اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال پيامك رايگان به تمامى اپراتور ها از طريق ايفون

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
    تا حالا هر برنامه ای مثل این برنامه توی فرومهای ایرانی مطرح شده نهایتا بعد یکماه یا از طرف سازنده و یا از طرف مخابرات مسدود شده.نمونش sms touch و mobyler و jaxtrsms و خیلی برنامه های دیگه که تمام دنیا دارن استفاده میکنن بجز ایرانیا.
    بنظر من هیچ فرقی نمیکنه.مدیران این سایت باید همونطور که برای برنامه نویس های ایرانی و همینطور برنامه هایی مثل سیجیک (که لینک کرک رو قرار نمیدن) , فرهنگ سازی کردن برای این دسته از برنامه ها هم حمایتشون رو اعلام کنن و این تایپیک ها رو حداقل محدود تر بکنند
    امیدوارم دوستانی که خیلی خوشحال میان میگن من جلو افتادم و روزی 1000 تا اس ام اس میفرستم باعث مسدود کردن برنامه از طرف سازنده نشن.
    بنظر من روزی 5 تا یا 10 تا اس دادن معقوله اگرچه هممون میدونیم همین قدرش هم اسمش چیه ولی خوب برای اینکه شمارمون مخفیه یک نوع تنوع محسوب میشه.
    نرخ هر اس ام اس همراه اول 8 الی 10 تومنه که هر 100 تا اس ام اس میشه تقریبا 1000 تومان.برای عزیزانی که گوشی آیفون یک میلیون و چهارصد تومانی دارن و (بنظر شخصی من که همه افراد آیفون دار افرادی خاص هستن البته بجز اونایی که آیفون دارن و نمیدونن چرا یک میلیون و چهارصد پولشو دادن) پول زیادی نیست(منظور هزینه اس ام اس هاست).
    این نظر شخصیه من بود و امیدوارم کسی رو ناراحت نکرده باشم.
    برای همه عزیزان این فروم دوست داشتنی آرزوی موفقیت میکنم.
    منم با فرمایشات ایشون کاملآ موافقم دوستان عزیز من قبلآ هم گفتم.الان هم میگم.سرور های این برنامه از روی location service گوشی حتی اگر هم off باشه بازم یه جورایی میفهمند(به هر حال شما کشور رو ایران انتخاب میکنید) پس اگر دوست دارید iran تا 2 هفته دیگه از خدمات دهی محروم نشه روزی 1000 تا اس ام اس ندید خواهشآ من نه مالک این برنامم نه ازش استفاده میکنم.اما واقعآ شکی ندارم که با این روند فعلی سروراشو به ایران میبندند.
    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
      مدیر عزیز.اقای عزیز.خواهش میکنم این تاپیک رو ببندبد.نزارید بلایی که سر برنامه های دیگه اووردن واسه ما ایرانیا بازم سر ما در بیارن با این برنامه.

یعنی شمافکرمیکنیدبابستن این پست مشکل حل میشه؟یه حرف عقلانی بزن عزیز.
      بگی نگی تمام این برنامه هاموقتین واون شرکتی هم که فعلادردیزی روبازگذاشته
      بالاخره میبندتش شماخودتوناراحت نکن.
      ولی خب کلاماایرانیهاهمیشه عادت داریم که توهمه چیزاصراف کنیم.برای
      همین هم هست که آخرسرمیزنیم همه چیزوخراب میکنیم.
      اگربابستن این تایپیک مشکلات حل میشدکه.......

