتم (اگه گوشی رو نمیشناسین مال سه سال پیشه و پردازندش arm7در حالی که iphone 3gs پردازندش cortex A8 که تقریبا 6برابر قویتره) اون هم صدای mkv رو درست پخش میکرد هم تصویر (تقریبا 32fps ) ولی 3gs نه صدا درسته نه تصویر حتی ipod 3g که فرکانس پردازندش از 3gs بیشتره اونم درست پخش نمی کنه احتمالا دلیلش هم تفکیک پذیری ببیشتر صفحه نمایش آیفون باشه که پردازش بیشتری لازم داره تا تصاویر تو اون تفکیک پذیری تولید بشه
                          تفکیک پذیری N900 برابر با 800x640 هست و تفکیک پذیری 3GS برابر با 320x480 هست که میبینید N900 خیلی هم بیشتر هست ولی باز هم مشکلی نداره...

کاملا واضح دلیل اصلیش این که خود اپل علاقه ای به این MKV نداره و چندان دلش نمیخواد MKV روی محصولاتش رایج بشه. تا سه ماه قبل که هیچ برنامه ای رو توی Apple Store نمیتونستی پیدا کنی که avi رو حتی بخونه چه برسه به mkv و الان هم اکثر برنامه ها این مشکل دارند.
                          کلا دلیل این چیزها نیست....به نظرم یه دلیل خاصی داره....چون دوستان اشاره میکنن اپل موافقت نمیکنه و از MKV خوشش نمیاد...در حالی که اصلا YXflash برنامه cydia هست و ربطی به اپل نداره...برنامه های cydia به اپل کاری ندارن که....خود نویسنده ها یا بلد نیستن چطوری باید از این سخت افزار 3GS کار بکشن یا محدودیت خاصی دارن لابد که نمیتونن...

نظر

دوستان برنامه vlc فرمت mkv رو پخش میکنه روی آی پد
                            بزودی برای آیفون هم میاد
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                            X