نظر

• اقا باسه من شماره ديگه اي مينويسه شماره خودم نيست چي كار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
          اقا باسه من شماره ديگه اي مينويسه شماره خودم نيست چي كار كنم؟
          نمیخواد کاری بکنی .... برای همه یک شماره بجز شماره اصلی خودشون میاد
          اون شماره ای که شما میبینی برای گیرنده اس ام اس هایی که میفرستی نمایش داده میشه....برای من هم ...88+ اومده
          مهم اینه که برای ارسال درست اس ام اس به دیگران باید اول شماره ها رو با 0098 شروع کنی...البته برای ایران
          برای هر کشوری رو با دو صفر شروع کن... من که با این فرمت نتونستم 98+

نظر

• من نمیدونم ایتونزم چشه . دانلود نمیکنه. یه مسلمونی ipa این Global.AQ ر آپ میکنه plz

نظر

• نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
              من نمیدونم ایتونزم چشه . دانلود نمیکنه. یه مسلمونی ipa این global.aq ر آپ میکنه plz
              دوست عزیز اگه بخوای نسخه کرک شدشو دان کنی ارور گوشی جیلبریک میده . فقط نسخه اصلی رو از اپ استور بگیر

نظر

• نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                من نمیدونم ایتونزم چشه . دانلود نمیکنه. یه مسلمونی ipa این Global.AQ ر آپ میکنه plz
                سلام
                این هم خدمت شما
                نسخه اصلی برنامه دانلود شده از AppStore
                بعد از دانلود پسوند ZIP را به DEB تغییر دهید
                موفق باشید

=========

حیف که امضا ندارم ...!!!
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-05-2012, 12:25 AM

نظر

• واسه من هی داره اس ام اس تکراری میده تا حالا 15 تا 20 اس ام اس اومده چیکار کنم ؟

نظر

• ایول رو ایپاد هم جواب میده.
                    دوستان نسخه ی پرو رو کرک شدش رو میتونید پیدا کنید؟

نظر

• سلام دوستان.می دونم اینجا جاش نیست ولی یه سوال داشتم.چطوری میتونم skype رو شارژ کنم و استفاده کنم بدون اینکه پولی بدم.روی آیفونم نصب کردم ولی هیچ کجا نمی تونم تماس بگیرم.کریدت ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط aremoh نمایش پست ها
                        سلام دوستان.می دونم اینجا جاش نیست ولی یه سوال داشتم.چطوری میتونم skype رو شارژ کنم و استفاده کنم بدون اینکه پولی بدم.روی آیفونم نصب کردم ولی هیچ کجا نمی تونم تماس بگیرم.کریدت ندارم
                        عزیزبرای اسکایپ ازاین طریق اصلاراه نداره وحتمابایدباکردیت کاردمستقیاشارژبخری.
                        من خودم هرماه ازاسکایپ خریدمیکنم ومیدونم که اسکایپ رونمیشه بااین روش دودره کرد.

نظر

• من ورژن استاندارد گه پولی هم بود خریدم ولی رو ایپد دو جیلبرک شده باز ارور اینترنتو میده!!!
                          فکرمیکنید برا ایپد 5.0.1 راهی هست؟؟
                          جالبه تو توضیحاتش در اپستور واضحا نوشته جهت استفاده از ایپد هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                            سلام
                            این هم خدمت شما
                            نسخه اصلی برنامه دانلود شده از appstore
                            بعد از دانلود پسوند zip را به deb تغییر دهید
                            موفق باشید

=========

حیف که امضا ندارم ...!!!
                            آقا دستت درد نكنه

نظر

• من هرچي اين I AP cracker رو از هر سوريي تو سيديا نصب ميكنم سيستم خيره رو safe mood وقتي remove ميكنم درست ميشه

iPad 2 4.3.3 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
                                عزیزبرای اسکایپ ازاین طریق اصلاراه نداره وحتمابایدباکردیت کاردمستقیاشارژبخری.
                                من خودم هرماه ازاسکایپ خریدمیکنم ومیدونم که اسکایپ رونمیشه بااین روش دودره کرد.
                                عزیز می شه بگی شارژ رو از کجا میگیری؟می صرفه؟چه قیمتیه؟یه اطلاعاتی بهم می دی ازش.چون با اسکای تاحالا کار نکردم.مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X